Český tenisový svaz
Název:
A2
Datum:
10.-14.06.
Pořadatel:
TK Zlín (A - 400)
Kódové číslo:
316011
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Mgr. Macharáček Jan
Vršava 4445
760 01 Zlín
Tel. (1):
602 404 680
E-mail:
macharacek.jan@volny.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace hlavní soutěž telefonicky v pondělí mezi 17:00 - 18:00 tel. 602404680 Macharáček
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šmédek Jaroslav 12.06.2002 TK AGROFERT Prostějov
22
35
 
 
09.05.2019 16:09:50
2.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
 
15.03.2019 20:50:04
3.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
 
14.05.2019 21:25:02
4.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
 
19.03.2019 14:32:54
5.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
38
30
 
 
03.05.2019 07:25:41
6.
Galuška Daniel Damián 16.12.2002 SK LAMA o.s.
42
25
 
 
03.05.2019 08:32:16
7.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
 
19.03.2019 12:46:28
8.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
17.05.2019 13:19:33
9.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
 
20.03.2019 20:31:58
10.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
02.04.2019 19:27:59
11.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
08.04.2019 21:40:25
12.
Vejšický Oldřich 26.02.2004 TJ Sokol Vysočany
61
25
4
 
14.05.2019 13:30:13
13.
Hauge Lukáš 17.03.2003 TK Neridé
64
25
 
 
10.05.2019 09:12:05
14.
Ventrča Václav 15.08.2001 TK Zlín
65
20
 
 
07.04.2019 16:25:14
15.
Hrachovec Tomáš 27.07.2001 TK Slavia Orlová
67
20
 
 
22.04.2019 21:12:07
16.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
09.04.2019 13:21:59
17.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
 
22.03.2019 14:35:55
18.
Doušek Adam 13.06.2002 ŽLTC Brno
74
20
 
 
13.04.2019 13:21:53
19.
Zapletal Josef 07.01.2003 TENIS SLOVÁCKO z.s.
77
20
 
 
31.03.2019 12:24:15
20.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
volná karta ČTS
16.04.2019 21:39:54
21.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
03.04.2019 14:19:35
22.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
12.05.2019 14:59:11
23.
Otypka Matouš 12.02.2003 SK LAMA o.s.
86
20
 
volná karta ČTS
19.03.2019 20:55:03
24.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
90
20
 
 
04.04.2019 08:03:50
25.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
 
15.03.2019 00:07:28
26.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:44:22
27.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
16.03.2019 13:48:27
28.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
101
15
 
volná karta ČTS
14.04.2019 10:40:32
29.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
13.04.2019 11:49:28
30.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
20.05.2019 14:57:13
31.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
14.04.2019 11:29:32
32.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
volná karta TK Zlín
17.04.2019 14:55:01
33.
Homola Patrik 10.02.2004 TK AGROFERT Prostějov
194
12
8
 
18.03.2019 16:09:04
34.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 12:01:23
35.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
20.04.2019 11:12:13
36.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
volná karta TK Zlín
20.03.2019 22:03:26
37.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
 
19.03.2019 21:10:45
38.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
 
09.04.2019 14:44:52
39.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
 
19.04.2019 12:21:32
40.
Hrazdil Jan 04.03.2005 TK AGROFERT Prostějov
447
6
31
volná karta TK Zlín
01.04.2019 20:09:33
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
 
17.03.2019 11:18:11
2.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
 
19.03.2019 15:59:11
3.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
116
15
109
 
23.05.2019 17:59:02
4.
Navrátil Filip 18.11.2001 TC Brno.
117
15
 
 
21.05.2019 23:13:11
5.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
 
22.04.2019 15:17:24
6.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
 
18.03.2019 12:25:34
7.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
 
27.04.2019 14:32:16
8.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
16.03.2019 12:48:41
9.
Daniel Jan 06.08.2001 Start Brno
141
15
 
 
15.04.2019 11:44:32
10.
Zpěvák Lukáš 17.12.2001 Jiskra Otrokovice
144
12
 
 
25.04.2019 15:37:47
11.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
 
25.03.2019 09:31:53
12.
Zourek David 29.07.2003 ŽLTC Brno
157
12
 
 
28.04.2019 18:52:08
13.
Hlavoň Ondřej 28.08.2001 TENIS SLOVÁCKO z.s.
158
12
 
 
02.04.2019 07:55:42
14.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
 
31.03.2019 08:38:31
15.
Hrdina Aleš 12.04.2003 TK Neridé
177
12
 
 
14.05.2019 21:33:51
16.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
 
26.03.2019 10:55:34
17.
Čech Jan 01.06.2004 TJ Zbrojovka Vsetín
189
12
20
volná karta ČTS
27.05.2019 09:15:17
18.
Nerud Vladimír 21.03.2002 Start Brno
191
12
 
 
28.03.2019 20:16:05
19.
Viznar Alan 26.08.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
199
12
 
 
28.04.2019 18:10:33
20.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
16.03.2019 12:48:41
21.
David Tomáš 07.05.2003 Tenisový klub Šternberk, z.s.
205
12
 
volná karta TK Zlín
26.03.2019 16:57:18
22.
Komrska Ondřej 13.09.2002 TC Brno.
213
12
 
 
12.04.2019 08:06:18
23.
Guráš Martin 18.09.2004 TK Na Dolině o.s.
216
12
24
 
19.05.2019 20:59:45
24.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
 
17.03.2019 14:46:27
25.
Polách Felipe 23.06.2004 HTK Třebíč
243
9
72
 
03.04.2019 18:02:28
26.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
volná karta ČTS
28.03.2019 09:59:24
27.
Krahulec Jan 27.08.2004 TK SC OSTRAVA
378
6
52
 
24.04.2019 16:17:40
28.
Opluštil Patrik 21.04.2005 TC BORS CLUB-STK Břeclav
442
6
65
 
28.05.2019 15:53:15
29.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
479
6
48
 
29.05.2019 23:38:54
30.
Menšík Jakub 01.09.2005 TK AGROFERT Prostějov
511
4
13
volná karta ČTS
01.06.2019 21:14:48
31.
Juřena Michal 04.10.2005 TK Zlín
514
4
112
volná karta TK Zlín
31.03.2019 13:02:08
32.
Novák Lukáš 23.02.2004 TK Zlín
856
3
124
volná karta TK Zlín
04.06.2019 23:16:20

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Klemens Filip 13.08.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
248
9
 
 
24.04.2019 19:06:22
2.
Valenta Radim 24.09.2004 TC Brno.
248
9
177
 
28.04.2019 17:51:24
3.
Janík Petr 09.03.2003 Rožnovský tenisový klub
252
9
 
 
07.04.2019 18:38:13
4.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
255
9
 
 
04.04.2019 09:12:54
5.
Ryšánek Jan 18.04.2001 ŽLTC Brno
261
9
 
 
22.05.2019 16:18:01
6.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
 
16.03.2019 13:05:36
7.
Kus Jan 11.04.2002 TO TJ Nový Jičín
306
9
 
 
22.03.2019 10:20:48
8.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
 
20.03.2019 12:53:19
9.
Barniak Radek 09.02.2004 TK TJ Ostrava
459
6
100
 
15.03.2019 16:04:23
10.
Onderka Roman 06.08.2004 ŽLTC Brno
459
6
388
 
27.03.2019 09:26:41
11.
Bako Jan 23.08.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
504
6
82
 
06.05.2019 20:20:47
12.
Vacula Filip 29.04.2005 TK PRECHEZA Přerov o.s.
673
4
80
 
03.04.2019 20:43:11
13.
Jemelka Jan 23.11.2005 SK Zlín-Mladcová
1081
3
375
 
31.03.2019 16:17:08
14.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1128
1
 
 
14.05.2019 19:29:06

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kulhánek Michael 01.07.2001 TC Brno.
98
20
 
odhlášeno hráčem
27.04.2019 11:08:33
2.
Paleček Adam 09.01.2001 ŽLTC Brno
72
20
 
odhlášeno hráčem
13.05.2019 20:58:25
3.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
13.05.2019 21:48:35
4.
Zeithamel David 27.02.2003 Beskydský tenisový klub
95
20
 
odhlášeno hráčem
20.05.2019 21:41:47
5.
Navrátil Vojtěch 02.05.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
105
15
 
odhlášeno hráčem
25.05.2019 16:08:26
6.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
303
9
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 19:47:39
7.
Hegenbart Max 08.10.2001 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
54
25
 
odhlášeno hráčem
29.05.2019 22:53:42
8.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
902
3
9
odhlášeno hráčem
02.06.2019 11:50:56
9.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
90
20
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 13:21:43
10.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
416
6
23
odhlášeno hráčem
02.06.2019 22:01:10
11.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
odhlášeno hráčem
02.06.2019 22:54:56
12.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
39
30
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 12:09:39
13.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
odhlášeno hráčem
03.06.2019 14:10:26
14.
Kelnar Lukáš 08.01.2003 LTC Pardubice
258
9
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 17:08:17
15.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno hráčem
03.06.2019 21:59:35
16.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 00:14:14
17.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
odhlášeno hráčem
04.06.2019 07:04:16
18.
Novotný Šimon 01.01.2004 TK Neridé
203
12
143
odhlášeno hráčem
04.06.2019 12:56:20
19.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 06:50:11
20.
Stuchlík Oskar Oliver 17.08.2001 TK Olymp Praha
37
30
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 08:34:13
21.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 09:18:14
22.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
odhlášeno hráčem
05.06.2019 10:46:12
23.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
odhlášeno hráčem
05.06.2019 11:57:34
24.
Bartoněk Jonáš 18.12.2002 TC Brno.
119
15
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 15:07:21
25.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
odhlášeno hráčem
05.06.2019 17:49:01
26.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
odhlášeno hráčem
05.06.2019 19:13:39
27.
Kozumplík Michal 19.07.2004 TENIS SLOVÁCKO z.s.
348
6
47
odhlášeno hráčem
05.06.2019 19:40:48
28.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
odhlášeno hráčem
06.06.2019 15:24:44
29.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
odhlášeno hráčem
06.06.2019 22:26:49
30.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 08:38:46
31.
Fenyk Martin 10.12.2002 BLTC Brno
283
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 12:43:55
32.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 14:12:06
33.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 20:50:08
34.
Koliev Alexandr 26.07.2002 TK Sparta Praha
30
30
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 20:52:34
35.
Jiroušek Lukáš 19.07.2001 TK Neridé
62
25
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 21:52:44
36.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
odhlášeno hráčem
08.06.2019 22:23:29
37.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
odhlášeno hráčem
09.06.2019 07:38:46
38.
Fromel Martin 16.02.2002 TK Havířov
185
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 09:37:52
39.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 10:29:13
40.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 12:27:40
41.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 14:21:19
42.
Tejkal Marek 05.11.2002 ŽLTC Brno
137
15
 
odhlášeno hráčem
09.06.2019 17:16:28