Název: | PWCi 2015 | Pořadatel: | LTC Modřany 2005 | Datum: | 06.-09.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Lorenc Kristián | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Blattman Matt | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hrbas Lukáš | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hauba Filip | | | 6:0, 6:0 | | |
| | | | | |
Blanc Philippe | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Schmid Daniel | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Kobera Jakub | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Cameron Scott | | | | 6:2, 6:0 | |
| | | | | |
Dinh Pavel | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Corsini Colin | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Tanenbaum Daniel | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Landgarten Noah | | | 7:6 (4), 1:6, 6:2 | | |
| | | | | |
Kiliján Josef | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Lank Jakub | | 4:6, 6:2, 7:6 (4) | | | |
| | | | | |
Kolář Jan | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Goldberg Jonah | | | | | 6:1, 6:0 |
| | | | | |
Kasalý Pavel | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Černý Matyáš | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Hahn Yarden | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Pereira Tomas | | | 6:1, 6:0 | | |
| | | | | |
Šenk Michal | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 3:6, 6:3 | | | |
| | | | | |
Katz Jaren | | | | | |
| | | | | |
Svoboda Šimon | | | | 6:0, 6:2 | |
| | | | | |
Beneš Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Jindra Pavel | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Procházka Jakub | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Slezák Ondřej | | | 6:0, 6:2 | | |
| | | | | |
Jančík Adam | 6:2, 3:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:3, 2:6, 6:2 | | | |
| | | | | |
Brill Chase | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jan Vodička |
| Počet účastníků | 29 | Nasazení | CŽ | BH | Lorenc Kristián | 157 | 12 | Brill Chase | 212 | 9 | Cameron Scott | 213 | 9 | Goldberg Jonah | 220 | 9 | Katz Jaren | 220 | 9 | Svoboda Šimon | 240 | 9 | Kolář Jan | 248 | 9 | Kobera Jakub | 275 | 9 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 312031 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Pidrman David | 25.03.2000 | Sokol Smíchov I. | Garcia Brian | 12.04.2002 | - |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Beneš Tomáš | 09.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | Svoboda Šimon | 26.09.2000 | TJ Radlice z.s. | Černý Matyáš | 15.10.2001 | LTK Liberec | Hrbas Lukáš | 15.02.2000 | TK Start Praha-Topolka | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha |
|