Pořadatel: | Tenis Cibulka | Datum: | 14.-16.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Šefčík Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Stanislav | | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Novák Lukáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Plevin Benjamin | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Krautman Patrick Joseph | | | | | | |
| | | | | | |
Pepelanov Mario Valentýn | | | | 2:6, 6:2, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Ostow David | | | | | | |
| | | | | | |
Aregger Lars | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šenk Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Kolář Jan | | | | | 6:3, 7:5 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Toman Jakub | | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Vydlák Šimon | 6:4, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Nussbaum Andrew | | | 1:1, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Gedevanišvili Teimuraz | | | | | | |
| | | | | | |
Stein Sam | | | | 3:6, 7:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pospíšil Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Buonagurio Evan | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 5:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
Kováč Benjamin | | | | | | |
| | | | | | |
Mofid Cameron | | | | | | 6:2, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baumann James | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kopecký Maxmilián Albert | 7:6, 2:6, 1:0 | | | | | |
| | | | | | |
Mareš Vojtěch | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Marshall Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jiří | | | | 6:4, 3:6, 1:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Beneš Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rile Nicholas | | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Ječmík Albert | 6:2, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Otáhal Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Reiter Jakub Filip | | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stein Adam | | 7:5, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Coleman Ross | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
Vávra Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:1, scr. | | | | |
| | | | | | |
Han Charles | | | | | | |
| | | | | | |
Souček Pavel | | | | 7:6, 6:3 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Ludwig Josh | | | | | | |
| | | | | | |
Došič Nikola | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
Doft James | 1:1, scr. | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Potůček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Šefčík Martin | 127 | 15 | Potůček Adam | 142 | 12 | Kolář Jan | 183 | 12 | Otáhal Jan | 194 | 12 | Mofid Cameron | 222 | 9 | Kováč Benjamin | 244 | 9 | Reiter Jakub Filip | 260 | 9 | Šenk Michal | 261 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 87 |
Kódové číslo akce: 312047 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vávra Jakub | 03.01.2002 | TC Hořice |
|