Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Chimney Cup 2019
Pořadatel:  TJ Brno-Komín
Datum:  27.-29.07.
Věk. kategorie:  dorost
Fromel Martin
 
 
 
Maršík Ondřej
6:4, 6:0
 
Mareček Ondřej
6:3, 6:2
 
Ždánský Adam
6:3, 7:6 (4)
 
 
 
 
6:0, 6:1
 
Páral  Radim
 
 
7:6 (1), 6:4
 
Ryšánek Jan
 
Majer Jakub
6:1, 6:3
 
Šimek Matěj
6:2, 6:1
 
Križan Karol
1:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Robiček Jan
6:0, 6:2
 
 
6:4, 6:1
 
Grois Oldřich
 
Rousek Šimon
6:0, 6:2
 
 
 
Suchánek David
6:0, 6:1
 
Vaculík Robin
2:6, 6:2, 1:0 (4)
 
Smílek Filip
6:4, 7:6 (2)
 
Čoupek David
6:2, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Tlačbaba Jakub
 
Zavadil Matyáš
6:4, 7:5
 
 
 
Veigl Jakub
7:6 (5), 7:5
 
Baný Michael Otakar
6:0, 6:2
 
Zachoval Jakub
6:0, 1:6, 1:0 (7)
 
Vidlář Tomáš
6:3, 6:0
 
 
6:2, 6:2
 
Viznar Alan
 
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Program pondělí 28. 7. 2019: 9:00 - Páral, Križan, Rousek, Víznar 13:00 - Vidlář, Majer, Víznar, Rousek (4hra)
Počet účastníků23
NasazeníBH
Fromel Martin 18512
Viznar Alan 19912
Ryšánek Jan 2619
Tlačbaba Jakub 2819
Rousek Šimon 3319
Zavadil Matyáš 3326
Páral Radim 3386
Grois Oldřich 3766
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 312081

Viznar Alan - Rousek Šimon
 
 
 
Vaculík Robin - Smílek Filip
6:3, 7:5
 
Križan Karol - Páral  Radim
3:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Ryšánek Jan - Robiček Jan
6:3, 6:2
 
 
 
 
6:7 (3), 6:0, 1:0 (7)
 
Vidlář Tomáš - Majer Jakub
 
Zavadil Matyáš - Dvořáček Jan Matyáš
3:6, 6:4, 1:0 (4)
 
 
 
 
scr.
 
Ždánský Adam - Grois Oldřich
 
Čoupek David - Zachoval Jakub
6:4, 6:7 (3), 1:0 (9)
 
Veigl Jakub - Maršík Ondřej
6:2, 6:1
 
 
6:4, 3:6, 1:0 (3)
 
Mareček Ondřej - Tlačbaba Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Ryšánek David (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic10
NasazeníBH
Viznar Alan 19912
Ryšánek Jan 2619
Tlačbaba Jakub 2819
Rousek Šimon 3319
Zavadil Matyáš 3326
Páral Radim 3386
Grois Oldřich 3766
Mareček Ondřej 3866
Kategorie : 4Součet BH: 63
Kódové číslo akce: 314081

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Rybář Alex18.11.2001BLTC Brno

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Majer Jakub11.12.2003ŽLTC Brno
Ryšánek Jan18.04.2001ŽLTC Brno
Fromel Martin16.02.2002TK Havířov
Dvořáček Jan Matyáš28.01.2004ŽLTC Brno