Název: |
AKUNA CUP |
Datum: |
29.07-01.08. |
Pořadatel: |
TK Slavia Orlová (B - 300) |
Kódové číslo: |
316083 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Pá do 08:30 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Hašek Jan |
: |
F.S.Tůmy 1215 |
: |
735 14 Orlová-Lutyně |
Tel. (1): |
775189190 |
Tel. (2): |
596513596 |
E-mail: |
tkslavia.orlova@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: ADRESA KLUBU: NA STUCHLÍKOVCI 340,ORLOVÁ-LUTYNĚ
ZMĚNA KONTAKTNÍ OSOBY TURNAJE : HOKOVÁ MARTINA tel. 731 939 710
KVALIFIKACE ZRUŠENA !!!!!!!!! DO TURNAJE BUDE PŘIJATO MAX. 64 HRÁČŮ
PREZENTACE HLAVNÍ SOUTĚŽ - V PÁTEK 28.7.2017 od 09:30 - 11:00 TELEFONICKÝ NEBO SMS. HOKOVÁ MARTINA tel. 731 939 710,
POTÉ LOSOVÁNÍ A DO 12:30 BUDE ZVEŘEJNĚN PROGRAM NA SOBOTU.
UBYTOVÁNÍ - ZAJIŠŤUJE p.HAŠEK tel. 775 189 190
Dvouhra - třetí set klasicky, čtyřhra - systém NO-AD, třetí set tiebreak.
Rozehrávka možná 8:00-8:45 na dvorcích č. 4,5,6,7
Program na sobotu:
9:00 - Urban, Mikulák, Ječmík, Hašek, Kinšt, Častulík, Rodák, Myslivec, Kus, Keiper, Ventrča, Zoubek, Janík, Holiš, Duben, Navrátil
10:00 - Doukoupil, Kubín, Hrachovec, Kahanek, Šlachta, Mihoč, Michalík, Adamec, Horký, Chmelík, Pavelka, Bollog, Šustáček, Paleček, Zavada, Dworzanski
11:30 - Filo, Podzemný, Vychopeň, Marančák |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Filo Roman |
14.03.1999 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
59 |
25 |
|
|
17.07.2017 16:24:26 |
2. |
Marančák Jan |
10.01.2000 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
63 |
25 |
|
|
10.06.2017 07:36:51 |
3. |
Podzemný Vojtěch |
24.10.2000 |
TK Slavia Orlová |
70 |
20 |
|
|
19.03.2017 13:35:30 |
4. |
Vychopeň Vojtěch |
11.08.1999 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
78 |
20 |
|
|
06.07.2017 19:14:56 |
5. |
Holiš Dominik |
22.05.2000 |
Rožnovský tenisový klub |
80 |
20 |
|
|
10.06.2017 17:28:57 |
6. |
Pavelka Patrik |
07.01.2000 |
TK TENNISPOINT FM |
82 |
20 |
|
|
18.07.2017 12:24:15 |
7. |
Šlachta Cyril František |
04.09.2001 |
TK ETIAM |
92 |
20 |
|
|
02.07.2017 17:32:29 |
8. |
Najman Erik |
13.04.2001 |
TK Uherské Hradiště |
96 |
20 |
|
|
25.06.2017 18:21:26 |
9. |
Novák Jiří |
23.05.2001 |
ITS Tennis Club, z.s. |
100 |
15 |
|
|
18.07.2017 13:40:50 |
10. |
Jančík Jakub |
13.10.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
104 |
15 |
|
|
16.07.2017 19:38:32 |
11. |
Adamec Jan |
31.08.1999 |
TK Vyškov |
119 |
15 |
|
|
19.03.2017 21:12:08 |
12. |
Chmelík Oliver |
22.03.2001 |
LTC Hodonín |
126 |
15 |
|
|
05.07.2017 20:24:51 |
13. |
Zoubek Vojtěch |
29.05.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
135 |
15 |
|
volná karta |
24.07.2017 07:18:19 |
14. |
Ventrča Václav |
15.08.2001 |
TK Zlín |
141 |
15 |
|
volná karta |
21.07.2017 19:23:21 |
15. |
Hrachovec Tomáš |
27.07.2001 |
TK Slavia Orlová |
154 |
12 |
|
|
20.03.2017 18:01:06 |
16. |
Duben Jan |
18.08.1999 |
TK Zlín |
179 |
12 |
|
|
27.03.2017 15:57:01 |
17. |
Mikulák Jakub |
04.08.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
193 |
12 |
|
|
19.04.2017 21:27:28 |
18. |
Mihoč Jakub |
31.01.2001 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
195 |
12 |
|
|
26.03.2017 10:42:05 |
19. |
Hašek Ondřej |
12.03.2000 |
TK Slavia Orlová |
201 |
12 |
|
|
06.06.2017 07:44:02 |
20. |
Šustáček Tomáš |
21.01.2001 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
201 |
12 |
|
|
10.07.2017 21:04:46 |
21. |
Rodák Jan |
02.05.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
240 |
9 |
|
|
24.04.2017 15:49:20 |
22. |
Paleček Adam |
09.01.2001 |
TJ Brno-Komín |
256 |
9 |
|
|
05.06.2017 14:36:14 |
23. |
Pozdenkov Petr |
15.06.2002 |
TJ Brno-Komín |
260 |
9 |
21 |
|
18.07.2017 09:57:16 |
24. |
Kubín Matěj |
15.05.2002 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
264 |
9 |
36 |
|
20.03.2017 17:57:11 |
25. |
Horký Šimon |
07.10.1999 |
HTK Třebíč |
272 |
9 |
|
|
24.07.2017 16:29:24 |
26. |
Bollog Jiří |
21.07.2001 |
Městský tenisový klub Karviná |
274 |
9 |
|
volná karta |
01.07.2017 19:18:16 |
27. |
Jurajda Adam |
17.05.2003 |
TK AGROFERT Prostějov |
285 |
9 |
6 |
|
17.07.2017 04:14:44 |
28. |
Urban Radim |
04.05.2001 |
TK Slavia Orlová |
294 |
9 |
|
volná karta |
19.06.2017 15:21:44 |
29. |
Navrátil Vojtěch |
02.05.2002 |
TK Mohelnice, z.s. |
323 |
9 |
28 |
přijat do hl.soutěže |
23.07.2017 13:20:06 |
30. |
Keiper Filip |
18.04.2001 |
TK TENNISPOINT FM |
390 |
6 |
|
|
25.07.2017 20:58:47 |
31. |
Krmaschek Kryštof |
25.08.1999 |
TK TENNISPOINT FM |
409 |
6 |
|
|
19.07.2017 10:14:42 |
32. |
Michalík Jiří |
13.07.2000 |
TK Slavia Orlová |
426 |
6 |
|
volná karta |
28.06.2017 14:42:27 |
33. |
Zavada Adam |
30.04.2002 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
437 |
6 |
57 |
|
28.06.2017 09:30:50 |
34. |
Myslivec Matouš |
02.09.2001 |
TK Havířov, z.s. |
451 |
6 |
|
přijat do hl.soutěže |
11.06.2017 21:08:15 |
35. |
Častulík Marek |
26.03.2003 |
Pašťa tenis, z.s. |
459 |
6 |
79 |
přijat do hl.soutěže |
19.07.2017 19:41:46 |
36. |
Hoffmann Petr |
18.07.2001 |
TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. |
474 |
6 |
|
přijat do hl.soutěže |
16.07.2017 13:01:04 |
37. |
Kus Jan |
11.04.2002 |
Tenis Nový Jičín,z.s. |
479 |
6 |
101 |
|
12.07.2017 10:32:15 |
38. |
Dokoupil Přemysl |
11.02.2003 |
TC Brno. |
908 |
3 |
129 |
|
17.07.2017 20:06:36 |
39. |
Dworzanski Mikolaj |
06.12.1999 |
TK TENNISPOINT FM |
1166 |
1 |
|
|
24.07.2017 18:24:06 |
40. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Kahanek Kryštof |
16.05.1999 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
89 |
20 |
|
|
28.07.2017 10:19:44 |
2. |
Ječmík Albert |
16.11.1999 |
TJ Břevnov |
617 |
4 |
|
|
27.07.2017 16:54:58 |
3. |
Janík Petr |
09.03.2003 |
TJ Zbrojovka Vsetín |
1125 |
3 |
188 |
|
26.07.2017 18:11:16 |
4. |
Kinšt Martin |
13.09.2002 |
TK Slavia Orlová |
1166 |
1 |
485 |
|
27.07.2017 10:59:08 |
5. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
6. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
7. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
8. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
9. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
10. |
volná karta |
|
|
|
|
|
|
volná karta |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Stříteský Tomáš |
17.05.2000 |
SK Tenis Tišnov |
98 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
25.06.2017 17:13:28 |
2. |
Zeithamel David |
27.02.2003 |
TK DEZA Valašské Meziříčí |
418 |
6 |
74 |
odhlášeno hráčem |
08.07.2017 21:17:52 |
3. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
123 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
11.07.2017 10:57:50 |
4. |
Syrovátka Filip |
25.10.2001 |
Tenisový klub Eden HK |
437 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
12.07.2017 20:00:06 |
5. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
67 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2017 07:57:30 |
6. |
Royston Daniel |
11.08.2001 |
Slavoj Český Brod |
170 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
14.07.2017 21:56:30 |
7. |
Lukáš Břetislav |
09.02.2002 |
TENIS-CENTRUM DTJ HK |
281 |
9 |
55 |
odhlášeno hráčem |
16.07.2017 11:10:00 |
8. |
Václavík Jan |
13.12.2002 |
TK Kopřivnice z.s. |
1166 |
1 |
491 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2017 13:36:00 |
9. |
Vaculík Lukáš |
08.02.2002 |
BLTC Brno |
111 |
15 |
7 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2017 13:37:40 |
10. |
Blažka Stanislav |
10.12.2000 |
TK BH Jihlava z.s. |
165 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
20.07.2017 21:56:24 |
11. |
Galuška Daniel Damián |
16.12.2002 |
SK LAMA o.s. |
693 |
4 |
26 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2017 11:11:32 |
12. |
Karel Daniel |
06.09.2000 |
SK Štětí |
335 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
21.07.2017 12:03:25 |
13. |
Divila Radek Adam |
24.11.2002 |
TK Milo Olomouc |
360 |
6 |
86 |
odhlášeno hráčem |
21.07.2017 23:03:42 |
14. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
129 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
22.07.2017 17:56:13 |
15. |
Koliev Alexandr |
26.07.2002 |
TK Sparta Praha |
545 |
4 |
22 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2017 09:00:28 |
16. |
Podsedník Dominik |
13.02.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
116 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2017 09:01:34 |
17. |
Novák Jiří |
01.09.1999 |
LTC Modřany 2005 |
271 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2017 09:21:45 |
18. |
Jirák Jaromír |
15.05.2001 |
TO TJ Tesla Pardubice |
114 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
23.07.2017 11:46:32 |
19. |
Magula Marek |
18.08.2002 |
LTC Hodonín |
191 |
12 |
45 |
IS: kolizní přihláška |
23.07.2017 12:00:12 |
20. |
Truhlář Josef |
01.05.2003 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
1166 |
1 |
834 |
odhlášeno hráčem |
23.07.2017 18:34:41 |
21. |
Pavlica Tomáš |
28.01.2001 |
Rožnovský tenisový klub |
562 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
24.07.2017 18:35:36 |
22. |
Čechovič Dalibor |
05.06.2002 |
Tenisový klub Studénka z.s. |
1166 |
1 |
572 |
odhlášeno hráčem |
24.07.2017 19:56:23 |
23. |
Valigůra Radim |
29.06.2001 |
TJ TO Sokol Stará Bělá |
635 |
4 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2017 16:04:00 |
24. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
156 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2017 19:50:59 |
25. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
50 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
25.07.2017 20:58:28 |
26. |
Havránek Jakub |
19.04.2002 |
VSK VŠB-TU Ostrava |
833 |
3 |
127 |
odhlášeno hráčem |
26.07.2017 20:10:58 |
27. |
Moravec Ondřej |
25.08.2001 |
TK Hlučín |
167 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
26.07.2017 21:58:18 |
28. |
Sapala Michal |
05.10.2001 |
TK Tatran Štítina |
310 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
27.07.2017 15:29:03 |
29. |
Zubek Radim |
09.02.2001 |
TK SC OSTRAVA |
336 |
6 |
|
odhlášeno hráčem |
28.07.2017 10:27:00 |
|