Český tenisový svaz
Název:
A1
Datum:
06.-10.05.
Pořadatel:
TCG Karlovy Vary (A - 400)
Kódové číslo:
316007
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
Po do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Po do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kučera Jan
Kolmá 29/161
360 01 Karlovy Vary
Tel. (1):
603 379 692
E-mail:
kucera@tcgkv.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kubík Kristián 09.04.2002 SK OAZA Praha
10
45
 
 
21.04.2019 21:34:56
2.
Musil Mathias 08.08.2002 I.ČLTK Praha
19
35
 
 
29.03.2019 12:23:07
3.
Pučálka Jan 18.03.2002 TK Neridé
25
35
 
 
15.03.2019 20:48:40
4.
Černý Matyáš 15.10.2001 Severočeská tenisová o.s.
26
35
 
 
23.04.2019 20:55:31
5.
Vaculík Lukáš 08.02.2002 TK AGROFERT Prostějov
27
35
 
 
19.03.2019 14:32:27
6.
Gorbušin Ivan 07.06.2001 TK Olymp Praha
35
30
 
 
10.04.2019 17:09:22
7.
Vítek Kryštof 22.01.2002 SK Tenis Tišnov
38
30
 
 
26.04.2019 07:00:48
8.
Podolan Petr 08.08.2001 Severočeská tenisová o.s.
39
30
 
 
23.04.2019 10:22:06
9.
Zapský Kryštof 05.05.2001 TCG Karlovy Vary
43
25
 
 
19.03.2019 12:45:44
10.
Mališ Šimon 17.08.2003 TK AGROFERT Prostějov
44
25
 
 
25.03.2019 07:35:49
11.
Peterka Adam 20.04.2001 TK Sparta Praha
49
25
 
 
16.04.2019 23:43:01
12.
Čech Michael 09.03.2001 Severočeská tenisová o.s.
50
25
 
 
21.03.2019 07:07:19
13.
Příhoda Jan 13.05.2002 Slavoj Český Brod
50
25
 
 
01.04.2019 21:42:42
14.
Kovar Dominik 14.08.2002 Severočeská tenisová o.s.
51
25
 
 
17.04.2019 18:41:54
15.
Burian Vojtěch 21.04.2003 TK Neridé
56
25
 
 
02.04.2019 19:28:20
16.
Truhlář Josef 01.05.2003 I.ČLTK Praha
59
25
 
 
08.04.2019 21:39:40
17.
Alan Matyáš 25.09.2003 TK AGROFERT Prostějov
68
20
 
 
22.03.2019 13:38:36
18.
Veigert Vojtěch 16.06.2003 LTC Pardubice
69
20
 
 
08.04.2019 13:23:47
19.
Baum Štěpán 26.07.2003 TK Olymp Praha
70
20
 
 
09.04.2019 13:19:15
20.
Šťastný Boris 24.07.2001 TK Olymp Praha
71
20
 
 
22.03.2019 14:35:24
21.
Forman Max 27.02.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
74
20
 
 
19.04.2019 19:34:55
22.
Novák Jakub 22.03.2003 TK AGROFERT Prostějov
79
20
 
 
25.03.2019 21:50:56
23.
Pozdenkov Petr 15.06.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
84
20
 
 
03.04.2019 14:18:17
24.
Matějka Daniel 14.01.2002 SK Aritma Praha
85
20
 
 
28.03.2019 16:40:30
25.
Žák Kryštof 23.08.2002 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
89
20
 
 
16.03.2019 12:53:58
26.
Klír Petr 22.02.2001 TK Slavia Plzeň
90
20
 
 
18.03.2019 17:02:17
27.
Mirdzhaliev Mirgiiaz 23.03.2001 TCG Karlovy Vary
90
20
 
 
04.04.2019 08:03:15
28.
Chmelík Oliver 22.03.2001 LTC Hodonín
92
20
 
 
12.04.2019 11:52:48
29.
Bartoň Hynek 05.04.2004 TK AGROFERT Prostějov
104
15
2
 
20.04.2019 09:00:51
30.
Schneider Václav 25.08.2002 I.ČLTK Praha
129
15
 
volná karta
04.05.2019 20:19:34
31.
Apltauer Filip 21.03.2004 TK Sparta Praha
196
12
5
 
12.04.2019 21:42:12
32.
Myslivec Šimon 24.05.2004 TK Havířov
201
12
7
 
17.03.2019 11:56:49
33.
Jupa Jakub 06.01.2004 TK Sparta Praha
261
9
10
 
17.03.2019 19:20:21
34.
Klír Lukáš 05.07.2004 TCG Karlovy Vary
275
9
18
volná karta
19.03.2019 21:09:48
35.
Mrůzek Štěpán 18.11.2004 LTC Slovan Kladno
312
9
11
volná karta ČTS
17.03.2019 23:03:05
36.
Hofmann Jiří 11.06.2001 TCG Karlovy Vary
340
6
 
volná karta
22.04.2019 13:47:52
37.
Vašíř Adam 09.01.2004 I.ČLTK Praha
382
6
14
volná karta ČTS
09.04.2019 14:41:43
38.
Kratochvíl Ondřej 20.05.2004 TK Sparta Praha
407
6
12
volná karta ČTS
19.04.2019 12:20:09
39.
Nicod Jakub 21.07.2004 TK Sparta Praha
673
4
3
 
12.04.2019 05:43:19
40.
Duda Adam 28.10.2004 I.ČLTK Praha
902
3
9
 
07.04.2019 19:24:21
41.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
42.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
43.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
44.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
45.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
46.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
47.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant
48.
kvalifikant    
 
 
 
 
kvalifikant

Kvalifikace

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lukáš Břetislav 09.02.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
94
20
 
 
15.03.2019 01:43:02
2.
Janis Tomáš 05.06.2001 LTK Liberec
101
15
 
 
16.03.2019 13:47:42
3.
Hájek Tobiáš 04.09.2002 SK HAMR, z.s.
106
15
 
 
13.04.2019 11:47:51
4.
Bušek Kryštof 28.08.2003 TJ Sokol Vysočany
110
15
 
 
03.04.2019 15:10:07
5.
Kubín Marian 14.10.2002 SK HAMR, z.s.
111
15
 
 
20.03.2019 22:29:13
6.
Jadlovský Jan 05.03.2003 TK Slavia Plzeň
111
15
 
 
23.03.2019 13:20:49
7.
Šrámek Ondřej 17.09.2002 TO SK Žamberk
113
15
 
 
18.03.2019 19:45:38
8.
Mareš Vojtěch 25.05.2001 Slavoj Český Brod
114
15
 
 
17.03.2019 11:17:37
9.
Horálek Dominik 04.02.2003 TO SK Žamberk
124
15
 
 
22.04.2019 15:16:14
10.
Praus Lukáš 27.11.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
128
15
 
 
18.03.2019 12:24:59
11.
Kollár Petr 23.12.2002 Severočeská tenisová o.s.
133
15
 
 
16.03.2019 12:34:38
12.
Jindáček Jiří 20.08.2003 LTC Slovan Kladno
143
15
 
 
04.04.2019 07:27:42
13.
Janoušek Lukáš 12.06.2004 TK Slavia Plzeň
144
12
25
 
02.04.2019 16:06:39
14.
Machala Martin 18.04.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
147
12
 
 
21.04.2019 20:49:21
15.
Havlíček Mark 13.10.2003 Severočeská tenisová o.s.
150
12
 
 
16.03.2019 20:47:23
16.
Křížek Matěj 31.10.2003 Tenisová akademie Březno u Loun
155
12
 
 
23.03.2019 21:51:38
17.
Maštálka Petr 13.11.2002 LTC Mladá Boleslav o.s.
167
12
 
 
12.04.2019 09:10:54
18.
Klakurka Lukáš 04.08.2003 Start Brno
170
12
 
 
25.04.2019 21:12:12
19.
Opálka Matyas 11.01.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
181
12
 
 
01.04.2019 09:08:10
20.
Bažant Filip 25.01.2002 LTK TEPLICE o.s.
183
12
 
 
24.04.2019 22:15:20
21.
Kotarac Oliver 14.07.2002 TJ Spoje Praha
185
12
 
 
25.04.2019 22:28:18
22.
Káňa Filip 19.06.2004 TK Havířov
224
9
36
volná karta ČTS
14.04.2019 20:56:13
23.
Křesina Adam 06.01.2004 TK AGROFERT Prostějov
255
9
21
 
28.03.2019 09:57:35
24.
Říha Matyáš 01.02.2004 HTK Třebíč
267
9
29
volná karta ČTS
20.03.2019 21:59:36
25.
Laibl Matěj 20.01.2004 TK Jirkov
357
6
33
volná karta ČTS
22.04.2019 16:46:15
26.
Padevět Jonáš 05.01.2004 Tenisový klub Černošice
363
6
17
 
14.04.2019 15:28:19
27.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
392
6
49
volná karta
03.05.2019 13:21:31
28.
Zlatohlávek Tomáš 25.01.2004 I.ČLTK Praha
416
6
23
 
27.03.2019 08:32:31
29.
Holzer Radek 29.10.2003 TCG Karlovy Vary
442
6
 
volná karta
18.03.2019 11:18:56
30.
Blažka Daniel 03.02.2004 TK BLAŽKA HOLIDAY, z.s.
479
6
48
 
17.04.2019 18:18:07
31.
Zahraj Adam 05.10.2004 TCG Karlovy Vary
483
6
155
volná karta
23.04.2019 16:25:45
32.
Musil Jindřich 03.09.2004 TCF Schicht Mariánské Lázně,z.s.
528
4
98
 
01.04.2019 22:36:40

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TJ Spoje Praha
191
12
 
 
14.04.2019 01:09:06
2.
Uhřík Tadeáš 17.01.2002 TKX Tennis Team Krupka z.s.
205
12
 
 
16.03.2019 12:46:29
3.
Nováček Filip 20.12.2003 TK SC OSTRAVA
228
9
 
 
07.04.2019 16:24:18
4.
Bureš Michal 20.12.2002 Tenisklub Cheb
237
9
 
 
03.04.2019 19:08:36
5.
Zapský Adam 01.11.2003 Severočeská tenisová o.s.
274
9
 
 
16.03.2019 13:03:26
6.
Szic Sandro 09.11.2003 SK Véska
303
9
 
 
21.04.2019 14:36:53
7.
Majšajdr Jaroslav 09.12.2002 LTK Liberec
348
6
 
 
24.04.2019 09:17:54
8.
Bartes Petr 28.01.2003 Severočeská tenisová o.s.
423
6
 
 
31.03.2019 08:01:49
9.
Chvapil Viktor 11.08.2004 TK Sparta Praha
466
6
310
 
25.03.2019 10:44:48
10.
Bůcha Milan 21.11.2005 Tenisklub Cheb
1081
3
169
 
15.03.2019 12:19:04
11.
Cevik Mert 24.02.2004 TK Olymp Praha
1128
1
197
 
01.04.2019 14:39:46

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Mikula Jakub 23.06.2003 TJ Sokol Vysočany
121
15
 
odhlášeno hráčem
16.03.2019 16:16:49
2.
Minárik Martin 02.09.2003 LTC Český Krumlov
165
12
 
odhlášeno hráčem
24.03.2019 10:51:32
3.
Šubert Vítek 23.10.2001 TC VŠ Praha
189
12
 
odhlášeno hráčem
31.03.2019 22:28:31
4.
Kubrt Václav 30.03.2004 TK Evženie Klášterec n/O
476
6
338
odhlášeno hráčem
04.04.2019 15:12:06
5.
Zaporozhchenko Ihor 22.12.2001 Tenis Centrum Lužiny
1128
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2019 15:26:46
6.
Nedvídek Jan 03.01.2002 TK SC OSTRAVA
1128
1
 
odhlášeno hráčem
12.04.2019 12:23:12
7.
Válek Ondřej 13.11.2003 HTK Třebíč
101
15
 
odhlášeno hráčem
20.04.2019 21:33:03
8.
Kubín Matěj 15.05.2002 TK Radegast
114
15
 
odhlášeno hráčem
22.04.2019 18:19:13
9.
Skokan Ondřej 17.05.2003 LTC Pardubice
239
9
 
odhlášeno hráčem
22.04.2019 20:22:10
10.
Páral Radim 04.11.2004 TK Spartak Jihlava
338
6
101
odhlášeno hráčem
24.04.2019 08:10:23
11.
Prachař Jakub 09.05.2003 SK HAMR, z.s.
40
30
 
odhlášeno hráčem
27.04.2019 07:37:19
12.
Kljujev Leon 12.02.2002 SK HAMR, z.s.
55
25
 
odhlášeno hráčem
27.04.2019 18:37:09
13.
Kladiva Šimon 23.11.2002 TJ Sokol Vysočany
32
30
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 12:29:34
14.
Sklenka Victor Andrés 21.09.2001 TK Olymp Praha
48
25
 
odhlášeno hráčem
29.04.2019 15:57:21
15.
Stolín Jan 10.11.2001 TK Chomutov
83
20
 
odhlášeno hráčem
03.05.2019 10:30:07
16.
Křenek Kristián 28.05.2003 VSK VŠB-TU Ostrava
255
9
 
odhlášeno hráčem
03.05.2019 12:00:12
17.
Stavrovskij Petr 13.01.2001 I.ČLTK Praha
20
35
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2019 12:14:06
18.
Holub Mikuláš 09.08.2002 TC Dvůr Králové, z.s.
168
12
 
odhlášeno hráčem
04.05.2019 18:33:08
19.
Babka Jakub 22.04.2004 TK Slavia Plzeň
287
9
94
odhlášeno hráčem
05.05.2019 12:19:45
20.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
197
12
173
odhlášeno hráčem
05.05.2019 12:49:03
21.
Beneš Martin 07.02.2004 TK Neridé
116
15
109
odhlášeno hráčem
05.05.2019 14:26:32
22.
Hertl Otto 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
203
12
27
odhlášeno hráčem
05.05.2019 16:30:23