Český tenisový svaz
Název:
Šárecký turnaj
Datum:
18.-21.07.
Pořadatel:
SK Aritma Praha (B - 300)
Kódové číslo:
316059
Dvorců + povrch:
9 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Šnajdr Petr
Nad Lávkou 672/5
160 00 Praha 6
Tel. (1):
777761192
Tel. (2):
728747948
E-mail:
tenisservis@seznam.cz
Internet:
tenisservis.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentujte se, prosím, během středy pomocí SMS, volejte mezi 17. a 18.hodinou 777 761 192, nebo se dostavte osobně do 18:00.
Losovat se bude ve středu po 18:00.
Hrát se bude od čtvrtka 9:00 ráno.
Program utkání bude zveřejněn pod pavoukem turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
 
05.06.2019 08:33:31
2.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
18.06.2019 10:10:50
3.
Kračman Michal 23.06.2003 TK Olymp Praha
58
25
 
 
03.07.2019 17:32:14
4.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
64
25
 
 
07.07.2019 19:52:25
5.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
 
31.03.2019 12:25:41
6.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
83
20
 
 
07.07.2019 20:06:53
7.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
28.06.2019 21:50:04
8.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
97
20
 
 
15.06.2019 07:26:07
9.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
16.03.2019 15:29:37
10.
Keller Oliver 22.01.2001 TK Olymp Praha
118
15
 
 
15.07.2019 14:10:47
11.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
 
16.03.2019 15:47:53
12.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
132
15
 
 
01.06.2019 12:48:42
13.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
07.07.2019 21:51:54
14.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
150
12
 
 
07.07.2019 23:39:34
15.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
155
12
 
 
02.07.2019 11:30:46
16.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
160
12
 
 
04.07.2019 15:29:45
17.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
 
09.06.2019 08:00:17
18.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
171
12
 
 
07.07.2019 19:28:53
19.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
175
12
 
 
17.06.2019 18:57:33
20.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
volná karta
08.07.2019 14:34:10
21.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
178
12
30
 
06.07.2019 11:54:07
22.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
182
12
 
 
14.07.2019 13:04:36
23.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
 
06.07.2019 20:18:55
24.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
189
12
 
 
08.07.2019 10:25:55
25.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
203
12
143
 
17.06.2019 18:27:33
26.
Růžička Tomáš 14.01.2004 TK Olymp Praha
205
12
55
 
06.07.2019 08:51:55
27.
Kameník Lukáš 19.05.2003 SK Aritma Praha
210
12
 
volná karta
08.04.2019 10:55:19
28.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
 
17.03.2019 14:49:43
29.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
224
9
 
 
22.04.2019 19:01:33
30.
Bega Petr 13.02.2003 SK HAMR, z.s.
234
9
 
 
27.06.2019 22:58:00
31.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
 
01.04.2019 17:52:39
32.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
255
9
 
 
24.06.2019 19:52:43
33.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
 
16.03.2019 13:07:38
34.
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
287
9
 
 
14.07.2019 13:03:10
35.
Pawelski Martyn 07.11.2004 TK SC OSTRAVA
330
6
480
 
20.06.2019 11:16:42
36.
Hradil Tomáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
335
6
 
 
28.06.2019 12:38:10
37.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
357
6
33
 
07.07.2019 21:57:45
38.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
392
6
49
 
29.03.2019 09:16:21
39.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
397
6
141
volná karta
02.07.2019 15:57:47
40.
Rais Lukáš 16.05.2005 TK Olymp Praha
523
4
51
 
07.07.2019 11:12:04
41.
Bouček František 17.07.2005 TK Neridé
523
4
70
volná karta
12.07.2019 10:44:12
42.
Bořek-Dohalský Vojtěch 07.01.2004 SK Aritma Praha
583
4
137
volná karta
16.06.2019 16:41:04
43.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
611
4
34
 
13.07.2019 17:15:51
44.
Fáček Jan 03.08.2005 SK HAMR, z.s.
638
4
41
 
02.06.2019 13:59:14
45.
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka
703
4
294
 
20.06.2019 22:51:00
46.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
733
4
105
volná karta
18.04.2019 12:32:42
47.
Kalina Vít 12.07.2005 TK Sparta Praha
856
3
28
 
02.07.2019 17:00:30
48.
Vaja Samuel 08.07.2002 SK Aritma Praha
1128
1
 
 
15.07.2019 11:45:08

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Holzer Radek 29.10.2003 TCG Karlovy Vary
442
6
 
 
15.07.2019 21:05:00

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
2.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
odhlášeno hráčem
05.07.2019 13:10:04
3.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
odhlášeno hráčem
06.07.2019 07:01:09
4.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
odhlášeno hráčem
06.07.2019 12:53:08
5.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 08:17:39
6.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
183
12
 
odhlášeno hráčem
07.07.2019 14:26:06
7.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 10:47:43
8.
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice
703
4
123
odhlášeno hráčem
08.07.2019 16:42:30
9.
Papoušek David 15.11.2003 LTC Pardubice
1128
1
 
odhlášeno hráčem
08.07.2019 16:44:45
10.
Čížek Jiří 21.08.2005 LTC Houštka
703
4
87
odhlášeno hráčem
08.07.2019 19:02:05
11.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
odhlášeno hráčem
09.07.2019 22:19:09
12.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
odhlášeno hráčem
10.07.2019 09:13:58
13.
Nápravník Adam 10.04.2004 TK Neridé
120
15
15
odhlášeno hráčem
10.07.2019 13:24:20
14.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
203
12
27
odhlášeno hráčem
10.07.2019 22:54:23
15.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
617
4
56
IS: kolizní přihláška
11.07.2019 12:00:23
16.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
740
4
57
IS: kolizní přihláška
11.07.2019 12:00:24
17.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 12:15:10
18.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
416
6
23
odhlášeno hráčem
11.07.2019 12:19:09
19.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
11.07.2019 23:42:01
20.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
odhlášeno hráčem
12.07.2019 08:02:05
21.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
odhlášeno hráčem
12.07.2019 08:24:07
22.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
odhlášeno hráčem
12.07.2019 10:22:48
23.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
IS: kolizní přihláška
12.07.2019 12:00:13
24.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
IS: kolizní přihláška
12.07.2019 12:00:14
25.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
IS: kolizní přihláška
12.07.2019 12:00:14
26.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
IS: kolizní přihláška
12.07.2019 12:00:15
27.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
odhlášeno hráčem
12.07.2019 16:22:24
28.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
odhlášeno hráčem
14.07.2019 14:26:25
29.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
odhlášeno hráčem
15.07.2019 21:46:12
30.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
245
9
 
odhlášeno hráčem
17.07.2019 09:21:42
31.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
116
15
109
odhlášeno hráčem
17.07.2019 16:20:29