Název: | HAMR CUP | Pořadatel: | SK HAMR, z.s. | Datum: | 15.-18.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Januška Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vencl Matyáš | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Horký Šimon | 7:5, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Ječmík Albert | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Peterka Adam | | | | 7:6 (2), 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Vůle Matyáš | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Čapek Jakub | | | 7:5, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | 6:4, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Barnat Jiří | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Keller Oliver | | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hutchinson Moses | 6:1, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Holec Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Koukal Petr | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stuchlík Oskar Oliver | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krautman Patrick Joseph | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rys Dominik | | | 7:6 (6), 6:2 | | | |
| | | | | | |
Truhlář Josef | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | | | |
| | | | | | |
Solař David | | | | | | 6:3, 7:5 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pozdenkov Petr | | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Špringer Adam | 6:3, 3:6, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Průcha Patrik | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Janis Tomáš | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stolín Jan | | | | 6:3, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Janoš Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kotarac Oliver | | | 6:2, 1:6, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | 6:0, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | 6:0, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | 2:6, 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Holec Michal | 6:0, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Durovič Milan | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bauermeister Fernando | | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Růžička Tomáš | | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Lesch Adam | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Průcha Oliver | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva |
Poznámka pořadatele: Semifinále v pondělí 17.7. v 9,00hod. Rozehrávka je možná od 8,00-8,45hod. na kurtech č.5 a 6. |
| Počet účastníků | 40 | Nasazení | CŽ | BH | Januška Adam | 36 | 30 | Jeníček Jiří | 57 | 25 | Barnat Jiří | 72 | 20 | Semerák Jan | 81 | 20 | Solař David | 91 | 20 | Jančík Jakub | 104 | 15 | Hegenbart Max | 106 | 15 | Kelnar Tomáš | 108 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 312047 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Krumich Martin | 26.12.2002 | TK Sparta Praha |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Holec Michal | 29.12.1999 | TJ TK Neratovice | Kladiva Šimon | 23.11.2002 | TJ Sokol Vysočany | Janoš Martin | 20.11.2000 | TK Roja Příbram z.s. | Holec Martin | 03.02.2003 | TJ TK Neratovice | Horký Šimon | 07.10.1999 | HTK Třebíč |
|