Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  06.-08.08.
Věk. kategorie:  dorost
Hertl Otto
 
 
 
Lukášek Daniel
6:1, 6:2
 
Sudik David
6:0, 6:0
 
Havel Martin
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Brettl Filip
 
Janko Antonín
6:1, 6:0
 
 
 
 
6:4, 7:6
 
Marek Matei
 
Sýkora Matyáš
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Havel Marek
 
CHot Vladimír
2:6, 6:1, 1:0, scr.
 
 
 
 
6:3, 7:5
 
Dolenský Vojtěch
 
Ščurek Oliver
6:0, 6:0
 
Forgács Alex Gabriel
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Duba Ondřej
 
Bradáč Matěj
6:1, 1:0, scr.
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Pidrman Dominik
 
Dolenský Jakub
6:1, 6:0
 
Římal Tomáš
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Růžička Tomáš
 
Počet účastníků19
NasazeníBH
Hertl Otto 20312
Růžička Tomáš 20512
Janko Antonín 2879
Duba Ondřej 3019
Dolenský Jakub 5234
Ščurek Oliver 5334
Lukášek Daniel 5724
Pidrman Dominik 7704
Kategorie : 4Součet BH: 58
Kódové číslo akce: 312101

Hertl Otto - Růžička Tomáš
 
 
 
Dolenský Vojtěch - CHot Vladimír
6:1, 6:0
 
Brettl Filip - Marek Matei
6:4, 6:0
 
Ščurek Oliver - Janko Antonín
6:1, 6:0
 
 
 
 
3:6, 6:3, 1:0
 
Lukášek Daniel - Forgács Alex Gabriel
 
Sýkora Matyáš - Havel Martin
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:1
 
Dolenský Jakub - Sudik David
 
Římal Tomáš - Havel Marek
6:3, 6:4
 
Pidrman Dominik - Bradáč Matěj
6:1, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Duba Ondřej - Babka Jakub
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Hertl Otto 20312
Růžička Tomáš 20512
Babka Jakub 2879
Janko Antonín 2879
Duba Ondřej 3019
Dolenský Jakub 5234
Ščurek Oliver 5334
Lukášek Daniel 5724
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 314101

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Petráň Matěj28.01.2001TK Březnice
Kutlák Tomáš17.02.2004Spartak Rožmitál

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Dolenský Vojtěch01.08.2007TK Březnice
Ščurek Oliver06.11.20021. Vestecká sportovní o.s.
Forgács Alex Gabriel02.08.20041. Vestecká sportovní o.s.
CHot Vladimír31.12.2007TK Březnice
Marek Matei28.12.2004LTC Modřany 2005
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Sudik David15.09.2006TK Březnice
Hertl Otto01.12.2004TK Škoda Plzeň z.s.
Babka Jakub22.04.2004TK Slavia Plzeň