Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TENIS CIBULKA CUP
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  01.-03.08.
Věk. kategorie:  dorost
Slabihoudek Matěj
 
 
 
Kozák Vojtěch
6:2, 6:4
 
Lukášek Daniel
6:0, 6:1
 
Libal Gur
6:0, 6:0
 
 
 
Ben Ahmed Adam
6:2, 6:1
 
 
 
Pešl Alec
6:3, 6:3
 
 
 
Holzer Radek
6:2, 6:2
 
 
 
Čech Michal
6:4, 5:7, 1:0
 
 
 
Zapský Adam
6:0, 6:2
 
 
 
Tocháček Marek
6:4, 6:7
 
 
 
Haluzík Martin
6:3, 6:0
 
Bloch Yoav
6:4, 6:7
 
Soukup Albert
6:1, 6:4
 
 
 
Holík Denis
6:1, 6:2
 
 
 
Boštička Adam
6:2, 0:6, 1:0
 
 
 
Ščurek Oliver
6:2, 6:0
 
 
 
Watzek Jonáš
6:1, 6:2
 
Hozman Dominik
6:0, 6:0
 
Kulhánek Martin
6:2, 6:1
 
 
 
Laibl Matěj
7:6, 6:4
 
 
 
Volman Yuval
6:0, 6:1
 
Krautman Christopher Joseph
6:1, scr.
 
Růžička Richard
6:2, 6:0
 
 
 
Rybín Kryštof
scr.
 
 
 
Badhe Ashmit Samir
6:2, 7:5
 
 
 
Benchimol Dan Yezekiel
6:4, 6:4
 
 
 
Římal Tomáš
3:6, 6:4, 1:0
 
Forgács Alex Gabriel
6:1, 6:1
 
Uhřík Tadeáš
6:0, 6:2
 
 
 
Toman Kryštof
4:6, 7:5, 1:0
 
 
 
Baný Michael Otakar
6:2, 4:6, 1:0
 
Losman Matěj
6:2, 6:0
 
Valenta Michal
2:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Bražina Michael
6:0, 6:0
 
 
 
Fogelman Zohar
6:2, 6:2
 
 
 
Gáborík Trajan
6:1, 6:2
 
 
 
Ran Jonathan
6:3, 6:4
 
Brašna Dominik
6:3, 6:0
 
 
6:3, 6:1
 
Kopecký Maxmilián Albert
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: 8:30 - Kozák-Lukášek, Haluzík-Bloch, Watzek-Hozman, Volman-Krautman, Římal-Forgács, Baný-Losman 9:45 - Ran-Brašna, Libal-Ben, Pešl-Holzer, Čech-Valenta Michal, Soukup-Holík, Boštička-Ščůrek 11:00 - Růžička-Rybín, Badhe-Benchimol, Valenta-Bražina, Fogelman-Gáborík, Slabihoudek-???,Tocháček-??? 12:15 - ostatní
Počet účastníků39
NasazeníBH
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Uhřík Tadeáš 20512
Tocháček Marek 2209
Zapský Adam 2749
Kulhánek Martin 3069
Toman Kryštof 3416
Laibl Matěj 3576
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 312088

Slabihoudek Matěj - Kljujev Leon
 
 
 
Holík Denis - Toman Kryštof
1:0, scr.
 
Bloch Yoav - Benchimol Dan Yezekiel
6:2, 6:3
 
Zapský Adam - Laibl Matěj
6:3, 7:5
 
Valenta Jan - Valenta Michal
6:1, 6:2
 
Rybín Kryštof - Brož Tobiáš
6:3, 6:3
 
Watzek Jonáš - Římal Tomáš
6:0, 6:1
 
Ščurek Oliver - Holzer Radek
6:4, 6:4
 
Libal Gur - Volman Yuval
6:2, 4:6, 1:0
 
Forgács Alex Gabriel - Čech Michal
6:3, 7:5
 
Ben Ahmed Adam - Janko Antonín
6:2, 6:2
 
Kulhánek Martin - Lukášek Daniel
6:4, 6:3
 
Fogelman Zohar - Ran Jonathan
6:1, 6:2
 
Soukup Albert - Gáborík Trajan
6:2, 6:2
 
Kopecký Maxmilián Albert - Uhřík Tadeáš
6:3, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Vlk Petr (platná licence B do 31.12.2022)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kljujev Leon 5525
Slabihoudek Matěj 16912
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Uhřík Tadeáš 20512
Zapský Adam 2749
Janko Antonín 2879
Kulhánek Martin 3069
Toman Kryštof 3416
Kategorie : 5Součet BH: 94
Kódové číslo akce: 314088

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barták Matyáš07.12.2002Pála Vízner Tennis z.s.
Šípek Artur11.01.2003Pála Vízner Tennis z.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Watzek Jonáš29.02.2004SK Aritma Praha
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Brož Tobiáš05.03.2005SK HAMR, z.s.
Kljujev Leon12.02.2002SK HAMR, z.s.