Název: | Turnaj dorostenců třídy B | Pořadatel: | TO SK Žamberk | Datum: | 05.-08.07. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Hlavačka Martin | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Horálek Dominik | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Jansa Štěpán | 6:4, 7:5 | | | | | |
| | | | | | |
Opálka Matyas | | | 7:5, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (6) | | | | |
| | | | | | |
Chmelík Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
Šmédek Jaroslav | | | | 7:5, 6:4 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Kladiva Šimon | | | | | | |
| | | | | | |
Typl Jáchym | | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Růžička Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Novák Jakub | | | | | 6:2, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Příhoda Jan | | 5:5, scr. | | | | |
| | | | | | |
Šťastný Boris | 7:6 (5), 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
Bílek David | | | 6:2, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Pavlišta Jonáš | | | | | | |
| | | | | | |
Ptáček Petr | | | | 6:4, 6:0 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 2:6, 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | | |
| | | | | | |
Paleček Ondřej | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 4:6, 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Jirák Jaromír | | | | | | |
| | | | | | |
Jančík Jakub | | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Paleček Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Musil Mathias | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Lukáš Břetislav | | | | | | |
| | | | | | |
Syrovátka Filip | | | | 6:1, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
Čížek Daniel | | | | | | |
| | | | | | |
Praus Lukáš | | | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Holiš Dominik | | | | | | |
| | | | | | |
Šlachta Cyril František | | | | | 3:6, 6:3, 6:3 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Mihoč Jakub | | | | | | |
| | | | | | |
Melichar Tomáš | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Ryšánek Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | 1:6, 6:2, 7:6 (1) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Polák Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Malý Lukáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
Blažka Stanislav | 6:0, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Marančák Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Jakub Kulhánek |
| Počet účastníků | 35 | Nasazení | CŽ | BH | Hlavačka Martin | 54 | 25 | Marančák Jan | 63 | 25 | Novák Jakub | 72 | 20 | Holiš Dominik | 80 | 20 | Šlachta Cyril František | 92 | 20 | Růžička Adam | 102 | 15 | Jančík Jakub | 104 | 15 | Jirák Jaromír | 114 | 15 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 155 |
Kódové číslo akce: 312023 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Vejšický Oldřich | 26.02.2004 | TJ Sokol Vysočany |
|