Název: |
33. ročník turnaje dorostu |
Datum: |
21.-23.07. |
Pořadatel: |
TO SK Žamberk (C - 200) |
Kódové číslo: |
316073 |
Dvorců + povrch: |
6 antuka |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
St do 08:30 hod. |
Kontaktní osoba: |
Neugebauer Radek |
Na Rozárce 983 | |
564 01 Žamberk | |
Tel. (1): |
737526964 |
E-mail: |
tenis@zamberk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Mansfeld Jiří | 22.07.1993 | TC Chrudim z.s. | 162 |
12 |
19.07.2010 13:47:04 |
||
2. |
Faltejsek Matěj | 19.11.1993 | LTC Jaroměř | 173 |
12 |
17.03.2010 18:19:25 |
||
3. |
Kaleta Piotr | 25.11.1993 | TO SK Žamberk | 191 |
12 |
15.03.2010 17:46:54 |
||
4. |
Opletal Jakub | 31.05.1993 | TO SK Žamberk | 214 |
12 |
20.07.2010 10:26:41 |
||
5. |
Šilar Luboš | 02.04.1995 | TK Letohrad | 241 |
9 |
22 |
27.03.2010 10:01:19 |
|
6. |
Blaťák David | 17.09.1994 | T.J. Sokol Šumperk | 261 |
9 |
29.06.2010 20:59:02 |
||
7. |
Dörre Filip | 09.12.1995 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 319 |
9 |
141 |
09.05.2010 13:33:39 |
|
8. |
Niče Ondřej | 14.05.1996 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 580 |
4 |
31 |
21.06.2010 15:10:45 |
|
9. |
Bečička Robin | 21.10.1994 | TK Dolní Dobrouč | 609 |
4 |
30.06.2010 15:37:55 |
||
10. |
Kratěna Dominik | 22.04.1994 | Sokol Rosice n/Labem | 635 |
4 |
08.07.2010 15:37:37 |
||
11. |
Ruprecht Daniel | 12.07.1996 | USK Pardubice | 765 |
4 |
51 |
01.07.2010 09:52:11 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Brázda Pavel | 11.04.1993 | TC Chrudim z.s. | 525 |
4 |
odhlášeno hráčem | 01.07.2010 11:20:17 |
|
2. |
Kučera Jakub | 27.09.1995 | TK Dynamo Hradec Králové | 556 |
4 |
101 |
odhlášeno hráčem | 03.07.2010 09:26:05 |
3. |
Balážik Adam | 09.09.1996 | TO SK Žamberk | 1 |
293 |
odhlášeno hráčem | 07.07.2010 16:48:23 |
|
4. |
Janoušek Pavel | 31.05.1997 | TK AGROFERT Prostějov | 1 |
70 |
odhlášeno hráčem | 08.07.2010 20:35:50 |
|
5. |
Matouš Patrik | 18.04.1994 | Tenis Nová Paka | 84 |
20 |
odhlášeno hráčem | 10.07.2010 11:46:17 |
|
6. |
Komora David | 22.06.1996 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 1073 |
3 |
181 |
odhlášeno hráčem | 14.07.2010 10:37:53 |
7. |
Zářecký Tomáš | 30.12.1995 | TK Ústí n. Orlicí | 444 |
6 |
120 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2010 09:55:09 |
8. |
Hübner Kryštof | 14.02.1995 | TK Ústí n. Orlicí | 381 |
6 |
90 |
odhlášeno hráčem | 15.07.2010 09:56:33 |