Název: | TK Milo Olomouc | Pořadatel: | TK Milo Olomouc | Datum: | 02.-04.06. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Chmelík Oliver | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klakurka Lukáš | | 7:5, 4:6, 1:0 (8) | | | | |
| | | | | | |
Bobek Tomáš | 6:1, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:3, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Laciga Bruno | | | | | | |
| | | | | | |
Hlučný Michael | | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Večerka Radek | | | | 6:3, 4:6, 1:0 (6) | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Viznar Alan | | | | | | |
| | | | | | |
| | | 5:7, 6:3, 1:0 (3) | | | |
| | | | | | |
Zavadil Matyáš | | | | | | |
| | | | | | |
Robiček Petr | | 6:4, 3:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Navrátil Vojtěch | | | | | 6:4, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
David Václav | | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Majer Lukáš | 6:3, 6:1 | | | | | |
| | | | | | |
| | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Janík Petr | | | | | | |
| | | | | | |
Tlačbaba Jakub | | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | | |
Strážnický Filip | | | | | | |
| | | | | | |
Fromel Martin | | scr. | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Baný Michael Otakar | | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | | |
Kořalka Vojtěch | 4:6, 6:3, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
Častulík Marek | | | | | | |
| | | | | | |
Ryšánek Jan | | | | | | 4:6, 7:6 (4), 1:0 (12) |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Petřík Ondřej | | 6:2, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Šošolík Pavel | 6:0, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Bebjak Richard | | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 7:6 (5) | | | | |
| | | | | | |
Kus Jan | | | | | | |
| | | | | | |
Málek Jan | | | | 6:0, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Rybka Eduard | | | | | | |
| | | | | | |
David Tomáš | | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | | |
Zbořil Jan | 6:1, 6:0 | | | | | |
| | | | | | |
| | 7:5, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Divila Radek Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Miler Tomáš | | | | | 6:0, 1:6, 1:0 (6) | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rousek Šimon | | 6:2, 2:6, 1:0 (7) | | | | |
| | | | | | |
Polách Felipe | 6:3, 6:3 | | | | | |
| | | | | | |
Macek Matěj | | | 6:4, 6:1 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Pechal Tomáš | | | | | | |
| | | | | | |
Hlavoň Ondřej | | | | 6:0, 2:0, scr. | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
Sapala Michal | | | | | | |
| | | | | | |
Hojgr Milan | | | 6:3, 3:6, 1:0 (6) | | | |
| | | | | | |
Málek Josef | 3:6, 6:0, 1:0 (8) | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | | |
Zpěvák Lukáš | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Mgr.Jan Perůtka |
| Počet účastníků | 39 | Nasazení | CŽ | BH | Chmelík Oliver | 84 | 20 | Zpěvák Lukáš | 127 | 15 | Divila Radek Adam | 178 | 12 | Navrátil Vojtěch | 209 | 12 | Ryšánek Jan | 233 | 12 | Častulík Marek | 255 | 9 | Robiček Petr | 261 | 9 | Miler Tomáš | 279 | 9 |
Kategorie : 5 | Součet BH: 98 |
Kódové číslo akce: 312008 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Gedeon Petr | 06.04.2002 | TK Kopřivnice z.s. |
|