Vocel Matěj | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šimek Filip | | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Dubský Marek | 6:4, 3:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Kiselyov Vasiliy | | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Blecha Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Vachtl Jiří | | | | 6:2, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pokorný Jan | | 1:6, 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vitásek Matouš | 6:2, 2:6, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Trefný Martin | | | 6:0, 4:6, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kaiser Kevin | 7:5, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Rinko Štěpán | | | | | 6:0, 6:1 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdlička Karel | | | 6:4, 2:6, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Martínek David | | | | | | |
| | | | | | |
Kubíček Jan | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Duričič Nikola | | | | | | |
| | | | | | |
Hartmann Michal | | | 3:0, scr. | | | |
| | | | | | |
Sláma Jakub | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Paulson David | | | | | | |
| | | | | | |
Naisar Marek | | | | | | 6:3, 7:6 (6) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rosa Jan | | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | 6:1, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vrbenský Michael | | | 7:6 (4), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Gál Václav | 6:0, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (4) | | | | |
| | | | | | |
Boháček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Hrubý Adam | | | | 6:7 (5), 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Patyk Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Vychopeň Vojtěch | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Lang Tobias Peter | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Nouza Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Uhlíř Vít | | | | | 6:3, 7:6 (5) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hošek Robert | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šimek Štěpán | 1:0, scr. | | | | | |
| | | | | | |
Laboutka Tomáš | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Loder David | 7:5, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Zima Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Bauman Michal | | | | 7:5, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhkov Oleksii | | | 7:6 (4), 6:4 | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:6 (2), 4:0, scr. | | | | |
| | | | | | |
Musil Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Černý |
Poznámka pořadatele: Pašek Adam se telefonicky prezentoval, ale druhý den se k zápasu nedostavil a nezaplatil vklad. Z rozlosovaného pavouka byl odstraněn z řádku 20. |
| Počet účastníků | 42 | Nasazení | CŽ | BH | Vocel Matěj | 20 | 35 | Musil Jakub | 23 | 30 | Rinko Štěpán | 33 | 30 | Nouza Petr | 38 | 25 | Naisar Marek | 56 | 25 | Paulson David | 62 | 25 | Uhlíř Vít | 67 | 20 | Beneš Petr | 75 | 20 |
Kategorie : 9 | Součet BH: 210 |
Kódové číslo akce: 312088 |
|
|