Název: |
Praha Wilson Circuit 2015 - VYSOČANSKÝ POHÁR |
Datum: |
29.06-01.07. |
Pořadatel: |
TJ Sokol Vysočany TSM (C - 200) |
Kódové číslo: |
316013 |
Dvorců + povrch: |
7 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Po do 09:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Vejšický Aleš |
Novoškolská 696 | |
190 00 Praha 9 | |
Tel. (1): |
602263537 |
Tel. (2): |
724313814 |
E-mail: |
Tsmvysocany@seznam.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Štětka Ondřej | 29.09.1999 | TJ Radlice z.s. | 223 |
9 |
07.06.2015 11:43:40 |
||
2. |
Kohoutek Jan | 26.09.2000 | LTK Liberec | 282 |
9 |
231 |
12.06.2015 12:08:07 |
|
3. |
Janeček Jan | 30.11.2000 | LTC Kolín | 438 |
6 |
204 |
24.06.2015 09:20:09 |
|
4. |
Stanek Martin | 28.06.2000 | TJ Radlice z.s. | 728 |
4 |
269 |
15.06.2015 17:18:11 |
|
5. |
Stuchlík Jakub | 03.10.2000 | TC Hořice | 750 |
3 |
599 |
26.03.2015 10:34:41 |
|
6. |
Zaporozhchenko Ihor | 22.12.2001 | LTC Svoboda Praha | 1066 |
1 |
383 |
01.06.2015 22:17:52 |
|
7. |
Bulíř Adam | 26.09.2000 | Lokomotiva Praha | 1066 |
1 |
07.06.2015 16:53:09 |
||
8. |
Pospíšil Jan | 30.07.2001 | TJ Sokol Újezd n.L. - klub zrušen 2021 | 1066 |
1 |
1026 |
07.06.2015 20:32:44 |
|
9. |
Hrdinka Adam | 04.08.1997 | TJ Sokol Vysočany | 1066 |
1 |
24.06.2015 09:24:10 |
||
10. |
Buček Jan | 09.05.2000 | LTC Velešín z.s. | 1066 |
1 |
787 |
26.06.2015 12:17:52 |
|
11. |
volná karta | volná karta |
||||||
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
||||||
18. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kazda Martin | 26.07.2001 | TJ Sokol Vysočany | 353 |
6 |
88 |
odhlášeno hráčem | 08.04.2015 15:09:07 |
2. |
Šťastný Boris | 24.07.2001 | TK Olymp Praha | 715 |
4 |
102 |
odhlášeno pořadatelem | 23.05.2015 13:06:22 |
3. |
Emborg Patrik | 08.05.2000 | TC VŠ Praha | 883 |
3 |
335 |
odhlášeno hráčem | 29.05.2015 20:33:40 |
4. |
Šmída David | 04.09.1998 | F.H.TK Dobřichovice | 532 |
4 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2015 20:52:50 |
|
5. |
Šmída Daniel | 04.09.1998 | F.H.TK Dobřichovice | 356 |
6 |
odhlášeno hráčem | 10.06.2015 20:54:02 |
|
6. |
Do Tony Thai | 27.09.1998 | TJ Radlice z.s. | 679 |
4 |
odhlášeno hráčem | 20.06.2015 21:28:02 |
|
7. |
Kobera Jakub | 10.04.2000 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 275 |
9 |
134 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2015 10:17:05 |
8. |
Bulan David | 09.09.1998 | Tenis Dobříš | 151 |
12 |
IS: kolizní přihláška | 23.06.2015 12:00:02 |
|
9. |
Kurilla Matyáš | 30.11.2001 | TCEN Hrádek nad Nisou | 1066 |
1 |
252 |
odhlášeno hráčem | 23.06.2015 12:04:40 |
10. |
Vyštejn Ondřej | 20.03.1998 | Sokol Čimice | 578 |
4 |
odhlášeno hráčem | 26.06.2015 16:33:19 |