Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Šárecký turnaj
Pořadatel:  SK Aritma Praha
Datum:  18.-21.07.
Věk. kategorie:  dorost
Stuchlík Oskar Oliver
 
 
 
Káňa Filip
6:2, 6:2
 
Hrdina Aleš
4:6, 6:3, 6:4
 
Vůle Matyáš
6:3, 6:1
 
Janko Antonín
3:6, 6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Keller Oliver
 
Krischke Adam
7:5, 6:1
 
 
 
Fáček Jan
6:3, 6:2
 
Šabach Xavier
6:0, 6:2
 
Laibl Matěj
6:3, 6:1
 
Křepinský Tomáš
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Janis Tomáš
 
Stolín Jan
7:6, 6:3
 
 
 
Novotný David
6:2, 6:2
 
Bega Petr
6:2, 6:3
 
Novotný Šimon
6:4, 6:2
 
Elich Samuel
6:4, 6:7, 6:4
 
 
6:2, 4:6, 6:2
 
Král David
 
Vencl Matyáš
6:3, 6:2
 
 
 
Badhe Ashmit Samir
6:3, 1:6, 6:1
 
Holzer Radek
6:4, 6:2
 
Kameník Lukáš
6:4, 6:3
 
Mach Štěpán
6:3, 7:6
 
 
6:2, 6:3
 
Mikula Jakub
 
Matějka Daniel
6:3, 1:6, 6:4
 
 
 
Skokan Ondřej
6:1, 6:4
 
Jašek David
4:6, 6:4, 6:1
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:2, 6:4
 
Zapský Adam
7:6, 4:6, 7:6
 
 
6:3, 6:2
 
Maštálka Petr
 
Agovič Semi
6:1, 2:6, 6:3
 
 
 
Šubert Vítek
6:4, 4:6, 6:4
 
Pawelski Martyn
6:1, 6:1
 
Hradil Tomáš
3:6, 6:3, 2:1, scr.
 
Vaja Samuel
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:1
 
Hauge Lukáš
 
Kazda Martin
6:4, 6:1
 
 
 
Kalina Vít
6:2, 6:4
 
Kotarac Oliver
6:2, 6:3
 
Bouček František
7:6, 5:7, 6:4
 
Paroulek Filip
6:3, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Jindáček Jiří
 
Havlíček Mark
7:6, 6:4
 
 
 
Bořek-Dohalský Vojtěch
6:1, 6:0
 
Kameník David
7:5, 1:6, 6:4
 
Hujo Ondřej
6:1, 6:1
 
Růžička Tomáš
6:4, 6:3
 
 
6:1, 2:6, 6:3
 
Kračman Michal
 
Rozhodčí turnaje: Zelinka David (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Hauge screcoval zápas z důvodu bolesti lokte.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Stuchlík Oskar Oliver 3730
Kračman Michal 5825
Hauge Lukáš 6425
Stolín Jan 8320
Matějka Daniel 8520
Kazda Martin 9720
Janis Tomáš 10115
Keller Oliver 11815
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 312059

Hauge Lukáš - Burian Vojtěch
 
 
 
Král David - Hradil Tomáš
scr.
 
Mach Štěpán - Laibl Matěj
7:6, 7:6
 
Kotarac Oliver - Trunečka Štěpán
6:1, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:3
 
Šubert Vítek - Agovič Semi
 
Kazda Martin - Mikula Jakub
6:3, 6:1
 
 
 
Paroulek Filip - Fáček Jan
7:5, 6:2
 
Káňa Filip - Pawelski Martyn
6:1, 5:7, 1:0
 
Janko Antonín - Bořek-Dohalský Vojtěch
7:6, 6:1
 
Novotný David - Kameník David
6:4, 3:6, 1:0
 
 
6:2, 6:0
 
Matějka Daniel - Kameník Lukáš
 
Kopecký Maxmilián Albert - Vencl Matyáš
6:2, 6:4
 
 
 
 
3:6, 7:6, 1:0
 
Bega Petr - Vůle Matyáš
 
Holzer Radek - Bouček František
6:1, 7:6
 
Novotný Šimon - Skokan Ondřej
6:4, 7:6
 
 
6:1, 6:2
 
Havlíček Mark - Stolín Jan
 
Janis Tomáš - Keller Oliver
6:2, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Zapský Adam - Hujo Ondřej
 
Elich Samuel - Watzek Jonáš
6:4, 6:4
 
Kalina Vít - Hrdina Aleš
6:0, 6:2
 
 
6:3, 6:4
 
Landfeld Vít - Prachař Jakub
 
Rozhodčí turnaje: Zelinka David (platná licence B do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráč Hauge screcoval zápas z důvodu bolesti lokte.
Počet dvojic21
NasazeníBH
Prachař Jakub 4030
Burian Vojtěch 5625
Hauge Lukáš 6425
Stolín Jan 8320
Matějka Daniel 8520
Kazda Martin 9720
Janis Tomáš 10115
Keller Oliver 11815
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 314059

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Zapletal Josef07.01.2003TENIS SLOVÁCKO z.s.
Čížek Gabriel02.05.2002TK Olymp Praha
Rais Lukáš16.05.2005TK Olymp Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kameník David04.05.2005SK Aritma Praha
Novotný David03.07.2002SK Aritma Praha
Šabach Xavier10.08.2004SK Aritma Praha
Landfeld Vít20.09.2003I.ČLTK Praha
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.
Watzek Jonáš29.02.2004SK Aritma Praha
Trunečka Štěpán30.07.2001TJ Spoje Praha