Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TENIS CIBULKA CUP
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  17.-19.07.
Věk. kategorie:  dorost
Šich Daniel
 
 
 
Šiler Martin
4:6, 6:2, 1:0
 
Fischer Scott
6:4, 6:7, 1:0
 
Hrabík Jáchym
6:2, 7:5
 
 
 
Giovine Dylan
6:4, 6:4
 
 
 
Vojta Martin
6:3, 6:4
 
 
 
Kotarac Alex
6:2, 6:4
 
Sumtsov Yaroslav
6:2, 6:3
 
Gáborík Trajan
6:0, 6:1
 
Miletín Marek
6:0, 7:5
 
Rybín Kryštof
6:4, 6:0
 
 
 
Pidrman Dominik
6:0, 6:1
 
 
 
Sklenička Michal
7:5, 6:3
 
Čech Michal
6:0, 6:0
 
Soukup Albert
6:2, 6:1
 
Magill Alex
6:0, 6:1
 
Kameník Kryštof
6:0, 6:2
 
 
 
Watzek Jonáš
6:1, 7:6
 
 
 
Friedman Jack
7:6, 6:4
 
Kasim Oliver
scr.
 
Svítek Alan
6:0, 6:1
 
Brailovskiy Boris
6:4, 7:6
 
 
6:1, 6:0
 
Kulhánek Martin
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: 8:30 Šiler-Fischer, Kotarac-Sumtsov, Gáborik-Miletín, Sklenička-Čech, Soukup-Magill, Friedman-Kasim, Svítek-Brailovskiy 9:45 Šich-???, Hrabík-Giovine, Vojta-???, Rybín-???, Pidrman-???, Kameník-???, Watzek-???, Kulhánek-???
Počet účastníků23
NasazeníBH
Šich Daniel 2399
Kulhánek Martin 3069
Kameník Kryštof 3926
Vojta Martin 7034
Watzek Jonáš 7204
Rybín Kryštof 7534
Pidrman Dominik 7704
Giovine Dylan 8003
Kategorie : 4Součet BH: 43
Kódové číslo akce: 312057

Šich Daniel - Kameník Kryštof
 
 
 
Fischer Scott - Magill Alex
6:1, 7:6
 
Rybín Kryštof - Šiler Martin
6:0, 6:1
 
Watzek Jonáš - Elich Samuel
4:6, 6:1, 1:0
 
 
 
Sumtsov Yaroslav - Sklenička Michal
6:0, 6:0
 
 
 
Giovine Dylan - Friedman Jack
6:1, 7:5
 
 
 
Vojta Martin - Pidrman Dominik
6:1, 6:4
 
 
 
Soukup Albert - Gáborík Trajan
3:6, 6:3, 1:0
 
 
 
Kotarac Alex - Kotarac Oliver
7:5, 1:6, 1:0
 
 
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic9
NasazeníBH
Kotarac Oliver 18512
Šich Daniel 2399
Kameník Kryštof 3926
Vojta Martin 7034
Watzek Jonáš 7204
Elich Samuel 7334
Rybín Kryštof 7534
Pidrman Dominik 7704
Kategorie : 4Součet BH: 47
Kódové číslo akce: 314057

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Marek Matei28.12.2004LTC Modřany 2005

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kasim Oliver19.06.2002Tenis Cibulka
Čech Michal14.09.2004TENIS-CENTRUM DTJ HK
Šiler Martin15.02.2005WILSON Tenis Centrum
Kotarac Oliver14.07.2002TJ Spoje Praha
Elich Samuel01.12.2004SK Aritma Praha