Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Cena Jičína mládeže
Pořadatel:  TC Jičín
Datum:  07.-09.08.
Věk. kategorie:  dorost
Nápravník Adam
 
 
 
Pala Ondřej
6:1, 6:2
 
Doležel Alex
6:1, 6:0
 
Popelka Vojtěch
7:6 (4), 5:7, 6:2
 
Hrdina David
3:6, 6:2, 7:5
 
Všetečka Jan
6:4, 6:2
 
Šich Daniel
6:2, 6:0
 
Holub Mikuláš
7:5, 6:1
 
 
 
Čech Michal
6:4, 7:5
 
Sajdak Hubert
6:2, 6:1
 
Chour Josef
2:6, 6:3, 6:3
 
Urbánek Milan
6:4, 6:2
 
 
6:0, 6:0
 
Haluzík Martin
 
Matouš Jakub
6:2, 6:1
 
 
 
Lojka Jan
6:2, 6:0
 
Jakubiec Jan Mateusz
6:1, 6:2
 
Knutson Dominik
5:7, 6:3, 6:1
 
Vosáhlo Jakub
6:2, 6:0
 
 
6:3, 6:2
 
Kotarac Oliver
 
Rudolf Matěj
6:3, 6:2
 
 
 
Voborník Matyáš
6:4, 6:4
 
Kotarac Alex
6:1, 6:0
 
Hofman Matěj
6:2, 6:2
 
Říha Adam
6:2, 6:0
 
 
3:6, 6:3, 6:0
 
Šoltys Radek
 
Rozhodčí turnaje: Oborník Ladislav (platná licence B do 30.04.2022)
Počet účastníků25
NasazeníBH
Nápravník Adam 12015
Šoltys Radek 12315
Holub Mikuláš 16812
Kotarac Oliver 18512
Šich Daniel 2399
Rudolf Matěj 2989
Matouš Jakub 3336
Haluzík Martin 3606
Kategorie : 5Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 312103

Nápravník Adam - Holub Mikuláš
 
 
 
Haluzík Martin - Popelka Vojtěch
7:6 (1), 7:6 (4)
 
Hofman Matěj - Chour Josef
6:1, 6:0
 
Šich Daniel - Matouš Jakub
6:4, 7:6 (2)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Doležel Alex - Vosáhlo Jakub
 
Knutson Dominik - Všetečka Jan
6:2, 2:1, scr.
 
Sajdak Hubert - Jakubiec Jan Mateusz
6:0, 6:0
 
 
6:2, 5:7, 1:0 (3)
 
Říha Adam - Rudolf Matěj
 
Kotarac Alex - Kotarac Oliver
1:6, 6:1, 1:0 (9)
 
Čech Michal - Urbánek Milan
6:0, 6:2
 
 
scr.
 
Šoltys Radek - Pala Ondřej
 
Rozhodčí turnaje: Oborník Ladislav (platná licence B do 30.04.2022)
Počet dvojic11
NasazeníBH
Nápravník Adam 12015
Šoltys Radek 12315
Holub Mikuláš 16812
Kotarac Oliver 18512
Šich Daniel 2399
Rudolf Matěj 2989
Matouš Jakub 3336
Haluzík Martin 3606
Kategorie : 4Součet BH: 84
Kódové číslo akce: 314103

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Král Tomáš19.08.2004TC Jičín

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Jakubiec Jan Mateusz10.01.2004TO SK Žamberk
Nápravník Adam10.04.2004TK Neridé