Český tenisový svaz
Název:
A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla
Datum:
26.-30.07.
Pořadatel:
TK SC OSTRAVA (A - 400)
Kódové číslo:
316075
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Eliáš Miroslav
Budečská 4
702 00 Ostrava
Tel. (1):
608737818
E-mail:
elias6@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Pondělí program:
8:30 semifinále dvouhra
10:00 semifinále čtyřhra
13:00 finále čtyřhra

Program neděle: 8.30 - Pučálka-Otypka, Homola-Pozdenkov, Vaculík-Burian, Zapletal-Galuška, Mrůzek-Navrátil, Praus-Jančík
9.30 - Prachař-Jupa, Veigert-Černý
13.00 - sraz na čtyřhry
Program sobota: 7.50 - Klakurka-Mareš, Otypka-Myslivec, Homola-Zourek, Neuwirth-Zeithamel, Pozdenkov-Kratochvíl, Válek-Machala, Hájek-Schneider, Jadlovský-Pawelski, Horálek-Keller, Kubín-Mrůzek, Navrátil-Bartoněk, Novák-Klemens/Hrdina, Opálka-Kollár, Apltauer-Jupa
9.30 - Nedvídek-Praus, Mihoč-Woniakowski
10.30 - Čech, Vaculík, Burian, Zapletal, Galuška, Mališ, Ventrča, Jančík, Prachař, Paleček
12.00 - Hrachovec, Veigert, Doušek, Černý, Pučálka, Alan
Kvalifikace (dvouhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, do 10,00 hodin osobně

Hlavní soutěž (dvouhra, čtyřhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, od 11.00 do 14,00 hodin, osobně nebo možno telefonicky formou SMS (jméno a příjmení, datum narození,
klub) na 608 737 818, resp. (dvouhra), rozpis bude umístěn na internetu do 20.00
čtyřhra - sobota 27.7.2019, do 13.00 hodin


Vrchní rozhodčí: Ing. Miroslav Eliáš 608 737 818¨
Ubytování: Hotel Mercure - dohodnutá cena 1.000,- Kč jednolůžkový pokoj, 1.400,- Kč dvojlůžkový pokoj
Petra Tioková
Reservation Agent
Phone: +420 595 606 611
Fax: +420 595 606 601
E-mail: h7051-re@accor.com

Hotel Nikolas (1km od kurtů)
Hotel Vista (10km od kurtů) - levnější varianta
Hotel Jan Mária (5km od kurtů)Program neděle: 8.30 - Pučálka-Otypka, Homola-Pozdenkov, Vaculík-Burian, Zapletal-Galuška, Mrůzek-Navrátil, Praus-Jančík
9.30 - Prachař-Jupa, Veigert-Černý
13.00 - sraz na čtyřhry
Program sobota: 7.50 - Klakurka-Mareš, Otypka-Myslivec, Homola-Zourek, Neuwirth-Zeithamel, Pozdenkov-Kratochvíl, Válek-Machala, Hájek-Schneider, Jadlovský-Pawelski, Horálek-Keller, Kubín-Mrůzek, Navrátil-Bartoněk, Novák-Klemens/Hrdina, Opálka-Kollár, Apltauer-Jupa
9.30 - Nedvídek-Praus, Mihoč-Woniakowski
10.30 - Čech, Vaculík, Burian, Zapletal, Galuška, Mališ, Ventrča, Jančík, Prachař, Paleček
12.00 - Hrachovec, Veigert, Doušek, Černý, Pučálka, Alan
Kvalifikace (dvouhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, do 10,00 hodin osobně

Hlavní soutěž (dvouhra, čtyřhra):
Presentace: pátek 26.7.2019, od 11.00 do 14,00 hodin, osobně nebo možno telefonicky formou SMS (jméno a příjmení, datum narození,
klub) na 608 737 818, resp. (dvouhra), rozpis bude umístěn na internetu do 20.00
čtyřhra - sobota 27.7.2019, do 13.00 hodin


Vrchní rozhodčí: Ing. Miroslav Eliáš 608 737 818¨
Ubytování: Hotel Mercure - dohodnutá cena 1.000,- Kč jednolůžkový pokoj, 1.400,- Kč dvojlůžkový pokoj
Petra Tioková
Reservation Agent
Phone: +420 595 606 611
Fax: +420 595 606 601
E-mail: h7051-re@accor.com

Hotel Nikolas (1km od kurtů)
Hotel Vista (10km od kurtů) - levnější varianta
Hotel Jan Mária (5km od kurtů)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Horák Ondřej 14.10.2002 SK LAMA o.s.
15
45
 
 
21.06.2019 21:59:32
2.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
 
15.03.2019 20:50:51
3.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
 
20.06.2019 20:15:01
4.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
 
19.03.2019 14:33:28
5.
Jančík Jakub 13.10.2001 TK PRECHEZA Přerov o.s.
34
30
 
 
15.04.2019 11:57:37
6.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
 
20.06.2019 08:17:35
7.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
 
09.07.2019 12:18:01
8.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
 
25.03.2019 07:37:31
9.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
16.06.2019 20:43:28
10.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
18.06.2019 10:10:14
11.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
65
20
 
 
02.07.2019 07:57:07
12.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
 
22.04.2019 21:13:59
13.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
22.03.2019 13:40:30
14.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
09.07.2019 19:45:35
15.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
72
20
 
 
19.04.2019 20:57:24
16.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
 
12.06.2019 20:35:53
17.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
 
31.03.2019 12:25:58
18.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
volná karta ČTS
16.04.2019 21:43:44
19.
Mihoč Jakub 31.01.2001 SK Vitality Slezsko o.s.
81
20
 
 
24.03.2019 19:48:51
20.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
26.05.2019 21:16:44
21.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
volná karta ČTS
19.03.2019 20:58:06
22.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
 
18.03.2019 11:33:52
23.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
101
15
 
volná karta ČTS
07.07.2019 11:38:43
24.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
25.06.2019 10:32:33
25.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
111
15
 
 
06.06.2019 15:50:25
26.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
 
17.03.2019 11:18:54
27.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
 
19.03.2019 16:00:47
28.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
 
21.05.2019 23:15:01
29.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
08.07.2019 18:40:40
30.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
 
20.05.2019 14:35:42
31.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
 
29.06.2019 19:44:42
32.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
18.03.2019 16:13:03
33.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
 
11.07.2019 23:53:35
34.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 12:00:47
35.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
20.05.2019 10:10:02
36.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
 
17.03.2019 23:05:16
37.
Pawelski Martyn 07.11.2004 TK SC OSTRAVA
330
6
480
volná karta
18.07.2019 11:56:26
38.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
23.06.2019 15:23:19
39.
Neuwirth Filip 27.07.2004 TK SC OSTRAVA
819
3
16
volná karta
15.07.2019 07:26:15
40.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1128
1
 
volná karta
27.06.2019 12:23:38
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
 
18.03.2019 12:26:10
2.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
09.06.2019 10:27:48
3.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
19.05.2019 11:39:43
4.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
 
28.06.2019 22:19:04
5.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
 
13.06.2019 20:25:24
6.
Woniakowski Marcel 18.05.2002 SK JC Sport Opava
152
12
 
 
17.03.2019 23:19:57
7.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
 
05.06.2019 14:47:37
8.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
12
 
 
09.04.2019 21:02:56
9.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
volná karta ČTS
08.07.2019 14:17:11
10.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
volná karta ČTS
08.07.2019 18:13:13
11.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
volná karta ČTS
26.03.2019 10:59:35
12.
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov
185
12
 
 
26.03.2019 22:34:28
13.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
 
03.07.2019 05:50:49
14.
Postupa Richard 10.03.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
199
12
 
 
18.06.2019 20:40:01
15.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
 
26.03.2019 16:59:32
16.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
14.06.2019 18:36:05
17.
Bollog Jiří 21.07.2001 Městský tenisový klub Karviná
205
12
 
 
11.07.2019 04:48:25
18.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
 
12.04.2019 08:07:00
19.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
 
17.03.2019 14:52:52
20.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
228
9
 
volná karta
20.05.2019 12:08:52
21.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
volná karta
11.07.2019 09:46:12
22.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
248
9
 
 
30.06.2019 18:59:22
23.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
 
 
07.04.2019 18:45:50
24.
Ryšánek Jan 18.04.2001 ŽLTC Brno
261
9
 
 
25.06.2019 16:10:47
25.
Kysilko Oliver 06.09.2003 TO TJ Nový Jičín
299
9
 
 
10.06.2019 20:43:40
26.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
303
9
 
 
17.04.2019 18:11:39
27.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
348
6
47
 
19.05.2019 16:23:03
28.
Spirka Simon 19.02.2004 Slavoj Český Těšín
360
6
69
 
28.06.2019 23:22:18
29.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
378
6
52
volná karta
16.06.2019 09:36:39
30.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
08.07.2019 18:15:08
31.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
442
6
65
 
15.07.2019 12:51:15
32.
Kubáň Pavel 05.03.2004 TK Slavia Orlová
606
4
77
 
15.07.2019 16:36:25

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
 
15.03.2019 16:05:09
2.
Sochor Matyáš 01.06.2004 Slavoj Český Těšín
514
4
402
 
11.07.2019 10:22:03
3.
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
528
4
98
 
12.07.2019 16:28:42
4.
Vrba Lukáš 02.05.2003 TO TJ Nový Jičín
533
4
 
 
16.06.2019 19:08:50
5.
Šimeček David 12.05.2006 TK Slavia Orlová
1128
1
84
 
11.06.2019 21:24:02
6.
Glocman Michal 27.04.2004 TK PRECHEZA Přerov o.s.
235
9
26
 
21.07.2019 12:16:28

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
odhlášeno hráčem
09.04.2019 16:30:44
2.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
3.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 21:27:40
4.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
17.06.2019 10:02:24
5.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
odhlášeno hráčem
23.06.2019 07:05:09
6.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 21:29:23
7.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
odhlášeno hráčem
07.07.2019 13:13:38
8.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 14:26:27
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 12:19:31
10.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 20:49:42
11.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
odhlášeno hráčem
16.07.2019 11:23:53
12.
Klos František 20.05.2004 TJ TO Sokol Stará Bělá
1128
1
268
odhlášeno hráčem
17.07.2019 13:46:12
13.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
odhlášeno hráčem
17.07.2019 16:27:15
14.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 06:08:00
15.
Divila Radek Adam 24.11.2002 TK Milo Olomouc
138
15
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 15:05:08
16.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
210
12
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 15:57:28
17.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
odhlášeno hráčem
18.07.2019 18:38:56
18.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 20:37:07
19.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
odhlášeno hráčem
18.07.2019 22:18:40
20.
Hojgr Milan 13.03.2002 TK Mohelnice, z.s.
381
6
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:05:16
21.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
10
45
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 13:48:46
22.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
82
odhlášeno hráčem
19.07.2019 18:31:25
23.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 19:11:42
24.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 20:56:10
25.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2019 22:46:17
26.
Dvořáček Jan Matyáš 28.01.2004 ŽLTC Brno
791
3
447
odhlášeno hráčem
20.07.2019 11:28:31
27.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
20.07.2019 11:47:16
28.
Bonk Vojtěch 26.04.2005 Městský tenisový klub Karviná
1128
1
175
odhlášeno hráčem
20.07.2019 22:04:42
29.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
odhlášeno hráčem
22.07.2019 09:51:13
30.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
odhlášeno pořadatelem
22.07.2019 12:31:11
31.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
191
12
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 13:15:04
32.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
39
30
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 16:24:23
33.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
23.07.2019 17:59:40
34.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
odhlášeno hráčem
23.07.2019 19:37:13
35.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 08:44:42
36.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
odhlášeno hráčem
24.07.2019 12:34:32
37.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 17:14:12
38.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno hráčem
24.07.2019 20:50:15
39.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 09:54:14
40.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
odhlášeno pořadatelem
25.07.2019 11:21:58
41.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
odhlášeno hráčem
25.07.2019 16:01:40