Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Strakonice
Datum:  18.-21.07.
Věk. kategorie:  dorost
Čech Michael
 
 
 
Macháček Filip William
6:4, 6:1
 
Hertl Otto
6:1, 6:0
 
Gosler Marek
scr.
 
 
 
Grossmann David
6:3, 6:2
 
 
 
Vild Ondřej
6:2, 3:6, 7:6 (5)
 
 
 
Karger Daniel
7:5, 7:5
 
 
 
Kneys Radek
6:1, 6:3
 
 
 
Lukáš Břetislav
6:2, 6:1
 
 
 
Forman Max
6:4, 6:3
 
 
 
Novák Marek
6:2, 7:6 (5)
 
Šťastný Zoran
7:6 (6), 3:6, 6:3
 
Makovec Radek
6:0, 6:1
 
 
 
Holík Denis
1:6, 7:5, 6:2
 
 
 
Páral  Radim
6:4, 6:3
 
 
 
Praus Lukáš
7:6 (8), 6:1
 
 
 
Nicod Jakub
6:1, 6:0
 
Mouček Tomáš
6:0, 6:2
 
 
6:1, 6:3
 
Bartoněk Jonáš
 
 
6:2, 6:2
 
Pozdenkov Petr
 
 
6:2, 6:1
 
Vavřík Roman
 
 
6:2, 6:3
 
Apltauer Filip
 
 
6:1, 6:1
 
Hoštička Adam
 
 
6:0, 1:6, 6:3
 
Vašíř Adam
 
 
6:2, 6:2
 
Mach Jan
 
Blažka Daniel
6:3, 6:4
 
Fáček Erik
6:4, 6:0
 
 
6:7 (4), 6:0, 6:0
 
Doušek Adam
 
 
6:0, 6:2
 
Jadlovský Jan
 
 
6:1, 7:5
 
Uhřík Tadeáš
 
 
6:3, 6:4
 
Dvořák Štěpán
 
 
6:0, 6:2
 
Doubek Vojtěch
 
Minárik Martin
6:2, 6:2
 
 
 
Palán David
6:1, 4:0, scr.
 
 
 
Zlatohlávek Tomáš
4:6, 6:1, 6:4
 
Vrba Jakub
6:4, 6:4
 
 
6:3, 6:0
 
Vejšický Oldřich
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Program: Sobota 20.7 dvouhra začátek 9:00.
Počet účastníků37
NasazeníBH
Čech Michael 5025
Vejšický Oldřich 6125
Forman Max 7420
Doušek Adam 7420
Pozdenkov Petr 8420
Lukáš Břetislav 9420
Jadlovský Jan 11115
Bartoněk Jonáš 11915
Kategorie : 8Součet BH: 160
Kódové číslo akce: 312058

Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
 
 
Vašíř Adam - Šťastný Zoran
6:7 (5), 6:4, 1:0 (8)
 
Makovec Radek - Vavřík Roman
7:5, 6:1
 
Lukáš Břetislav - Praus Lukáš
6:4, 6:3
 
Palán David - Jadlovský Jan
7:5, 6:4
 
Mach Jan - Minárik Martin
6:4, 2:6, 1:0 (6)
 
Novák Marek - Vild Ondřej
6:0, 6:4
 
Doubek Vojtěch - Vrba Jakub
3:6, 6:3, 1:0 (7)
 
Grossmann David - Mouček Tomáš
6:1, 6:3
 
Fáček Erik - Holík Denis
6:4, 7:5
 
Bartoněk Jonáš - Doušek Adam
6:1, 5:7, 1:0 (5)
 
Macháček Filip William - Uhřík Tadeáš
6:3, 6:4
 
Zlatohlávek Tomáš - Forman Max
7:5, 6:3
 
Hoštička Adam - Karger Daniel
7:6 (5), 6:2
 
Čech Michael - Pozdenkov Petr
6:7 (5), 6:2, 1:0 (8)
 
Rozhodčí turnaje: Reisinger Štěpán (platná licence B do 31.12.2020)
Počet dvojic15
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Čech Michael 5025
Vejšický Oldřich 6125
Doušek Adam 7420
Forman Max 7420
Pozdenkov Petr 8420
Lukáš Břetislav 9420
Jadlovský Jan 11115
Kategorie : 8Součet BH: 175
Kódové číslo akce: 314058

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lisa Roman07.01.2003LTC České Budějovice,z.s.
Landfeld Vít20.09.2003I.ČLTK Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Vrba Jakub14.02.2005TK Sparta Praha
Doubek Vojtěch16.08.2005F.H.TK Dobřichovice
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany