Pořadatel: | Jiskra Otrokovice | Datum: | 05.-07.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Mišťúrik Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kondler Jan | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Uherek Tomáš | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Zapletal Dominik | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Filgas Václav | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Balajka Milan | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Holotík Matěj | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kavan Michal | | | | 3:6, 6:2, 6:1 | |
| | | | | |
Krakovský Matej | 6:4, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Herman Jan | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Duben Jan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Huf Daniel | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | |
Sáblík Lukáš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bail Šimon | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Neřád Michal | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Unzeitig Filip | | | | | 6:4, 2:6, 7:6 |
| | | | | |
Blovský David | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Vodárek Jiří | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | |
Mikulčák Karel | 6:1, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Kotásek David | | | 6:4, 6:1 | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Kováč Benjamin | | 7:6, 6:1 | | | |
| | | | | |
Laciga Radek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Marančák Jan | | | | 6:2, 6:3 | |
| | | | | |
Kovalenko Denis | 1:6, 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Šmédek Jaroslav | | 6:4, 6:7, 6:1 | | | |
| | | | | |
Chovanec Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Olšina Radek | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Keblúšek Tomáš | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Mišťúrik David | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Dillenz Lukáš | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Dlabač |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Mišťúrik Jakub | 110 | 15 | Dillenz Lukáš | 128 | 15 | Kavan Michal | 184 | 12 | Laciga Radek | 257 | 9 | Neřád Michal | 272 | 9 | Unzeitig Filip | 417 | 6 | Holotík Matěj | 477 | 4 | Marančák Jan | 579 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 74 |
Kódové číslo akce: 312026 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Šmédek Jaroslav | 12.06.2002 | Jiskra Otrokovice | Kovalenko Denis | 24.11.1999 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | Zapletal Dominik | 25.03.2000 | TK AGROFERT Prostějov |
|