Název: | TK Písek Cup dorost | Pořadatel: | TK Písek | Datum: | 25.-28.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Rous Marek | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanzlík Štěpán | | 6:2, 4:6, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Januška Adam | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Škopek Martin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Matyáš Pavel | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:4, 2:6, 6:1 | | |
| | | | | | |
Nechanický Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Vala Lukáš | | 7:6, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pírek František | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Lušovský Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | | | | 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hibš Michal | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Tlapák Adam | 6:2, 4:6, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Kozler Adam | | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vondrášek Viktor | | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | | 2:6, 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | 7:5, 4:6, 7:6 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Václav | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Hospodka David | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šenk Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Pecha Oldřich | | | | | | 6:2, 2:6, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Soukup Daniel | | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kroupa Václav | scr. | | | | | |
| | | | | | |
Skrbek Matěj | | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pašek Adam | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolarik Petr | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hrdlička Karel | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mikeš Adam | | | scr. | | | |
| | | | | | |
Lenoch Jan | 4:6, 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Křipský Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Zelinka David | | | | | 3:6, 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rais Vítek | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Podlešák Marek | 5:7, 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Šilhavý Jan | | | 0:6, 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Loukota Marek | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Jan | | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | 4:6, 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šmíd Filip | | | 6:4, 3:6, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Haščyn Josef | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Štěpánek Antonín | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Rous Marek | 40 | 30 | Štěpánek Antonín | 45 | 25 | Křipský Dominik | 57 | 25 | Šimeček Martin | 67 | 25 | Lušovský Michal | 73 | 20 | Pecha Oldřich | 73 | 20 | Zelinka David | 96 | 20 | Šenk Filip | 97 | 20 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 185 |
Kódové číslo akce: 312079 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Nechanický Michal | 30.03.2000 | TK Chomutov |
|