Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2
Pořadatel:  TK Zlín
Datum:  10.-14.06.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Šmédek Jaroslav
 
 
 
Doušek Adam
6:3, 6:1
 
Kollár Petr
2:6, 6:0, 6:1
 
Menšík Jakub
6:0, 5:7, 6:3
 
Zpěvák Lukáš
6:3, 6:0
 
 
7:6 (5), 7:5
 
Burian Vojtěch
 
Kovar Dominik
4:6, 6:3, 7:5
 
 
 
Janis Tomáš
6:0, 6:0
 
Matějka Daniel
2:6, 6:2, 6:2
 
Čech Jan
6:2, 7:6 (5)
 
Myslivec Šimon
6:4, 7:6 (0)
 
 
6:0, 6:7 (4), 6:1
 
Zapský Kryštof
 
Černý Matyáš
6:2, 6:3
 
 
 
Říha Matyáš
6:0, 6:1
 
Opálka Matyas
6:1, 6:1
 
Klemens Filip
6:1, 6:2
 
Homola Patrik
6:1, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Vejšický Oldřich
 
Baum Štěpán
6:3, 6:0
 
 
 
Chmelík Oliver
6:1, 6:0
 
Lukáš Břetislav
6:3, 6:2
 
Pozdenkov Petr
6:4, 4:6, 6:3
 
Horálek Dominik
6:4, 5:7, 6:3
 
 
6:1, 7:5
 
Čech Michael
 
Galuška Daniel Damián
6:4, 6:2
 
 
 
Novák Jakub
6:4, 2:0, scr.
 
Kubín Matěj
6:3, 6:4
 
Křížek Matěj
3:6, 6:4, 6:2
 
Jupa Jakub
6:3, 6:3
 
 
6:3, scr.
 
Ventrča Václav
 
Truhlář Josef
6:4, 6:3
 
 
 
Válek Ondřej
7:5, 7:6 (4)
 
Káňa Filip
6:3, 6:3
 
Mirdzhaliev Mirgiiaz
5:7, 6:2, 7:6 (2)
 
Schneider Václav
7:5, 6:4
 
 
6:3, 2:6, 3:0, scr.
 
Vaculík Lukáš
 
Vítek Kryštof
6:3, 5:7, 6:2
 
 
 
Praus Lukáš
3:6, 7:6 (4), 6:1
 
Zapletal Josef
6:4, 6:4
 
Machala Martin
7:6 (7), 3:6, 6:1
 
Mareš Vojtěch
7:6 (3), 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Hauge Lukáš
 
Hrachovec Tomáš
6:7 (8), 6:1, 6:2
 
 
 
Hrazdil Jan
6:3, 6:7 (6), 6:2
 
Kratochvíl Ondřej
6:4, 6:3
 
Kubín Marian
6:3, 6:1
 
Hájek Tobiáš
7:5, 6:1
 
 
6:0, 6:2
 
Pučálka Jan
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Počet účastníků48
NasazeníBH
Šmédek Jaroslav 2235
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Vítek Kryštof 3830
Galuška Daniel Damián 4225
Zapský Kryštof 4325
Čech Michael 5025
Kategorie : 12Součet BH: 245
Kódové číslo akce: 312011

Vaculík Lukáš - Černý Matyáš
 
 
 
Kovar Dominik - Kollár Petr
7:5, 6:1
 
Homola Patrik - Myslivec Šimon
6:1, 6:1
 
Hájek Tobiáš - Schneider Václav
6:4, 6:3
 
 
 
 
7:5, 6:0
 
Doušek Adam - Pozdenkov Petr
 
Vejšický Oldřich - Čech Michael
6:3, 6:4
 
 
 
Hrachovec Tomáš - Kubín Matěj
6:4, 6:2
 
Říha Matyáš - Válek Ondřej
5:7, 6:4, 1:0 (5)
 
Kubín Marian - Křížek Matěj
4:6, 6:4, 1:0 (5)
 
 
 
 
6:0, 6:0
 
Zapletal Josef - Baum Štěpán
 
Mareš Vojtěch - Burian Vojtěch
6:4, 6:1
 
 
 
 
6:1, 6:3
 
Kratochvíl Ondřej - Horálek Dominik
 
Lukáš Břetislav - Praus Lukáš
7:6 (5), 6:4
 
Hauge Lukáš - Hrdina Aleš
6:7 (5), 6:4, 1:0 (9)
 
 
scr.
 
Zapský Adam - Mirdzhaliev Mirgiiaz
 
Truhlář Josef - Novák Jakub
6:4, 6:4
 
 
 
 
scr.
 
Čech Jan - Káňa Filip
 
Hrazdil Jan - Ventrča Václav
6:3, 6:0
 
Chmelík Oliver - Zpěvák Lukáš
6:1, 6:1
 
 
1:6, 7:5, 1:0 (8)
 
Pučálka Jan - Vítek Kryštof
 
Rozhodčí turnaje: Kutálek Radim (platná licence A do 31.12.2020)
Poznámka pořadatele: Skreče: Čech - záda, Zapský - únava z horka.
Počet dvojic20
NasazeníBH
Pučálka Jan 2535
Černý Matyáš 2635
Vaculík Lukáš 2735
Vítek Kryštof 3830
Čech Michael 5025
Kovar Dominik 5125
Burian Vojtěch 5625
Truhlář Josef 5925
Kategorie : 12Součet BH: 235
Kódové číslo akce: 314011

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Otypka Matouš12.02.2003SK LAMA o.s.
Klír Lukáš05.07.2004TCG Karlovy Vary
Šťastný Boris24.07.2001TK Olymp Praha
Nerud Vladimír21.03.2002Start Brno
Polách Felipe23.06.2004HTK Třebíč
Vašíř Adam09.01.2004I.ČLTK Praha
Krahulec Jan27.08.2004TK SC OSTRAVA
Viznar Alan26.08.2003TK PRECHEZA Přerov o.s.
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany
Navrátil Filip18.11.2001TC Brno.
Beneš Martin07.02.2004TK Neridé
Opluštil Patrik21.04.2005TC BORS CLUB-STK Břeclav