Český tenisový svaz
Název:
Tenis Cibulka Cup
Datum:
01.-03.07.
Pořadatel:
Tenis Cibulka (C - 200)
Kódové číslo:
316023
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Písecký Jan
V Stráni 11
150 00 Praha 5
Tel. (1):
774995021
E-mail:
turnaje@teniscibulka.cz
Internet:
www.teniscibulka.cz

Poznámka pořadatele:

prezentace den předem telefonicky nebo sms na 774995021, možnost ubytování v areálu
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Slabihoudek Matěj 18.08.2002 LTC Beroun, z.s.
169
12
 
 
21.06.2019 19:17:37
2.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
171
12
 
volná karta
30.06.2019 13:55:52
3.
Haňkovský David 09.02.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
183
12
 
volná karta
30.06.2019 14:30:30
4.
Typl Jáchym 26.06.2003 TK Česká Třebová, z.s.
188
12
 
 
28.06.2019 12:44:09
5.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
volná karta
30.06.2019 15:09:39
6.
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
287
9
 
 
30.06.2019 11:39:50
7.
Sýkora Tadeáš 10.03.2004 SPORT EDEN Beroun
316
9
78
 
20.05.2019 09:36:26
8.
Vydlák Šimon 13.09.2002 TK Sport Kolovraty
321
9
 
volná karta
30.06.2019 13:35:59
9.
Buřil Adam 04.12.2002 Sportclub Řevnice, z.s.
328
9
 
volná karta
30.06.2019 15:10:39
10.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
351
6
 
 
30.06.2019 13:34:49
11.
Haluzík Martin 20.12.2002 TJ Solidarita Praha 10
360
6
 
 
30.06.2019 10:52:15
12.
Gedevanišvili Teimuraz 18.09.2002 TC VŠ Praha
378
6
 
volná karta
30.06.2019 14:18:09
13.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
397
6
141
 
30.06.2019 13:35:31
14.
Svoboda Daniel 10.11.2003 Progress
400
6
 
 
18.06.2019 15:21:51
15.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
430
6
 
 
23.05.2019 21:21:30
16.
Sembdner Adam 02.09.2004 LTC Slovan Kladno
488
6
485
volná karta
30.06.2019 14:28:44
17.
Lukášek Daniel 22.08.2002 TK Sparta Praha
572
4
 
 
29.03.2019 16:40:03
18.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
578
4
 
 
20.06.2019 15:05:29
19.
Badhe Ashmit Samir 13.08.2004 TK Start Praha-Topolka
703
4
294
 
20.06.2019 22:42:58
20.
Makovský Jiří 22.12.2004 Start Brno
809
3
217
 
17.06.2019 16:44:54
21.
Hrabík Jáchym 07.06.2002 LTC Slovan Kladno
809
3
 
 
30.06.2019 10:51:15
22.
Löffelmann René 23.06.2003 Tenis Cibulka
925
3
 
 
29.06.2019 18:29:39
23.
Janeček Adam 09.06.2004 LTC Kolín
925
3
178
volná karta
30.06.2019 16:58:59
24.
Brailovskiy Boris 11.12.2003 Tenis Cibulka
1029
3
 
 
09.06.2019 09:07:39
25.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
 
20.05.2019 10:32:58
26.
Holub Vojtěch 08.04.2005 TJ Solidarita Praha 10
1128
1
319
 
03.06.2019 10:06:07
27.
Drozdík Adam 26.10.2005 TK Kyjov
1128
1
 
 
08.06.2019 21:22:40
28.
Sklenička Michal 24.03.2006 TK EMA o.s.
1128
1
 
 
11.06.2019 11:12:06
29.
Sklenička Tomáš 20.05.2002 TK EMA o.s.
1128
1
 
 
11.06.2019 11:19:24
30.
Brož Dominik 27.05.2004 TJ Radlice
1128
1
276
 
20.06.2019 20:07:56
31.
Hynek Karel 20.03.2004 TJ Solidarita Praha 10
1128
1
680
 
23.06.2019 16:18:51
32.
Kroutil Tomáš 01.02.2005 TJ Solidarita Praha 10
1128
1
314
 
24.06.2019 11:08:44
33.
Miletín Marek 12.11.2003 LTK TEPLICE o.s.
1128
1
 
 
25.06.2019 21:47:30
34.
Kopal Oliver 01.05.2005 TK EMA o.s.
1128
1
 
 
26.06.2019 13:02:46
35.
Cairola Jiří 27.04.2003 TK EMA o.s.
1128
1
 
 
26.06.2019 13:05:21
36.
Dal Boni Leonardo 30.04.2005 -
1128
1
 
 
28.06.2019 12:02:10
37.
Kodad Patrik 07.07.2004 TJ Radlice
1128
1
270
 
28.06.2019 12:44:36
38.
Hais Jan 02.06.2005 TJ Spoje Praha
1128
1
590
 
29.06.2019 16:26:03
39.
Studený Tomáš 08.07.2004 TJ Solidarita Praha 10
1128
1
407
 
29.06.2019 16:26:23
40.
Vaníček Šimon 30.10.2004 TJ LTC Poděbrady
1128
1
436
 
29.06.2019 16:26:51
41.
Čech Michal 14.09.2004 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1128
1
285
 
29.06.2019 16:27:26
42.
Benedikt Šimon 11.11.2004 LTC Zbraslav
1128
1
 
 
29.06.2019 16:30:56
43.
Valenta Michal 20.06.2002 SK HAMR, z.s.
1128
1
 
 
30.06.2019 10:49:49
44.
Rat Adam 24.11.2005 TENIS Klánovice
1128
1
206
 
30.06.2019 11:29:02
45.
Losman Matěj 14.06.2005 Slavoj Český Brod
1128
1
256
volná karta
30.06.2019 16:59:36
46.
Brňák Tobiáš 15.12.2005 Tenis Cibulka
1128
1
1006
volná karta
30.06.2019 17:52:38
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klim David 06.08.2004 TC Brno.
1081
3
241
odhlášeno hráčem
29.06.2019 12:26:03
2.
Klim Filip 06.08.2004 TC Brno.
1029
3
310
odhlášeno hráčem
29.06.2019 12:28:47
3.
Kumbár Adam 19.02.2002 TJ Spoje Praha
1128
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 12:52:03
4.
Boštička Adam 22.09.2001 TK Břízky Jablonec n.Nis.
1128
1
 
odhlášeno hráčem
29.06.2019 21:50:42
5.
Gedeon Petr 06.04.2002 TK DEZA Valašské Meziříčí
296
9
 
odhlášeno pořadatelem
30.06.2019 14:18:34