Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Březnice
Datum:  05.-07.07.
Věk. kategorie:  dorost
Brož Petr
 
 
 
Marek Jan
6:0, scr.
 
Strnad Jiří
6:3, 7:6 (5)
 
Miller David
6:0, 6:0
 
 
 
Havel Martin
6:0, 6:1
 
 
 
Růžička Tomáš
6:2, 6:1
 
 
 
Sklenička Michal
6:0, 6:0
 
 
 
Krautman Christopher Joseph
6:0, 7:5
 
 
 
Frk Radim
6:0, 6:0
 
 
 
Frk Patrik
6:0, 6:2
 
 
 
Gráfek Filip
6:3, 6:2
 
 
 
Gedevanišvili Teimuraz
6:3, 6:3
 
Brašna Dominik
7:5, 3:6, 6:4
 
Gosler Marek
6:3, 4:6, 6:4
 
 
 
Kutlák Tomáš
scr.
 
 
 
Starý Michal
6:0, 6:0
 
 
 
Krautman Patrick Joseph
6:2, 6:2
 
Prančl Pavel
6:0, 6:0
 
 
4:6, 6:3, 6:3
 
Vild Ondřej
 
Počet účastníků19
NasazeníBH
Brož Petr 14912
Vild Ondřej 19712
Růžička Tomáš 20512
Gosler Marek 2339
Krautman Patrick Joseph 3726
Gedevanišvili Teimuraz 3786
Krautman Christopher Joseph 4076
Miller David 4076
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 312031

Růžička Tomáš - Vild Ondřej
 
 
 
Krautman Christopher Joseph - Krautman Patrick Joseph
7:6 (3), 7:6 (5)
 
Sklenička Michal - Prančl Pavel
6:0, 6:0
 
Gráfek Filip - Marek Jan
6:2, 6:1
 
Brož Petr - Starý Michal
6:0, 6:2
 
Strnad Jiří - Brašna Dominik
6:0, 6:1
 
Gosler Marek - Miller David
6:2, 6:4
 
Počet dvojic7
NasazeníBH
Brož Petr 14912
Vild Ondřej 19712
Růžička Tomáš 20512
Gosler Marek 2339
Krautman Patrick Joseph 3726
Krautman Christopher Joseph 4076
Miller David 4076
Gráfek Filip 4636
Kategorie : 4Součet BH: 69
Kódové číslo akce: 314031

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Procházka Filip15.03.2002TK Horažďovice
Petráň Matěj28.01.2001TK Březnice
Hladký Jan11.08.2005TK Březnice
Sládek Vojta14.07.2006Sokol Králův Dvůr
Blecha Adam09.06.2006TK Březnice
Sommr Ondřej29.04.2005TK Březnice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Miller David23.06.2002TK Škoda Plzeň z.s.
Vild Ondřej19.01.2004TK Slavia Plzeň
Prančl Pavel10.05.2005TJ Blatná
Krautman Patrick Joseph11.09.2001LTC Modřany 2005
Kutlák Tomáš17.02.2004Spartak Rožmitál
Gosler Marek09.08.2003TK Škoda Plzeň z.s.
Brašna Dominik29.11.2005TK Škoda Plzeň z.s.
Gedevanišvili Teimuraz18.09.2002TC VŠ Praha
Gráfek Filip04.12.2005LTC Český Krumlov
Krautman Christopher Joseph14.03.2004LTC Modřany 2005
Sklenička Michal24.03.2006TK EMA o.s.
Havel Martin03.09.2004Spartak Rožmitál
Strnad Jiří21.03.2003TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
Marek Jan14.06.2004T.J. Sokol Sedlčany
Brož Petr15.06.2003TK Škoda Plzeň z.s.