Název: |
Lokomotiva Cup |
Datum: |
25.-27.07. |
Pořadatel: |
Lokomotiva Praha (C - 300) |
Kódové číslo: |
316070 |
Dvorců+povrch: |
5 antuka |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace |
v Pá do 18:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Váňa Miroslav |
: |
Pod Plynojemem 164 |
: |
180 00 Praha |
Tel. (1): |
607 540 815 |
E-mail: |
mirovana@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Turnaj je součástí okruhu PWJ TOUR se závěrečným turnajem MASTERS (B). Pořadatelé v rámci okruhu jsou TJ Spoje, Lokomotiva Praha, TK Konstruktiva, LTC Modřany 2005. Pravidla, rozpis turnajů a termínů, průběžné pořadí v tour najdete na http://www.envibal.cz/.Na závěrečný turnaj MASTERS postupuje osm hráčů/hráček. Rozhodujícím kritériem je počet získaných bodů v rámci okruhu ve dvouhře. V případě rovnosti získaných bodů rozhoduje žebříčkové umístění( jestliže mají hráči 1 bod rozhoduje losovaní) O přijetí do turnaje MASTERS (B) s konečnou platností rozhoduje pořadatel.
Prezentace v pátek 24.7.2020 od 17.15 hod. do 18.00 hod. pouze formou sms na tel. 607 540 815 (Miroslav Váňa) |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Šťastný Zoran |
10.06.2003 |
SK OAZA Praha |
92 |
20 |
|
volná karta |
22.07.2020 19:26:19 |
2. |
Agovič Semi |
11.06.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
125 |
15 |
|
|
20.07.2020 11:00:34 |
3. |
Laibl Matěj |
20.01.2004 |
TK Most |
129 |
15 |
|
volná karta |
22.07.2020 08:41:31 |
4. |
Holík Denis |
26.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
199 |
12 |
|
volná karta |
21.07.2020 20:31:20 |
5. |
Tocháček Marek |
26.06.2002 |
TC ESO Praha z.s. |
206 |
12 |
|
|
21.07.2020 13:31:47 |
6. |
Hujo Ondřej |
05.10.2004 |
TK Ústí n.Labem |
216 |
12 |
|
volná karta |
22.07.2020 08:24:16 |
7. |
Svoboda Daniel |
10.11.2003 |
Tenisový klub Progress z.s. |
247 |
9 |
|
|
20.07.2020 11:01:27 |
8. |
Brož Tobiáš |
05.03.2005 |
SK HAMR, z.s. |
257 |
9 |
86 |
|
20.07.2020 14:21:41 |
9. |
Petrofský Martin |
01.11.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
260 |
9 |
69 |
|
12.07.2020 19:18:54 |
10. |
Ben Ahmed Adam |
17.12.2003 |
LOB S.A. Bohnice, z.s. |
270 |
9 |
|
volná karta |
22.07.2020 19:32:24 |
11. |
Jašek David |
06.06.2004 |
TJ Sokol Vysočany |
279 |
9 |
|
|
01.07.2020 12:37:33 |
12. |
Pelda Ondřej |
14.05.2004 |
Lokomotiva Praha |
284 |
9 |
|
|
20.07.2020 14:22:08 |
13. |
Čížek Jiří |
21.08.2005 |
LTC Houštka |
331 |
9 |
25 |
|
06.07.2020 20:08:35 |
14. |
Vojta Martin |
09.10.2004 |
TJ Spoje Praha |
354 |
6 |
|
|
01.06.2020 20:07:11 |
15. |
Voleský Jakub |
24.04.2005 |
SK HAMR, z.s. |
369 |
6 |
39 |
|
08.07.2020 17:00:16 |
16. |
Paroulek Filip |
20.06.2005 |
TJ Radlice z.s. |
383 |
6 |
24 |
|
11.07.2020 16:39:48 |
17. |
Macháček Filip William |
03.05.2005 |
- |
388 |
6 |
111 |
|
22.07.2020 08:44:43 |
18. |
Milovanovič Ilija |
12.09.2003 |
Lokomotiva Praha |
475 |
6 |
|
|
20.07.2020 11:55:28 |
19. |
Starý Michal |
12.05.2005 |
LTC Modřany 2005 |
549 |
4 |
45 |
|
20.07.2020 11:01:58 |
20. |
Soukup Albert |
02.10.2005 |
TC VŠ Praha |
718 |
4 |
483 |
|
21.05.2020 15:01:03 |
21. |
Petera Patrik |
12.10.2005 |
F.H.TK Dobřichovice |
798 |
3 |
186 |
|
15.07.2020 06:02:18 |
22. |
Koutek Petr |
21.01.2005 |
TK Olymp Praha |
1009 |
3 |
|
|
09.06.2020 08:57:30 |
23. |
Teuber René |
04.01.2005 |
TJ Spoje Praha |
1077 |
1 |
622 |
|
26.06.2020 22:13:21 |
24. |
Šimek Daniel |
23.01.2005 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
733 |
volná karta |
21.07.2020 13:32:29 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Janko Antonín |
15.11.2003 |
TJ Sokol Vysočany |
202 |
12 |
|
|
23.07.2020 08:33:39 |
2. |
Beneš Michal |
07.03.2003 |
SK OAZA Praha |
945 |
3 |
|
|
23.07.2020 19:35:01 |
3. |
Brož Dominik |
27.05.2004 |
LTC Rudná |
386 |
6 |
|
|
23.07.2020 19:35:39 |
4. |
Kopecký Maxmilián Albert |
17.11.2002 |
TJ Břevnov |
133 |
15 |
|
|
23.07.2020 20:25:01 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Panáček Petr |
10.04.2005 |
TJ Sokol Vysočany |
213 |
12 |
81 |
odhlášeno hráčem |
21.06.2020 19:49:18 |
2. |
Bureš Oliver |
04.04.2007 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
1077 |
1 |
506 |
odhlášeno hráčem |
05.07.2020 07:36:11 |
3. |
Lukášek Daniel |
22.08.2002 |
TJ Radlice z.s. |
230 |
9 |
|
odhlášeno hráčem |
09.07.2020 20:06:57 |
4. |
Brunclík Petr |
17.07.2006 |
TK Sparta Praha |
1077 |
1 |
7 |
odhlášeno hráčem |
14.07.2020 22:59:06 |
5. |
Říha Matyáš |
01.02.2004 |
HTK Třebíč |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
17.07.2020 10:24:16 |
6. |
Soukup Adam |
24.11.2006 |
I.ČLTK Praha |
1077 |
1 |
40 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 10:45:48 |
7. |
Jelínek Jakub |
21.06.2005 |
HTK Třebíč |
514 |
4 |
226 |
odhlášeno hráčem |
18.07.2020 21:53:43 |
8. |
Ungerman Otakar |
07.12.2004 |
TK Start Praha-Topolka |
945 |
3 |
|
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 08:11:01 |
9. |
Stauch Daniel |
27.08.2006 |
LTC Modřany 2005 |
1077 |
1 |
56 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 11:34:42 |
10. |
Bien Daniel |
05.05.2006 |
TK Sparta Praha |
718 |
4 |
59 |
odhlášeno hráčem |
19.07.2020 11:38:30 |
11. |
Trojan Filip |
18.04.2005 |
TJ Sokol Liboc |
926 |
3 |
394 |
IS: kolizní přihláška |
19.07.2020 12:00:38 |
12. |
Kroutil Tomáš |
01.02.2005 |
TJ Solidarita Praha 10 |
781 |
4 |
115 |
odhlášeno hráčem |
20.07.2020 20:59:59 |
13. |
Teuber Eric |
14.06.2006 |
TJ Spoje Praha |
1077 |
1 |
701 |
IS: lhůta 5 dní |
21.07.2020 14:50:08 |
14. |
Cevik Mert |
24.02.2004 |
Lokomotiva Praha |
656 |
4 |
|
IS: lhůta 8 dní |
22.07.2020 10:27:09 |
15. |
Kotarac Alex |
22.06.2005 |
Pliskova Tennis Academy, z.s. |
322 |
9 |
318 |
odhlášeno pořadatelem |
24.07.2020 14:03:14 |
|