Název: | Chimney Cup 2019 | Pořadatel: | TJ Brno-Komín | Datum: | 27.-29.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Fromel Martin | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Maršík Ondřej | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mareček Ondřej | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Ždánský Adam | | | 6:3, 7:6 (4) | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Páral Radim | | | | | |
| | | | | |
| | | | 7:6 (1), 6:4 | |
| | | | | |
Ryšánek Jan | | | | | |
| | | | | |
Majer Jakub | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Šimek Matěj | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Križan Karol | | | 1:6, 6:2, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Robiček Jan | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Grois Oldřich | | | | | |
| | | | | |
Rousek Šimon | | | | | 6:0, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Suchánek David | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Vaculík Robin | 2:6, 6:2, 1:0 (4) | | | | |
| | | | | |
Smílek Filip | | | 6:4, 7:6 (2) | | |
| | | | | |
Čoupek David | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Tlačbaba Jakub | | | | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | 6:4, 7:5 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Veigl Jakub | | 7:6 (5), 7:5 | | | |
| | | | | |
Baný Michael Otakar | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Zachoval Jakub | | | 6:0, 1:6, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Viznar Alan | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Program pondělí 28. 7. 2019:
9:00 - Páral, Križan, Rousek, Víznar
13:00 - Vidlář, Majer, Víznar, Rousek (4hra) |
| Počet účastníků | 23 | Nasazení | CŽ | BH | Fromel Martin | 185 | 12 | Viznar Alan | 199 | 12 | Ryšánek Jan | 261 | 9 | Tlačbaba Jakub | 281 | 9 | Rousek Šimon | 331 | 9 | Zavadil Matyáš | 332 | 6 | Páral Radim | 338 | 6 | Grois Oldřich | 376 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 69 |
Kódové číslo akce: 312081 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Rybář Alex | 18.11.2001 | BLTC Brno |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Majer Jakub | 11.12.2003 | TJ Mokrá Hora | Ryšánek Jan | 18.04.2001 | ŽLTC Brno | Fromel Martin | 16.02.2002 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Dvořáček Jan Matyáš | 28.01.2004 | SK Jundrov Brno |
|