Pořadatel: | LTC Jaroměř | Datum: | 18.-20.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Kaiser Kevin | | | | | |
| | | | | |
Pejcha Jan | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Martinek Milan | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Pátý Michael | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Hošna Tadeáš | | | 7:6 (4), 6:1 | | |
| | | | | |
Hladík Jaromír | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Šimek Vojtěch | | 4:6, 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Pánek Ondřej | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mazáč Ondřej | | | | 6:3, 2:0, scr. | |
| | | | | |
Kavalír Václav | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Adam Matěj | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Wünsch Vojtěch | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bahník Martin | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Semerák Jan | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sluka Matěj | | 6:3, 4:6, 6:4 | | | |
| | | | | |
Pátý Daniel | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | | | | | 7:5, 6:2 |
| | | | | |
Pácalt Tomáš | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Kolář Filip | | 6:2, 0:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Syrovátka Filip | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Klejch Adam | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Paleček Jakub | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Bartoš Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vágner Matouš | | | | 7:6 (5), 2:1, scr. | |
| | | | | |
Ponka Jakub | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Fiala Josef | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kotek David | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Činátl Jakub | | | 6:4, 6:3 | | |
| | | | | |
Hanslík Jakub | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Macek Tomáš | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Sluka Ondřej | 6:7 (4), 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Petr Pour. |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Kaiser Kevin | 131 | 15 | Sluka Ondřej | 175 | 12 | Bartoš Martin | 179 | 12 | Mazáč Ondřej | 191 | 12 | Pátý Daniel | 197 | 12 | Vágner Matouš | 199 | 12 | Brož Daniel | 232 | 9 | Pánek Ondřej | 251 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 93 |
Kódové číslo akce: 312060 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Martinec Michal | 02.02.2001 | TK Kvasiny |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Bartoš Martin | 22.04.1998 | TK Dynamo Hradec Králové | Brož Daniel | 12.02.1997 | TK Dynamo Hradec Králové | Hošna Tadeáš | 28.05.2002 | SK HAMR, z.s. |
|