Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Poděbradský pohár 2020
Pořadatel:
TJ LTC Poděbrady
Datum:
25.-27.07.
Věk. kategorie:
dorost
Kubelka David
Kubelka
Kubelka
Burián Marek
6:1, 6:3
Burián
Košťál Tomáš
6:3, 6:2
Kubelka
Šimek Matěj
6:0, 6:0
Šimek
Šimek
Mareš Filip
6:0, 6:1
Mareš Filip
Kubelka
Bulíř Josef
6:1, 6:1
Bulíř
Kříž Štěpán
Kříž Štěpán
6:2, 6:2
Kříž Štěpán
Krupička
Pejsar Jiří
6:1, 6:0
Pejsar
Krupička
Krupička Matěj
6:3, 6:1
Krupička
Kubelka
Šich Daniel
6:2, 6:2
Šich
Šich
Sedláček Mirek
6:1, 6:1
Sedláček Mirek
Ledvina
Kříž Daniel
6:2, 7:6 (6)
Kříž Daniel
Ledvina
Ledvina Jan
6:1, 6:0
Ledvina
Ledvina
Švagerka David
6:4, 6:3
Švagerka
Sedláček Adam
Sedláček Adam
6:1, 6:1
Sedláček Adam
Nováček
Šandor David
6:4, 6:1
Šandor
Nováček
Nováček Filip
6:2, 6:3
Nováček
Krakovský
Pala Ondřej
6:4, 6:3
Pala
Pala
Mareš Maxmilián
6:3, 6:2
Mareš Maxmilián
Rosický
Král Libor
6:0, 6:1
Král
Rosický
Rosický Jan
6:1, 6:1
Rosický
Rosický
Urbánek Milan
6:1, 6:3
Urbánek
Vocásek
Vocásek Martin
6:4, 7:5
Vocásek
Klíma Štěpán
Šabach Xavier
6:1, 6:3
Šabach
Klíma Štěpán
Klíma Štěpán
6:2, 6:2
Klíma Štěpán
Krakovský
Krakovský Denis
7:5, 6:1
Krakovský
Krakovský
Klíma Adam
6:2, 6:1
Klíma Adam
Krakovský
Ulrich Patrik
6:2, 6:2
Ulrich
Ulrich
Židů Petr
7:6 (4), 6:3
Židů
Krakovský
Suchan Dominik
6:4, 6:2
Suchan
Hadaščok
Hadaščok Vojtěch
6:0, 6:1
Hadaščok
Bega
Soukup Jan
6:0, 6:1
Soukup
Bega
Bega Petr
6:3, 6:1
Bega
Počet účastníků
33
Nasazení
CŽ
BH
Kubelka David
123
15
Bega Petr
134
15
Šich Daniel
169
12
Klíma Štěpán
288
9
Nováček Filip
342
6
Krakovský Denis
396
6
Pala Ondřej
457
6
Krupička Matěj
465
6
Kategorie : 4
Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 312069
Kubelka David
-
Ledvina Jan
Kubelka
-
Ledvina
Kubelka
-
Ledvina
Burián Marek
-
Židů Petr
6:1, 6:1
Burián
-
Židů
Šimek Matěj
-
Suchan Dominik
6:3, 6:2
Kubelka
-
Ledvina
Klíma Adam
-
Klíma Štěpán
6:4, 6:1
Klíma Adam
-
Klíma Štěpán
Král
-
Urbánek
Král Libor
-
Urbánek Milan
6:3, 2:6, 1:0 (5)
Král
-
Urbánek
Kubelka
-
Ledvina
Ulrich Patrik
-
Rosický Jan
6:1, 6:7 (5), 1:0 (4)
Ulrich
-
Rosický
Pala Ondřej
-
Krupička Matěj
5:2, scr.
Šich
-
Nováček
Šich Daniel
-
Nováček Filip
6:4, 6:1
Šich
-
Nováček
Šich
-
Nováček
Švagerka David
-
Sedláček Mirek
scr.
Hadaščok
-
Soukup
Hadaščok Vojtěch
-
Soukup Jan
2:6, 6:2, 1:0 (6)
Bega
-
Vocásek
Bega Petr
-
Vocásek Martin
6:0, 6:1
Bega
-
Vocásek
Počet dvojic
11
Nasazení
CŽ
BH
Kubelka David
123
15
Bega Petr
134
15
Šich Daniel
169
12
Klíma Štěpán
288
9
Nováček Filip
342
6
Pala Ondřej
457
6
Krupička Matěj
465
6
Ulrich Patrik
507
4
Kategorie : 4
Součet BH: 73
Kódové číslo akce: 314069
Tisková PDF verze hracího plánu
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráče
datum narození
klub
Drobný Adam
08.06.2004
TK Hovorčovice