Název: | PWCi 2015 - TKK Cup | Pořadatel: | TK Konstruktiva | Datum: | 25.-27.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Svoboda Šimon | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Stuchlík Jakub | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hájek Tobiáš | | | 6:1, 5:7, 6:2 | | |
| | | | | |
Krejčí Kryštof | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Semerák Otakar | | 6:1, 2:6, 7:6 | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bureš Martin | | | | 6:1, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Brunclík Ondřej | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Procházka Jakub | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Metlička Jonáš | | | 6:3, 7:6 | | |
| | | | | |
Konhefr Jan | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kokeš Daniel | | | | | |
| | | | | |
Kováč Benjamin | | | | | 6:3, 4:6, 6:2 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Novák Jan | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kalcovský Lukáš | 6:7, 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bail Šimon | | | 5:7, 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Kingma Sebastiaan | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Novák Matyáš | | | | | |
| | | | | |
Paleček Ondřej | | | | 6:3, 6:1 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Vašina Vojtěch | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Dinh Pavel | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Kott Jan | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | |
Kasalý Pavel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 5:7, 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jiří Krejčí |
| Počet účastníků | 25 | Nasazení | CŽ | BH | Svoboda Šimon | 240 | 9 | Kobera Jakub | 275 | 9 | Novák Matyáš | 288 | 9 | Bureš Martin | 288 | 9 | Kováč Benjamin | 318 | 6 | Kokeš Daniel | 330 | 6 | Paleček Ondřej | 342 | 6 | Kazda Martin | 353 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 60 |
Kódové číslo akce: 312081 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Fialka Jakub | 26.01.2001 | TGC Kunratice |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Paleček Ondřej | 18.01.1999 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | Novák Jan | 04.12.1999 | 1. Vestecká sportovní o.s. | Beneš Tomáš | 09.07.2001 | TJ Sokol Vysočany |
|