Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TENIS CIBULKA CUP
Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  13.-15.07.
Věk. kategorie:  dorost
Kollár Petr
 
 
 
Holzer Radek
6:0, 6:3
 
Beneš Michal
6:2, 6:3
 
Jelínek Jakub
6:0, 6:1
 
 
 
Magill Alex
1:0, scr.
 
 
 
Macháček Filip William
6:3, 6:1
 
 
 
Vydlák Šimon
6:4, 6:2
 
 
 
Gáborík Trajan
6:3, 6:2
 
 
 
Vůle Matyáš
6:2, 6:1
 
 
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:1, 6:1
 
 
 
William Aidan
1:6, 6:4, 1:0
 
Vaja Samuel
6:1, 6:2
 
Guber Ryan
6:4, 7:6
 
 
 
Šulc Matyáš
6:4, 6:2
 
 
 
Moolman Benjamin
6:1, 7:5
 
 
 
Šupka Štěpán
6:1, 5:7, 1:0
 
 
 
Ščurek Oliver
6:1, 3:6, 1:0
 
Lešetický Jan
6:2, 6:2
 
Zapský Adam
6:1, 6:1
 
 
 
Bega Petr
6:0, 6:2
 
 
 
Spillerman Garrett
6:1, 6:1
 
 
 
Löffelmann René
6:3, 6:2
 
 
 
Krechler Ondřej
3:6, 6:4, 1:0
 
 
 
Vojta Martin
6:1, 6:4
 
 
 
Badhe Ashmit Samir
6:1, 6:1
 
 
 
Krautman Christopher Joseph
6:1, 6:2
 
Sklenička Michal
6:1, 6:2
 
Haňkovský David
6:1, 6:1
 
 
 
Janko Antonín
6:1, 6:4
 
 
 
Laibl Matěj
6:0, 6:3
 
 
 
Pelda Ondřej
6:3, 6:0
 
 
 
Kumbár Adam
6:1, 6:1
 
 
 
Fáček Jan
6:4, 7:5
 
 
 
Fischer Scott
1:0, scr.
 
 
 
Čech Michal
7:6, 6:1
 
Brailovskiy Boris
6:3, 6:3
 
 
2:1, scr.
 
Vencl Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Singl Sttart Semifinale 10:00
Počet účastníků37
NasazeníBH
Kollár Petr 13315
Vencl Matyáš 17512
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Haňkovský David 18312
Bega Petr 2349
Vůle Matyáš 2559
Zapský Adam 2749
Janko Antonín 2879
Kategorie : 5Součet BH: 87
Kódové číslo akce: 312052

Prachař Jakub - Dinh Pavel
 
 
 
Sklenička Michal - Kumbár Adam
6:3, 6:1
 
William Aidan - Moolman Benjamin
6:1, 6:1
 
Kollár Petr - Zapský Adam
6:4, 6:3
 
Ščurek Oliver - Vydlák Šimon
6:1, 6:2
 
Macháček Filip William - Laibl Matěj
6:4, 6:3
 
Šulc Matyáš - Lešetický Jan
6:3, 6:1
 
Krechler Ondřej - Löffelmann René
1:6, 6:4, 1:0
 
Šupka Štěpán - Holzer Radek
6:0, 6:2
 
Vůle Matyáš - Bega Petr
scr.
 
Vencl Matyáš - Kopecký Maxmilián Albert
7:5, 6:4
 
Pelda Ondřej - Janko Antonín
6:4, 6:4
 
Spillerman Garrett - Guber Ryan
6:4, 6:3
 
 
2:6, 6:1, 1:0
 
Kljujev Leon - Valenta Michal
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Počet dvojic14
NasazeníBH
Prachař Jakub 4030
Kljujev Leon 5525
Kollár Petr 13315
Dinh Pavel 16212
Vencl Matyáš 17512
Kopecký Maxmilián Albert 18212
Bega Petr 2349
Vůle Matyáš 2559
Kategorie : 6Součet BH: 124
Kódové číslo akce: 314052

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kumbár Adam19.02.2002TJ Spoje Praha
Vojta Martin09.10.2004TJ Spoje Praha
Beneš Michal07.03.2003SK OAZA Praha
Holzer Radek29.10.2003TCG Karlovy Vary
Kljujev Leon12.02.2002SK HAMR, z.s.
Prachař Jakub09.05.2003SK HAMR, z.s.
Valenta Michal20.06.2002SK HAMR, z.s.
Dinh Pavel01.10.2001SK HAMR, z.s.