Název: | TK Oáza Říčany | Pořadatel: | TK Oáza Říčany | Datum: | 25.-27.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
| | | | | |
| | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | | | | | |
| | | | | |
Orava Tomáš | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Ungerman Otakar | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Trojan Filip | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | |
Malohlava Filip | 7:6, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Holub Lukáš J. | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Silovský Miroslav | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Taláb Matěj | | | | scr. | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Dvořák Lukáš | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Rychlý Petr | 4:6, 6:4, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Kovačka Matouš | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Čermák Matěj | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šiler Martin | | | | | |
| | | | | |
Brož Dominik | | | | | 6:4, 6:1 |
| | | | | |
Hrášek Jakub | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Augustýn Tadeáš | | 4:6, 6:2, 1:0 (9) | | | |
| | | | | |
Stibůrek Filip | 6:4, 2:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | |
Římal Tomáš | | | 5:7, 6:4, 1:0 (12) | | |
| | | | | |
Korec Jakub | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Janko Antonín | | | | | |
| | | | | |
Leipner Petr | | | | 3:6, 6:2, 1:0 (5) | |
| | | | | |
Pelant Marek | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Rat Adam | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Růžek Filip | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Čížek Patrik | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | |
Lamža Julián | 3:6, 6:2, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Taláb Vojtěch | | | | | |
| | | | | |
Poznámka pořadatele: Pondělí
Kopecký - Taláb: 11:00 |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Kopecký Maxmilián Albert | 133 | 15 | Taláb Vojtěch | 202 | 12 | Janko Antonín | 202 | 12 | Taláb Matěj | 232 | 9 | Šiler Martin | 347 | 6 | Leipner Petr | 361 | 6 | Brož Dominik | 386 | 6 | Silovský Miroslav | 401 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 72 |
Kódové číslo akce: 312067 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Růžek Filip | 27.07.2006 | LTC Slovan Kladno | Rat Adam | 24.11.2005 | TENIS Klánovice | Janko Antonín | 15.11.2003 | TJ Sokol Vysočany | Augustýn Tadeáš | 06.05.2006 | SK HAMR, z.s. | Brož Dominik | 27.05.2004 | LTC Rudná | Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | Barták Antonín | 27.01.2003 | TK Radošovice | Toman Kryštof | 14.01.2004 | TJ Spoje Praha | Stauch Tomáš | 26.10.2003 | LTC Modřany 2005 | Krischke Adam | 03.05.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany |
|