Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  TK Neridé
Datum:  29.06-02.07.
Věk. kategorie:  dorost
Stuchlík Oskar Oliver
 
 
 
Kratochvíl Ondřej
6:4, 6:2
 
Barták Antonín
7:5, 2:6, 6:3
 
Donald Matthew William
6:0, 6:2
 
 
 
 
5:7, 6:1, 6:1
 
Schneider Václav
 
Kazda Martin
6:2, 6:0
 
 
 
Nicod Jakub
6:0, 6:1
 
Kubelka David
6:0, 6:0
 
Jupa Jakub
6:2, 6:1
 
Havlíček Mark
6:3, 1:6, 6:3
 
 
4:6, 6:4, 7:6
 
Vejšický Oldřich
 
Burian Vojtěch
7:5, 6:4
 
 
 
Horák Filip
6:2, 7:5
 
Šťastný Zoran
6:0, 6:3
 
Mach Štěpán
6:2, 6:1
 
Křepinský Tomáš
1:6, 6:3, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Kubín Marian
 
Mikula Jakub
6:0, 6:2
 
 
 
Jašek David
6:4, 6:1
 
Padevět Jonáš
6:3, 7:6
 
Jindáček Jiří
7:5, 7:6
 
Vašíř Adam
6:4, 6:1
 
 
6:4, 6:1
 
Veigert Vojtěch
 
Hauge Lukáš
7:6, 6:1
 
 
 
Vůle Matyáš
6:1, 6:3
 
Král David
6:3, 6:3
 
Hrdina Aleš
6:2, 6:3
 
Janko Antonín
6:1, 6:0
 
 
6:1, 6:1
 
Lukáš Břetislav
 
Mareš Vojtěch
6:3, 2:6, 6:4
 
 
 
Paroulek Filip
6:3, 6:1
 
Kotarac Oliver
7:5, 6:4
 
Makovička Daniel
6:2, 6:3
 
Kopecký Maxmilián Albert
6:3, 6:3
 
 
3:6, 6:4, 6:2
 
Čech Michael
 
Forman Max
6:3, 6:4
 
 
 
Říha Matyáš
6:4, 6:1
 
Kotarac Alex
6:2, 6:2
 
Kopecký Štěpán
3:6, 6:4, 6:1
 
Kalina Vít
6:3, 4:6, 6:3
 
 
6:4, 7:6
 
Hájek Tobiáš
 
Bušek Kryštof
6:7, 6:3, 6:1
 
 
 
Kollár Petr
6:3, 6:3
 
Uhřík Tadeáš
6:3, 6:1
 
Novák Marek
7:6 (2), 6:3
 
Holub Mikuláš
6:2, 6:2
 
 
6:3, 6:0
 
Příhoda Jan
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet účastníků47
NasazeníBH
Stuchlík Oskar Oliver 3730
Čech Michael 5025
Příhoda Jan 5025
Burian Vojtěch 5625
Vejšický Oldřich 6125
Hauge Lukáš 6425
Veigert Vojtěch 6920
Forman Max 7420
Kategorie : 8Součet BH: 195
Kódové číslo akce: 312019

Čech Michael - Stuchlík Oskar Oliver
 
 
 
Jupa Jakub - Nicod Jakub
6:4, 7:6
 
Kotarac Oliver - Vůle Matyáš
6:2, 6:2
 
Kopecký Maxmilián Albert - Uhřík Tadeáš
6:0, 6:2
 
 
 
 
6:1, 2:6, 1:0
 
Mikula Jakub - Kazda Martin
 
Mareš Vojtěch - Příhoda Jan
7:6, 6:3
 
 
 
Říha Matyáš - Holub Mikuláš
scr.
 
Kotarac Alex - Pelda Ondřej
7:5, 6:2
 
Donald Matthew William - Bušek Kryštof
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Kollár Petr - Jindáček Jiří
 
Král David - Forman Max
6:3, 1:6, 1:0
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Makovička Daniel - Hrdina Aleš
 
Kubelka David - Mach Štěpán
scr.
 
Janko Antonín - Jašek David
6:4, 6:3
 
 
scr.
 
Hauge Lukáš - Schneider Václav
 
Kubín Marian - Lukáš Břetislav
7:5, 6:3
 
 
 
 
6:1, 6:2
 
Kratochvíl Ondřej - Veigert Vojtěch
 
Šťastný Zoran - Vašíř Adam
6:1, 5:7, 1:0
 
Hájek Tobiáš - Bartoň Tomáš
6:1, 6:3
 
 
6:2, 6:4
 
Vejšický Oldřich - Kladiva Šimon
 
Rozhodčí turnaje: Jiroušek Roman (platná licence A do 26.10.2020)
Počet dvojic20
NasazeníBH
Kladiva Šimon 3230
Stuchlík Oskar Oliver 3730
Příhoda Jan 5025
Čech Michael 5025
Vejšický Oldřich 6125
Hauge Lukáš 6425
Veigert Vojtěch 6920
Forman Max 7420
Kategorie : 9Součet BH: 200
Kódové číslo akce: 314019

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Matějka Daniel14.01.2002SK Aritma Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kalina Vít12.07.2005TK Sparta Praha
Kladiva Šimon23.11.2002TJ Sokol Vysočany
Bartoň Tomáš08.09.2001SK HAMR, z.s.
Pelda Ondřej14.05.2004TK Olymp Praha