Název: |
A3 Memoriál JUDr. Jiřího Lendla |
Datum: |
28.07-01.08. |
Pořadatel: |
TK SC OSTRAVA (A - 500) |
Místo konání: |
SC Ostrava |
Kódové číslo: |
316074 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Kvalifikace | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Út do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Út do 10:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Eliáš Miroslav |
Budečská 4 | |
702 00 Ostrava | |
Tel. (1): |
608737818 |
E-mail: |
elias6@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Jurajda Adam | 17.05.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 9 |
45 |
volná karta ČTS | 20.07.2020 13:20:07 |
|
2. |
Bartoň Hynek | 05.04.2004 | TK Sparta Praha | 11 |
45 |
18.05.2020 08:14:21 |
||
3. |
Prachař Jakub | 09.05.2003 | I.ČLTK Praha | 15 |
45 |
07.04.2020 18:51:50 |
||
4. |
Válek Ondřej | 13.11.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 18 |
35 |
27.06.2020 18:49:50 |
||
5. |
Rys Dominik | 20.09.2002 | SK JC Sport Opava | 21 |
35 |
20.05.2020 18:35:09 |
||
6. |
Pučálka Jan | 18.03.2002 | Slavoj Český Brod | 22 |
35 |
31.05.2020 14:05:31 |
||
7. |
Mališ Šimon | 17.08.2003 | Tennis Hill Havířov o.s. | 23 |
35 |
03.05.2020 14:44:17 |
||
8. |
Burian Vojtěch | 21.04.2003 | TK Radošovice | 28 |
30 |
01.07.2020 20:36:58 |
||
9. |
Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
30 |
27.06.2020 11:39:53 |
||
10. |
Apltauer Filip | 21.03.2004 | TK Sparta Praha | 32 |
30 |
21.06.2020 23:12:16 |
||
11. |
Otypka Matouš | 12.02.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 33 |
30 |
07.05.2020 13:51:48 |
||
12. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
30 |
13.04.2020 20:42:35 |
||
13. |
Myslivec Šimon | 24.05.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 35 |
30 |
04.05.2020 15:52:28 |
||
14. |
Truhlář Josef | 01.05.2003 | Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. | 36 |
30 |
30.06.2020 13:06:44 |
||
15. |
Zapletal Josef | 07.01.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 37 |
30 |
04.05.2020 18:55:34 |
||
16. |
Homola Patrik | 10.02.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
30 |
03.05.2020 16:20:18 |
||
17. |
Vaculík Lukáš | 08.02.2002 | BLTC Brno | 40 |
30 |
03.06.2020 13:39:11 |
||
18. |
Jupa Jakub | 06.01.2004 | TK Sparta Praha | 42 |
30 |
25.06.2020 14:07:40 |
||
19. |
Praus Lukáš | 27.11.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 54 |
25 |
02.07.2020 11:12:41 |
||
20. |
Hájek Tobiáš | 04.09.2002 | SK HAMR, z.s. | 59 |
25 |
11.05.2020 17:59:42 |
||
21. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 60 |
25 |
01.05.2020 17:14:31 |
||
22. |
Petr Vojtěch | 15.03.2005 | I.ČLTK Praha | 62 |
25 |
1 |
29.06.2020 12:13:20 |
|
23. |
Zeithamel David | 27.02.2003 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 63 |
25 |
05.05.2020 13:51:28 |
||
24. |
Veigert Vojtěch | 16.06.2003 | LTC Pardubice | 64 |
25 |
29.06.2020 06:31:25 |
||
25. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 66 |
20 |
29.05.2020 18:02:55 |
||
26. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 67 |
20 |
01.04.2020 00:03:45 |
||
27. |
Machala Martin | 18.04.2003 | Pašťa tenis, z.s. | 71 |
20 |
08.07.2020 13:51:52 |
||
28. |
Pozdenkov Petr | 15.06.2002 | TJ Brno-Komín | 79 |
20 |
23.06.2020 22:09:18 |
||
29. |
Opálka Matyas | 11.01.2003 | VSK VŠB-TU Ostrava | 80 |
20 |
volná karta ČTS | 09.07.2020 08:43:23 |
|
30. |
Jadlovský Jan | 05.03.2003 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 83 |
20 |
volná karta ČTS | 28.06.2020 22:41:31 |
|
31. |
Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | 85 |
20 |
14.06.2020 08:05:00 |
||
32. |
Káňa Filip | 19.06.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 120 |
15 |
volná karta | 18.06.2020 21:14:06 |
|
33. |
Hrazdil Jan | 04.03.2005 | I.ČLTK Praha | 128 |
15 |
4 |
17.05.2020 13:21:27 |
|
34. |
Polách Felipe | 23.06.2004 | TJ TO Sokol Stará Bělá | 145 |
15 |
volná karta | 22.06.2020 14:52:30 |
|
35. |
Postupa Richard | 10.03.2003 | VSK VŠB-TU Ostrava | 158 |
12 |
volná karta | 03.07.2020 21:44:03 |
|
36. |
Kalina Vít | 12.07.2005 | TK Sparta Praha | 210 |
12 |
5 |
24.06.2020 21:36:27 |
|
37. |
Menšík Jakub | 01.09.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 229 |
9 |
2 |
07.05.2020 15:51:01 |
|
38. |
Velík Lukáš | 17.06.2005 | I.ČLTK Praha | 416 |
6 |
3 |
24.06.2020 15:02:04 |
|
39. |
Pazdera Marek | 07.02.2005 | TK Slavia Plzeň | 1077 |
1 |
6 |
24.06.2020 10:57:17 |
|
40. |
Fedasko Nikolas | 02.09.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 1077 |
1 |
8 |
02.07.2020 18:50:32 |
|
41. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
42. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
43. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
44. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
45. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
46. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
47. |
kvalifikant | kvalifikant |
||||||
48. |
kvalifikant | kvalifikant |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kollár Petr | 23.12.2002 | TK Most | 88 |
20 |
04.05.2020 10:26:15 |
||
2. |
Doušek Adam | 13.06.2002 | ŽLTC Brno | 91 |
20 |
25.05.2020 22:08:22 |
||
3. |
Vašíř Adam | 09.01.2004 | I.ČLTK Praha | 98 |
20 |
06.07.2020 18:27:20 |
||
4. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 99 |
20 |
20.06.2020 17:14:11 |
||
5. |
Guráš Martin | 18.09.2004 | TK Na Dolině o.s. | 100 |
20 |
06.07.2020 16:44:12 |
||
6. |
Krischke Adam | 03.05.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 109 |
15 |
16.07.2020 18:23:25 |
||
7. |
Padevět Jonáš | 05.01.2004 | Tenisový klub Černošice | 111 |
15 |
15.04.2020 22:01:44 |
||
8. |
Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | 116 |
15 |
22.06.2020 08:53:51 |
||
9. |
Říha Matyáš | 01.02.2004 | HTK Třebíč | 121 |
15 |
02.06.2020 20:44:36 |
||
10. |
Laibl Matěj | 20.01.2004 | TK Most | 129 |
15 |
22.06.2020 22:22:11 |
||
11. |
Uhřík Tadeáš | 17.01.2002 | TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu | 131 |
15 |
29.06.2020 14:16:39 |
||
12. |
Bažant Filip | 25.01.2002 | TK Louny | 136 |
15 |
12.07.2020 17:57:21 |
||
13. |
Woniakowski Marcel | 18.05.2002 | SK JC Sport Opava | 140 |
15 |
09.06.2020 22:47:54 |
||
14. |
David Tomáš | 07.05.2003 | Tenisový klub Šternberk, z.s. | 142 |
15 |
14.06.2020 16:09:40 |
||
15. |
Křížek Matěj | 31.10.2003 | TK Most | 149 |
15 |
18.06.2020 11:12:41 |
||
16. |
Skokan Ondřej | 17.05.2003 | LTC Pardubice | 154 |
12 |
11.06.2020 15:28:35 |
||
17. |
Gedeon Petr | 06.04.2002 | TK Kopřivnice z.s. | 160 |
12 |
13.07.2020 19:33:44 |
||
18. |
Valenta Radim | 24.09.2004 | ŽLTC Brno | 172 |
12 |
19.06.2020 13:47:00 |
||
19. |
Foldyna Matěj | 21.04.2004 | SK JC Sport Opava | 177 |
12 |
09.06.2020 22:46:02 |
||
20. |
Kozumplík Michal | 19.07.2004 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 183 |
12 |
02.06.2020 21:15:51 |
||
21. |
Nováček Filip | 20.12.2003 | TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. | 184 |
12 |
12.07.2020 21:49:34 |
||
22. |
Filip Jakub | 25.09.2005 | TK Sparta Praha | 237 |
9 |
21 |
19.04.2020 10:00:56 |
|
23. |
Barniak Radek | 09.02.2004 | Tennis Hill Havířov o.s. | 264 |
9 |
volná karta | 01.04.2020 07:27:37 |
|
24. |
Kubatko Dominik | 29.03.2005 | TK Slavia Orlová | 273 |
9 |
36 |
11.07.2020 08:45:53 |
|
25. |
Čížek Jiří | 21.08.2005 | LTC Houštka | 331 |
9 |
25 |
08.04.2020 12:18:37 |
|
26. |
Bonk Vojtěch | 26.04.2005 | Městský tenisový klub Karviná | 339 |
6 |
163 |
volná karta | 26.06.2020 08:36:40 |
27. |
Opluštil Patrik | 21.04.2005 | TC BORS CLUB | 343 |
6 |
20 |
09.07.2020 19:42:06 |
|
28. |
Krakovský Denis | 12.04.2006 | TK Na Dolině o.s. | 396 |
6 |
28 |
volná karta ČTS | 15.07.2020 19:58:07 |
29. |
Knesl David | 29.11.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 600 |
4 |
60 |
volná karta ČTS | 24.05.2020 19:42:35 |
30. |
Frömel Karel | 13.01.2006 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 646 |
4 |
38 |
volná karta ČTS | 29.06.2020 12:49:30 |
31. |
Chodura Sebastian | 31.01.2007 | I.ČLTK Praha | 798 |
3 |
95 |
volná karta | 16.06.2020 18:57:00 |
32. |
Kumstát Jan | 02.01.2007 | TK AGROFERT Prostějov | 1077 |
1 |
13 |
13.07.2020 07:58:03 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Spirka Simon | 19.02.2004 | Slavoj Český Těšín | 190 |
12 |
16.06.2020 14:42:16 |
||
2. |
Kysilko Oliver | 06.09.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 205 |
12 |
17.07.2020 21:40:49 |
||
3. |
Fojtů Michal | 05.01.2002 | TJ Zbrojovka Vsetín | 206 |
12 |
18.05.2020 23:51:26 |
||
4. |
Kubáň Pavel | 05.03.2004 | TK Slavia Orlová | 225 |
9 |
18.07.2020 09:29:21 |
||
5. |
Glocman Michal | 27.04.2004 | TK TENNISPOINT FM | 236 |
9 |
14.06.2020 11:29:27 |
||
6. |
Krahulec Jan | 27.08.2004 | Městský tenisový klub Karviná | 246 |
9 |
17.07.2020 00:52:00 |
||
7. |
Sochor Matyáš | 01.06.2004 | Slavoj Český Těšín | 410 |
6 |
30.06.2020 11:55:58 |
||
8. |
Szic Sandro | 09.11.2003 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 538 |
4 |
01.04.2020 20:57:46 |
||
9. |
Olšar Štěpán | 15.09.2005 | Tennis Hill Havířov o.s. | 685 |
4 |
83 |
24.06.2020 08:23:26 |
|
10. |
Šabach Xavier | 10.08.2004 | SK Aritma Praha | 1077 |
1 |
10.05.2020 20:34:04 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Papoušek David | 15.11.2003 | LTC Pardubice | 222 |
9 |
odhlášeno hráčem | 28.06.2020 13:14:09 |
|
2. |
Panáček Petr | 10.04.2005 | TJ Sokol Vysočany | 213 |
12 |
81 |
odhlášeno hráčem | 09.07.2020 22:01:48 |
3. |
Šimeček David | 12.05.2006 | TK Slavia Orlová | 457 |
6 |
62 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2020 22:18:39 |
4. |
Brill Jindřich | 07.05.2005 | TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s. | 168 |
12 |
17 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2020 09:29:12 |
5. |
Schneider Václav | 25.08.2002 | I.ČLTK Praha | 45 |
25 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2020 13:03:11 |
|
6. |
Čech Jan | 01.06.2004 | TJ Zbrojovka Vsetín | 110 |
15 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2020 19:14:25 |
|
7. |
Palán David | 07.09.2003 | LTC Humpolec | 101 |
20 |
odhlášeno hráčem | 12.07.2020 20:54:02 |
|
8. |
Kubín Matěj | 15.05.2002 | TK DEZA Valašské Meziříčí | 95 |
20 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2020 18:50:04 |
|
9. |
Macháček Filip William | 03.05.2005 | - | 388 |
6 |
111 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2020 22:49:57 |
10. |
Blažka Daniel | 03.02.2004 | TK BH Jihlava z.s. | 331 |
9 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2020 11:00:53 |
|
11. |
Nápravník Adam | 10.04.2004 | TC Dvůr Králové, z.s. | 86 |
20 |
odhlášeno hráčem | 16.07.2020 09:20:14 |
|
12. |
Bako Jan | 23.08.2005 | TJ Baník Ostrava OKD | 294 |
9 |
54 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 20:01:20 |
13. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 49 |
25 |
odhlášeno hráčem | 17.07.2020 20:02:36 |
|
14. |
Doppler Patrik | 01.08.2003 | Start Brno | 312 |
9 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 15:38:28 |
|
15. |
Galuška Daniel Damián | 16.12.2002 | SK LAMA o.s. | 46 |
25 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 18:37:33 |
|
16. |
Kroužek Jiří | 19.08.2002 | TK Most | 58 |
25 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 19:46:23 |
|
17. |
Forman Max | 27.02.2002 | TJ Sokol Vysočany | 48 |
25 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 21:15:13 |
|
18. |
Dočekal Daniel | 23.11.2005 | HTK Třebíč | 1077 |
1 |
696 |
odhlášeno hráčem | 18.07.2020 21:55:12 |
19. |
Hozman Dominik | 20.07.2005 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 343 |
6 |
15 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 09:39:24 |
20. |
Janoušek Lukáš | 12.06.2004 | TK Slavia Plzeň | 89 |
20 |
odhlášeno hráčem | 19.07.2020 21:55:56 |
|
21. |
Fáček Jan | 03.08.2005 | TJ Spoje Praha | 234 |
9 |
23 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 08:19:41 |
22. |
Kusý Jan | 14.03.2005 | LTC Modřany 2005 | 349 |
6 |
10 |
odhlášeno hráčem | 20.07.2020 13:38:46 |
23. |
Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | 84 |
20 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 11:20:41 |
|
24. |
Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | 108 |
15 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 12:30:52 |
|
25. |
Horálek Dominik | 04.02.2003 | TO SK Žamberk | 114 |
15 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 19:35:33 |
|
26. |
Durovič Boris | 26.08.2005 | I.ČLTK Praha | 532 |
4 |
19 |
odhlášeno hráčem | 21.07.2020 20:30:56 |
27. |
Zapský Adam | 01.11.2003 | TK Most | 192 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 08:02:16 |
|
28. |
Vild Ondřej | 19.01.2004 | TK Slavia Plzeň | 153 |
12 |
odhlášeno hráčem | 22.07.2020 10:09:00 |
|
29. |
Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | 213 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 22.07.2020 12:01:06 |
|
30. |
Juřena Michal | 04.10.2005 | TK Zlín | 260 |
9 |
40 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 03:36:58 |
31. |
Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany | 26 |
35 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 10:39:49 |
|
32. |
Švojgr Kryštof | 25.01.2006 | I.ČLTK Praha | 422 |
6 |
11 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 12:27:47 |
33. |
Vacula Filip | 29.04.2005 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 319 |
9 |
33 |
odhlášeno hráčem | 23.07.2020 16:05:13 |
34. |
Pawelski Martyn | 07.11.2004 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 244 |
9 |
odhlášeno pořadatelem | 24.07.2020 09:20:21 |
|
35. |
Šťastný Zoran | 10.06.2003 | SK OAZA Praha | 92 |
20 |
odhlášeno hráčem | 24.07.2020 14:38:42 |
|
36. |
Nedvídek Jan | 03.01.2002 | Tennis Hill Havířov o.s. | 227 |
9 |
odhlášeno hráčem | 25.07.2020 16:00:57 |
|
37. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 186 |
12 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 08:20:52 |
|
38. |
Baum Štěpán | 26.07.2003 | TK Sparta Praha | 27 |
35 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 12:54:38 |
|
39. |
Holub Mikuláš | 09.08.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 124 |
15 |
odhlášeno hráčem | 27.07.2020 15:22:09 |