Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  PWJT19 - PRAŽSKÁ TOUR
Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  26.-29.07.
Věk. kategorie:  dorost
Kljujev Leon
 
 
 
Starý Michal
6:3, 2:6, 1:0 (0)
 
Flusser Robin
6:2, 6:1
 
Miller David
6:3, 7:6
 
Vojta Martin
6:4, 6:2
 
 
6:3, 6:3
 
Skokan Ondřej
 
Zámečník Adam
6:2, 6:3
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš
scr.
 
Douda Pavel
6:1, 6:1
 
Mouček Tomáš
6:1, 6:0
 
Švojgr Kryštof
6:1, 6:2
 
 
6:4, 7:5
 
Tocháček Marek
 
Vencl Matyáš
4:6, 7:6, 1:0 (8)
 
 
 
Svoboda Daniel
6:0, 6:2
 
Procházka Jakub
6:4, scr.
 
Augustýn Mikoláš
6:1, 6:2
 
Paroulek Filip
6:0, 6:4
 
 
7:6, 7:6
 
Slabihoudek Matěj
 
Froňka Martin
6:1, 6:2
 
 
 
Lahoda Šimon
6:0, 6:4
 
Valenta Michal
0:6, 6:4, 1:0 (2)
 
Soukup Adam
6:3, 6:3
 
Podškubka Karel
6:3, 6:4
 
 
6:4, 7:6
 
Bušek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Šodek David (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Program Neděle 28.7.2019 - 9.00hod čtvrtfinále dvouhry, následuje semifinále dvouhry, ne dříve než 12hod čtyřhra
Počet účastníků24
NasazeníBH
Kljujev Leon 5525
Bušek Kryštof 11015
Zámečník Adam 12615
Slabihoudek Matěj 16912
Vencl Matyáš 17512
Froňka Martin 19112
Tocháček Marek 2209
Skokan Ondřej 2399
Kategorie : 6Součet BH: 109
Kódové číslo akce: 312073

Kljujev Leon - Valenta Michal
 
Švojgr Kryštof - Paroulek Filip
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Skokan Ondřej - Vencl Matyáš
6:3, 4:6, 1:0 (8)
 
Starý Michal - Douda Pavel
5:7, 6:3, 1:0 (6)
 
Flusser Robin - Lahoda Šimon
6:2, 6:2
 
Slabihoudek Matěj - Froňka Martin
6:2, 6:2
 
Mouček Tomáš - Miller David
6:2, 6:0
 
Tocháček Marek - Zámečník Adam
1:6, 7:6, 1:0 (8)
 
Rozhodčí turnaje: Šodek David (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Kljujev Leon 5525
Zámečník Adam 12615
Slabihoudek Matěj 16912
Vencl Matyáš 17512
Froňka Martin 19112
Tocháček Marek 2209
Skokan Ondřej 2399
Mouček Tomáš 2469
Kategorie : 5Součet BH: 103
Kódové číslo akce: 314073

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lešetický Jan04.12.2004LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Soukup Adam24.11.2006I.ČLTK Praha
Valenta Michal20.06.2002SK HAMR, z.s.
Lahoda Šimon25.03.2005WILSON Tenis Centrum
Augustýn Mikoláš01.02.2003SK HAMR, z.s.
Svoboda Daniel10.11.2003Progress
Douda Pavel07.03.2005Severočeská tenisová o.s.
Flusser Robin21.09.2006WILSON Tenis Centrum