Pořadatel: | TK Spartak Jihlava | Datum: | 01.-03.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Páral Radim | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Havlík Josef | | 4:6, 6:4, 1:0 (6) | | | |
| | | | | |
Prášek Vojtěch | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šimek Matěj | | | 6:1, 3:6, 1:0 (7) | | |
| | | | | |
Vidlář Tomáš | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Válek Viktor | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Cienciala Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Grün Vojtěch | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Jelínek Jakub | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hošek Viktor | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Dočekal Daniel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hejda Jaroslav | | | 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Havel Tadeáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kralik Florian | | 7:6 (3), 1:6, 1:0 (16) | | | |
| | | | | |
Makovský Jiří | 1:6, 6:3, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | |
Laštovička Luboš | | | | | 4:6, 6:3, 1:0 (6) |
| | | | | |
Kříž Nikolas | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Malek Erik | | 2:6, 6:2, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Nagy Filip | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Vondrák Jiří | | | 6:1, 7:5 | | |
| | | | | |
Koryťák Vojtěch | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Blumaier Daniel | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Blažka Daniel | | | | 4:6, 6:2, 1:0 (9) | |
| | | | | |
Kubisch David | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šiler Martin | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hošek Radek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Doležel Alex | | | 7:6 (1), 6:2 | | |
| | | | | |
Kubíček David | 6:7 (3), 6:1, 1:0 (2) | | | | |
| | | | | |
Zavadil Matyáš | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Podškubka Karel (platná licence B do 31.12.2023) |
Poznámka pořadatele: Neděle - 8:30 dvouhra |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Páral Radim | 186 | 12 | Zavadil Matyáš | 213 | 12 | Grün Vojtěch | 243 | 9 | Blumaier Daniel | 281 | 9 | Cienciala Jan | 284 | 9 | Laštovička Luboš | 303 | 9 | Blažka Daniel | 331 | 9 | Makovský Jiří | 343 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 312080 |
|
|