Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  TK MILO
Pořadatel:  TK Milo Olomouc
Datum:  01.-03.06.
Věk. kategorie:  dorost
Navrátil Vojtěch
 
Málek Jan
scr.
 
Suchánek David
6:3, 6:2
 
Razafindrakoto Davida
6:0, 6:0
 
Kořalka Vojtěch
7:6 (1), 6:1
 
Večerka Radek
7:5, 6:2
 
Koplík Tadeáš
7:6 (5), 6:7 (5), 1:0 (4)
 
Viznar Alan
6:7 (3), 6:2, 1:0 (7)
 
Fromel Martin
6:1, 2:6, 1:0 (3)
 
Zavadil Matyáš
scr.
 
Čech Vilém
6:1, 6:2
 
Gedeon Petr
6:1, 6:2
 
Faltýnek Tomáš
6:4, 6:4
 
Grois Oldřich
6:0, 6:1
 
Janík Petr
6:0, 6:3
 
Guráš Martin
7:5, 6:3
 
Polách Felipe
6:3, 6:2
 
Pekár Jan
6:2, 6:3
 
Zbořil Jan
6:3, 6:1
 
Foltas Dominik
6:1, 6:1
 
Strouhal Jakub
6:4, 6:2
 
Pawelski Martyn
scr.
 
Petřík Ondřej
7:6 (4), 6:2
 
Křížek Matěj
6:0, 6:0
 
Čech Jan
7:6 (9), 4:6, 1:0 (6)
 
Pechal Tomáš
6:0, 6:1
 
Razafindrakoto Marc
6:2, 6:0
 
Častulík Marek
6:1, 6:2
 
Laciga Bruno
6:4, 7:5
 
Kvapil Eduard
4:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Hojgr Milan
7:5, 7:5
 
Divila Radek Adam
6:2, 6:7 (5), 1:0 (6)
 
Rozhodčí turnaje: Perůtka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet účastníků32
NasazeníBH
Navrátil Vojtěch 10515
Divila Radek Adam 13815
Křížek Matěj 15512
Fromel Martin 18512
Čech Jan 18912
Viznar Alan 19912
Guráš Martin 21612
Polách Felipe 2439
Kategorie : 5Součet BH: 99
Kódové číslo akce: 312008

Křížek Matěj - Viznar Alan
 
Zbořil Jan - Kvapil Eduard
6:3, 6:1
 
Guráš Martin - Polách Felipe
6:1, 6:3
 
Častulík Marek - Večerka Radek
7:5 (5), 6:1
 
Faltýnek Tomáš - Pechal Tomáš
7:6 (4), 5:7, 1:0 (3)
 
Divila Radek Adam - Pekár Jan
6:0, 6:1
 
Laciga Bruno - Fromel Martin
2:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Gedeon Petr - Navrátil Vojtěch
6:3, 6:1
 
Rozhodčí turnaje: Perůtka Jan (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Navrátil Vojtěch 10515
Divila Radek Adam 13815
Křížek Matěj 15512
Fromel Martin 18512
Viznar Alan 19912
Guráš Martin 21612
Polách Felipe 2439
Častulík Marek 2529
Kategorie : 5Součet BH: 96
Kódové číslo akce: 314008

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Křesina Adam06.01.2004TK AGROFERT Prostějov
Mareček Ondřej20.09.2004TJ Brno-Komín