Český tenisový svaz
Název:
A4
Datum:
02.-06.08.
Pořadatel:
TK Neridé (A - 400)
Kódové číslo:
316090
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
V Chotejně 7/700
102 00 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
603203842
E-mail:
tkneride@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

- VR. - BODINGEROVÁ (SOBOTA - NEDĚLE) - 723 468 122

- PŘIHLÁŠKY DO ČTYŘHRY DO 14:00

- LIVE STREAM - https://www.vistasport.cz/vistatv/stream.aspx
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
 
16.03.2019 17:40:16
2.
Semerák Jan 26.01.2001 TK Neridé
21
35
 
 
02.07.2019 19:41:34
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
 
15.03.2019 20:51:13
4.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
 
20.06.2019 20:20:01
5.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
 
19.03.2019 14:33:59
6.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
pouze čtyřhra
17.03.2019 07:46:22
7.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
 
10.04.2019 17:13:08
8.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
 
26.04.2019 21:06:39
9.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
 
20.07.2019 08:39:52
10.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
 
19.03.2019 12:47:26
11.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
 
25.03.2019 07:38:27
12.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
 
16.04.2019 23:43:46
13.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
 
01.04.2019 21:47:36
14.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
18.07.2019 17:29:39
15.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
54
25
 
 
21.04.2019 13:01:37
16.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
55
25
 
 
20.05.2019 20:57:53
17.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
18.06.2019 10:09:57
18.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
 
16.07.2019 15:06:54
19.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
08.04.2019 21:41:12
20.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
09.07.2019 13:25:14
21.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
64
25
 
 
09.06.2019 16:44:31
22.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
22.03.2019 13:40:53
23.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
28.06.2019 15:14:19
24.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
09.04.2019 13:28:37
25.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
13.07.2019 15:53:12
26.
Krejčíř Petr 12.04.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
76
20
 
 
18.07.2019 19:29:30
27.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
volná karta ČTS
31.03.2019 12:26:22
28.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
volná karta ČTS
23.06.2019 18:33:19
29.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
26.05.2019 21:17:29
30.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
 
22.07.2019 17:28:44
31.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
101
15
 
volná karta ČTS
07.07.2019 12:33:32
32.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
volná karta
17.03.2019 11:19:09
33.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
120
15
15
volná karta
20.03.2019 09:14:22
34.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
volná karta
08.07.2019 18:13:52
35.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
18.03.2019 16:13:56
36.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
 
11.07.2019 23:54:28
37.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 12:02:44
38.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
20.05.2019 10:10:32
39.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
 
17.03.2019 23:06:52
40.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
 
01.07.2019 19:36:05
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
přijat do hlavní soutěže
15.03.2019 13:02:00
2.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:45:48
3.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
97
20
 
 
15.06.2019 07:26:28
4.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
16.03.2019 13:46:35
5.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
25.06.2019 10:32:59
6.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
22.07.2019 12:19:01
7.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
 
07.05.2019 20:49:51
8.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
 
10.07.2019 17:54:12
9.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
08.07.2019 18:40:15
10.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
 
20.05.2019 14:37:04
11.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
 
16.03.2019 15:48:25
12.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
 
18.03.2019 12:26:27
13.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
30.06.2019 11:10:42
14.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
132
15
 
 
01.06.2019 12:50:30
15.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
16.03.2019 12:42:59
16.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
 
07.04.2019 20:13:15
17.
Střelec Jakub 23.10.2002 SK OAZA Praha
138
15
 
 
22.07.2019 06:00:37
18.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
18.07.2019 09:36:52
19.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
144
12
25
volná karta ČTS
11.07.2019 21:21:32
20.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
150
12
 
 
16.03.2019 20:51:06
21.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
přijat do kvalifikace
05.06.2019 14:48:05
22.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
162
12
 
 
03.06.2019 09:09:31
23.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
volná karta
20.07.2019 07:33:55
24.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
 
21.07.2019 22:19:49
25.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
203
12
27
volná karta ČTS
20.03.2019 21:13:32
26.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
203
12
143
volná karta
17.06.2019 18:28:01
27.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
volná karta
17.03.2019 14:50:25
28.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
 
19.03.2019 21:13:41
29.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
 
20.07.2019 23:27:27
30.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
08.07.2019 18:15:37
31.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
23.06.2019 15:23:40
32.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
523
4
70
volná karta
31.07.2019 14:38:39

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
183
12
 
 
30.06.2019 16:20:57
2.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
 
16.07.2019 14:24:38
3.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
 
06.06.2019 15:41:47
4.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
 
12.04.2019 08:07:32
5.
Trunečka Štěpán 30.07.2001 TJ Spoje Praha
289
9
 
 
21.07.2019 12:04:07
6.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Progress
400
6
 
 
19.07.2019 18:03:48
7.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
611
4
34
 
17.07.2019 19:09:34
8.
Šabach Xavier 10.08.2004 SK Aritma Praha
1128
1
 
 
18.07.2019 12:28:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
2.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 17:15:46
3.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 21:00:46
4.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 11:23:53
5.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
odhlášeno hráčem
17.07.2019 18:29:23
6.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
10
45
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:48:49
7.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
83
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 12:16:19
8.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 14:59:43
9.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
odhlášeno hráčem
21.07.2019 22:30:26
10.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
odhlášeno hráčem
22.07.2019 12:43:35
11.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
odhlášeno hráčem
23.07.2019 11:34:51
12.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
odhlášeno hráčem
24.07.2019 07:15:13
13.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 15:03:31
14.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 21:20:47
15.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 22:31:16
16.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 19:55:59
17.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
26.07.2019 18:49:03
18.
Jedlička Adam 10.07.2005 TK Sparta Praha
881
3
35
odhlášeno hráčem
27.07.2019 07:04:40
19.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 08:12:12
20.
Tocháček Marek 26.06.2002 TC ESO Praha z.s.
220
9
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 09:40:53
21.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
odhlášeno hráčem
27.07.2019 10:03:31
22.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 11:40:20
23.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 21:57:19
24.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
65
20
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 09:46:32
25.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
odhlášeno hráčem
28.07.2019 10:27:03
26.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 15:30:29
27.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
odhlášeno hráčem
30.07.2019 20:22:53
28.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
638
4
41
odhlášeno hráčem
31.07.2019 08:05:24
29.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 12:13:20
30.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 13:46:29
31.
Brož Tobiáš 05.03.2005 SK HAMR, z.s.
652
4
138
odhlášeno hráčem
31.07.2019 14:41:40
32.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
191
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 15:01:22
33.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 15:25:46
34.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
odhlášeno hráčem
31.07.2019 21:16:55
35.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 08:56:39
36.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 11:37:39
37.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
116
15
109
odhlášeno hráčem
01.08.2019 12:12:53
38.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
odhlášeno hráčem
01.08.2019 12:52:32