Český tenisový svaz
Datum:
29.06-02.07.
Pořadatel:
TK Neridé (B - 300)
Místo konání:
U továren 12,Praha 10
Kódové číslo:
316019
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Janda Tomáš
V Chotejně 7/700
10200 Praha 10 - Hostivař
Tel. (1):
774112659
E-mail:
neride@neride.cz

Poznámka pořadatele:

Přijato bude 48 účastníků.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
 
04.06.2019 07:59:25
2.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
 
01.04.2019 21:45:14
3.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
06.06.2019 13:01:19
4.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
19.05.2019 10:46:29
5.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
27.05.2019 11:04:35
6.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
64
25
 
 
09.06.2019 16:40:19
7.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
08.04.2019 13:25:12
8.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
14.06.2019 22:46:09
9.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:45:06
10.
Kazda Martin 26.07.2001 TJ Sokol Vysočany
97
20
 
 
15.06.2019 07:25:18
10.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
13.06.2019 22:03:40
11.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
13.04.2019 11:49:57
12.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
11.06.2019 11:06:47
13.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
14.04.2019 09:07:47
14.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
 
17.03.2019 11:18:25
15.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
 
16.03.2019 15:46:58
16.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
10.05.2019 10:18:02
17.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
17.03.2019 12:25:03
18.
Makovička Daniel 22.04.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
135
15
 
 
07.04.2019 20:10:51
19.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
25.05.2019 20:07:23
20.
Kubelka David 28.07.2003 Slavoj Český Brod
162
12
 
 
16.06.2019 14:26:43
21.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
přijat
09.04.2019 20:02:20
22.
Král David 14.01.2002 F.H.TK Dobřichovice
171
12
 
přijat
17.06.2019 16:33:32
23.
Kopecký Štěpán 22.02.2002 Slavoj Český Brod
176
12
 
volná karta
17.06.2019 08:16:41
24.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
volná karta
14.05.2019 21:34:50
25.
Mach Štěpán 09.08.2004 TK Frýdlant v Čechách
178
12
30
přijat
18.06.2019 08:09:58
26.
Novák Marek 12.05.2003 TK Neridé
215
12
 
volná karta
31.03.2019 11:15:01
27.
Donald Matthew William 08.11.2004 TK Sparta Praha
218
9
1
volná karta
24.06.2019 11:49:53
28.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
20.05.2019 10:07:42
29.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
 
14.04.2019 15:34:07
30.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
16.06.2019 21:57:04
31.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
18.06.2019 14:24:34
32.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
 
05.06.2019 11:58:56

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kopecký Maxmilián Albert 17.11.2002 TK Start Praha-Topolka
182
12
 
přijat
17.06.2019 20:32:56
2.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
přijat
03.06.2019 05:29:27
3.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
přijat
06.06.2019 15:39:22
4.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
přijat
17.06.2019 20:34:54
5.
Křepinský Tomáš 10.04.2003 Lokomotiva Trutnov
224
9
 
přijat
22.04.2019 18:58:54
6.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
245
9
 
přijat
28.05.2019 07:46:15
7.
Vůle Matyáš 03.02.2003 SK HAMR, z.s.
255
9
 
přijat
10.06.2019 12:05:53
8.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
přijat
19.03.2019 21:11:08
9.
Bureš Ondřej 11.07.2004 SK Tenis Duchcov
323
9
93
přijat
18.03.2019 20:54:35
10.
Dušek Karel 25.02.2004 TJ Radlice
703
4
123
přijat
07.04.2019 13:05:15
11.
Horák Filip 14.01.2006 I.ČLTK Praha
660
4
116
přijat
24.06.2019 20:41:07
12.
Říha Matyáš 14.06.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
395
6
 
přijat
24.06.2019 20:42:29
13.
Jašek David 06.06.2004 Lob S.A. Bohnice, zs
397
6
141
přijat
25.06.2019 22:53:55
14.
Janko Antonín 15.11.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
287
9
 
přijat
26.06.2019 08:37:50
15.
Kotarac Alex 22.06.2005 TK Sparta Praha
1128
1
354
přijat
26.06.2019 21:27:38
16.
Paroulek Filip 20.06.2005 TJ Radlice
611
4
34
přijat
27.06.2019 10:47:46
17.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
150
12
 
 
28.06.2019 10:53:01

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Palán David 07.09.2003 TK Spartak Jihlava
146
12
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 19:53:43
2.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 22:23:33
3.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
odhlášeno hráčem
10.06.2019 14:57:38
4.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
odhlášeno hráčem
13.06.2019 12:14:10
5.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
392
6
49
odhlášeno hráčem
14.06.2019 22:16:09
6.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
16.06.2019 19:09:35
7.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
17.06.2019 10:01:54
8.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
611
4
125
odhlášeno hráčem
17.06.2019 13:49:04
9.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
odhlášeno hráčem
17.06.2019 20:54:03
10.
Valoušek Jakub 06.03.2003 LTK TEPLICE o.s.
194
12
 
odhlášeno hráčem
17.06.2019 22:38:32
11.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
203
12
27
odhlášeno hráčem
18.06.2019 08:39:34
12.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 14:41:00
13.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
odhlášeno hráčem
18.06.2019 20:00:54
14.
Elich Samuel 01.12.2004 SK Aritma Praha
733
4
105
odhlášeno hráčem
21.06.2019 17:34:55
15.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 06:46:09
16.
Vencl Matyáš 23.12.2002 SK Aritma Praha
175
12
 
odhlášeno hráčem
22.06.2019 07:46:18
17.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 10:03:27
18.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 11:07:49
19.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
116
15
109
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:07
20.
Čížek Gabriel 02.05.2002 TK Olymp Praha
132
15
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:09
21.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 12:00:11
22.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
IS: kolizní přihláška
23.06.2019 12:00:11
23.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
odhlášeno hráčem
23.06.2019 18:31:40
24.
Agovič Semi 11.06.2003 Lob S.A. Bohnice, zs
155
12
 
odhlášeno hráčem
25.06.2019 12:41:24
25.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
189
12
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 15:55:52
26.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
odhlášeno hráčem
26.06.2019 20:24:42
27.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
odhlášeno hráčem
28.06.2019 11:47:45