Název: | Tesla Cup | Pořadatel: | TO TJ Tesla Pardubice | Datum: | 09.-12.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Pustějovský Zdeněk | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Ježek Vojtěch | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Paťava Tadeáš | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
Gorbušin Ivan | | | 6:2, 2:1, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 2:6, 7:6 (1) | | | | |
| | | | | | |
Brückner Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Strouhal Jaroslav | | | | 6:3, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Lejdar Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Jiroušek Lukáš | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 1:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pecák Štěpán | | | | | | |
| | | | | | |
Vrba Jan | | | | | 6:3, 6:4 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 3:6, 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Hegenbart Max | | | | | | |
| | | | | | |
Kubík Kristián | | | 7:5, 3:2, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:7 (4), 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | | | 6:4, 3:6, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Machač Kristian | | | | | | |
| | | | | | |
Holub Mikuláš | | | 6:3, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Jeníček Jiří | | | | | | |
| | | | | | |
Kelnar Tomáš | | | | | | 6:3, 6:2 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Kazda Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Kořínek Vojtěch | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Jirák Jaromír | | | | | | |
| | | | | | |
Macura Viktor | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Podsedník Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Krejčíř Petr | | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Pátý Michael | 6:4, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Poštolka Roman | | | | | | |
| | | | | | |
Pátý Daniel | | | | | 6:4, 6:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Najman Erik | | | | | | |
| | | | | | |
Semerák Jan | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Podškubka Karel | | | | | | |
| | | | | | |
Lehečka Jiří | | | | 6:2, 2:6, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 4:6, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | | | | |
| | | | | | |
Janeček Jan | | | 3:6, 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | 6:1, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Šimeček Martin | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: J. Kabrhel |
Poznámka pořadatele: Hráči F. Pechala a P. Koukal se prezentovali pouze do čtyřher.
|
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Pustějovský Zdeněk | 30 | 30 | Šimeček Martin | 43 | 25 | Vrba Jan | 67 | 20 | Poštolka Roman | 71 | 20 | Pecák Štěpán | 83 | 20 | Jeníček Jiří | 103 | 15 | Pátý Daniel | 114 | 15 | Kelnar Tomáš | 119 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 160 |
Kódové číslo akce: 312037 |
|
|