Datum: |
09.-13.05. |
Pořadatel: |
TK Ústí n.Labem (A - 400) |
Kódové číslo: |
316003 |
Dvorců+povrch: |
8 antuka |
Kvalifikace |
|
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace |
v Po do 10:00 hod. |
Hlavní soutěž |
|
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace |
v Po do 17:00 hod. |
|
Kontaktní osoba: |
Patyková Klára Ing. |
: |
Štursova 798/40 |
: |
400 01 Ústí nad Labem |
Tel. (1): |
606 831 379 |
E-mail: |
klara.patykova@seznam.cz |
Poznámka pořadatele: Prezentace do kvalifikace osobně v klubovně TK Ústí nad Labem v pondělí 9. 5. 2016 do 10,00 hodin.
Poté bude kvalifikace vylosována, hrát se bude na 8 kurtech.
Prezentace do hlavní soutěže je možná telefonicky v pondělí 9. 5. 2016 od 15,30-17,00 hodin na telefonním čísle 606 831 379 nebo osobně v klubovně TK Ústí nad Labem.
Po vylosování hlavní soutěže bude rozpis a časový plán zápasů zveřejněn zde cca v 19,00 hodin.
Hlavní soutěž začne v úterý 10. 5. 2016 předkoly v 9,00 a 10,00 hodin, poté bude odehráno I. kolo dvouhry, nasazení budou hrát nejdříve od 11,00 hodin.
Tenisové kurty se nachází na Masarykově ul. vedle zimního stadionu v Ústí nad Labem.
Pořadí zápasů dne 10. 5. 2016:
9:00 hodin Sláma-Škopek, Patyk-Pechar, Barnat-Závrský, Pátý-Červinka, Beran-Vondrák, Podlešák-Pírek, Stavrovsky-Kovařík, Rosa-Pařízek
10:00 hodin Hlavačka-Jeníček, Vlkovský-Pleva, Vrba-Jiroušek, Podolan-Kelnar, Doubek-Januška, Kraus-Pecák, Šilhavý-Lenoch, Abeldinov-Janis
11:30 hodin Bugaj, Rous, Křipský D., Šprlák-Puk, Štěpánek, Blecha, Pechala, Lušovský
12:45 hodin Trefný, Čtverák, Kvis, Bartoň, Vicenda, Dubský, Křipský F., Velek
Přihlášky do čtyřhry do 13:00 hodin. |
|
Hlavní soutěž
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Štěpánek Antonín |
15.04.1999 |
SK HAMR, z.s. |
13 |
45 |
|
|
20.04.2016 19:36:33 |
2. |
Bartoň Dominik |
05.04.1998 |
TK Kopřivnice z.s. |
15 |
45 |
|
|
31.03.2016 12:53:06 |
3. |
Dubský Marek |
16.01.1999 |
SK HAMR, z.s. |
18 |
35 |
|
|
20.04.2016 14:51:34 |
4. |
Čtverák Ondřej |
16.01.1998 |
BLTC Brno |
19 |
35 |
|
|
22.04.2016 09:45:48 |
5. |
Velek Daniel |
01.06.1999 |
LTC Tábor 1903 |
21 |
35 |
|
|
15.03.2016 10:52:57 |
6. |
Bugaj Martin |
03.11.1999 |
TENIS SLOVÁCKO z.s. |
24 |
35 |
|
|
04.04.2016 10:20:00 |
7. |
Křipský Dominik |
06.09.1999 |
SK Tenis Tišnov |
25 |
35 |
|
|
25.03.2016 07:28:59 |
8. |
Pechala František |
29.03.1999 |
I.ČLTK Praha |
27 |
30 |
|
|
19.04.2016 12:41:23 |
9. |
Lušovský Michal |
31.03.1999 |
TK Slavia Orlová |
33 |
30 |
|
|
15.03.2016 11:48:14 |
10. |
Šprlák-Puk Albert |
20.09.1999 |
TK AGROFERT Prostějov |
34 |
30 |
|
|
24.04.2016 18:08:59 |
11. |
Kvis Kryštof |
31.10.1998 |
LTC Modřany 2005 |
37 |
30 |
|
|
05.04.2016 11:40:30 |
12. |
Vicenda Ondřej |
27.02.1998 |
TK Kaznějov |
38 |
30 |
|
|
28.03.2016 19:31:45 |
13. |
Blecha Adam |
30.06.1998 |
SK HAMR, z.s. |
39 |
30 |
|
|
23.03.2016 23:22:52 |
14. |
Rous Marek |
04.02.1998 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
40 |
25 |
|
|
26.03.2016 11:47:13 |
15. |
Křipský Filip |
15.03.1998 |
SK Tenis Tišnov |
42 |
25 |
|
|
03.04.2016 21:36:04 |
16. |
Trefný Martin |
20.07.1999 |
BLTC Brno |
44 |
25 |
|
|
22.03.2016 15:27:08 |
17. |
Doubek Lukáš |
24.06.2000 |
F.H.TK Dobřichovice |
49 |
25 |
|
|
04.04.2016 11:37:24 |
18. |
Kraus Martin |
06.02.2000 |
TK Slavia Plzeň |
58 |
25 |
|
|
15.03.2016 19:02:53 |
19. |
Vlkovský Vojtěch |
12.07.1999 |
LTC Pardubice |
59 |
20 |
|
|
08.04.2016 11:45:36 |
20. |
Abeldinov Patrik |
13.06.1998 |
Tenisklub Cheb |
61 |
20 |
|
|
31.03.2016 11:30:14 |
21. |
Podlešák Marek |
13.08.1999 |
TK Louny |
64 |
20 |
|
|
17.03.2016 13:51:23 |
22. |
Vrba Jan |
29.04.1999 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
67 |
20 |
|
|
17.03.2016 13:01:26 |
23. |
Kovařík David |
08.10.2000 |
TK AGROFERT Prostějov |
68 |
20 |
|
volná karta ČTS |
29.04.2016 17:54:02 |
24. |
Januška Adam |
20.12.2000 |
TK Neridé |
69 |
20 |
|
|
18.03.2016 15:30:13 |
25. |
Sláma Jakub |
25.02.1998 |
TK Ústí n.Labem |
70 |
20 |
|
|
23.04.2016 17:56:28 |
26. |
Škopek Martin |
04.05.1999 |
TK Slavia Plzeň |
79 |
20 |
|
|
23.03.2016 19:30:27 |
27. |
Pecák Štěpán |
21.06.2000 |
TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
83 |
20 |
|
volná karta ČTS |
25.03.2016 21:45:45 |
28. |
Pírek František |
02.06.2000 |
SK HAMR, z.s. |
88 |
20 |
|
|
25.03.2016 19:25:41 |
29. |
Závrský Hynek |
11.08.2000 |
Tenisový klub Ledeč nad Sázavou |
97 |
15 |
|
|
31.03.2016 13:05:32 |
30. |
Pařízek Jan |
24.08.1999 |
BLTC Brno |
100 |
15 |
|
|
10.04.2016 18:48:44 |
31. |
Patyk Jakub |
18.05.1999 |
TK Ústí n.Labem |
131 |
15 |
|
volná karta |
11.04.2016 16:10:04 |
32. |
Pleva Jan |
23.08.2001 |
TK Most |
144 |
12 |
8 |
|
18.03.2016 11:29:17 |
33. |
Barnat Jiří |
26.07.2001 |
I.ČLTK Praha |
238 |
9 |
10 |
|
15.03.2016 09:42:46 |
34. |
Beran Jakub |
19.03.2001 |
LTC Modřany 2005 |
283 |
9 |
4 |
|
29.03.2016 14:30:03 |
35. |
Stavrovskij Petr |
13.01.2001 |
Tempo Praha |
316 |
9 |
7 |
|
16.03.2016 15:54:12 |
36. |
Vondrák Martin |
21.05.2001 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
380 |
6 |
13 |
volná karta ČTS |
02.05.2016 13:57:21 |
37. |
Lehečka Jiří |
08.11.2001 |
TK AGROFERT Prostějov |
518 |
4 |
3 |
|
14.04.2016 16:46:52 |
38. |
Rosa Jan |
20.10.1998 |
Severočeská tenisová o.s. |
622 |
4 |
|
volná karta |
29.04.2016 18:55:25 |
39. |
Jiroušek Lukáš |
19.07.2001 |
LTC Houštka |
753 |
4 |
6 |
|
24.04.2016 21:48:42 |
40. |
Janis Tomáš |
05.06.2001 |
ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. |
920 |
3 |
39 |
volná karta |
17.03.2016 10:42:50 |
41. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
42. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
43. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
44. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
45. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
46. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
47. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
48. |
kvalifikant |
|
|
|
|
|
|
kvalifikant |
Kvalifikace
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Jeníček Jiří |
14.12.1999 |
RPM Spoje Praha |
103 |
15 |
|
|
16.03.2016 11:10:31 |
2. |
Hlavačka Martin |
20.12.1999 |
SK JC Sport Opava |
104 |
15 |
|
|
16.04.2016 20:43:03 |
3. |
Šilhavý Jan |
06.08.2000 |
TK Most |
110 |
15 |
|
|
19.04.2016 09:39:57 |
4. |
Pechar Ondřej |
29.01.1999 |
TJ Sokol Dobřichovice |
112 |
15 |
|
|
04.04.2016 08:59:29 |
5. |
Pátý Daniel |
04.10.1999 |
TC Dvůr Králové, z.s. |
114 |
15 |
|
|
21.04.2016 19:36:23 |
6. |
Solař David |
07.06.1999 |
TK Olymp Praha |
117 |
15 |
|
|
18.04.2016 19:28:14 |
7. |
Kelnar Tomáš |
15.04.1999 |
TC Brno. |
119 |
15 |
|
|
23.04.2016 20:20:53 |
8. |
Lenoch Jan |
31.07.1999 |
TC Brno. |
123 |
15 |
|
|
03.04.2016 09:23:17 |
9. |
Vágner Josef |
29.05.1999 |
ITS Tennis Club, z.s. |
123 |
15 |
|
|
09.04.2016 08:28:32 |
10. |
Novák Martin |
04.03.1999 |
Tenis Club Mokropsy |
125 |
15 |
|
|
11.03.2016 16:55:32 |
11. |
Novák Jakub |
26.07.1999 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
127 |
15 |
|
|
15.04.2016 15:46:42 |
12. |
Vavák Erik |
19.11.2000 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
139 |
15 |
|
|
15.03.2016 21:31:43 |
13. |
Potůček Adam |
28.04.2000 |
Lokomotiva Beroun |
142 |
12 |
|
|
21.04.2016 14:57:35 |
14. |
Kokeš Daniel |
25.08.1999 |
TK Chomutov |
155 |
12 |
|
|
21.03.2016 16:55:16 |
15. |
Zoubek Vojtěch |
29.05.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
163 |
12 |
|
|
10.04.2016 21:42:02 |
16. |
Cintl Matěj |
29.11.1998 |
Tenisklub Cheb |
169 |
12 |
|
|
25.04.2016 20:04:08 |
17. |
Červinka Petr |
05.04.2000 |
TK Ústí n.Labem |
176 |
12 |
|
volná karta |
09.04.2016 11:53:48 |
18. |
Blažka Stanislav |
10.12.2000 |
TK BH Jihlava z.s. |
198 |
12 |
|
volná karta |
16.04.2016 19:56:42 |
19. |
Belozerskikh Alexander |
04.04.1999 |
SK Aritma Praha |
202 |
12 |
|
volná karta |
26.04.2016 10:09:47 |
20. |
Podolan Petr |
08.08.2001 |
TK Most |
206 |
12 |
15 |
|
20.03.2016 21:55:10 |
21. |
Zapský Kryštof |
05.05.2001 |
TK Slavia Plzeň |
223 |
9 |
26 |
|
18.03.2016 14:13:15 |
22. |
Čapek Jakub |
07.05.2000 |
TK Slavia Plzeň |
234 |
9 |
|
|
20.03.2016 17:30:28 |
23. |
Kohoutek Jan |
26.09.2000 |
LTK Liberec |
241 |
9 |
|
|
01.04.2016 13:29:08 |
24. |
Kazda Martin |
26.07.2001 |
TJ Sokol Vysočany |
246 |
9 |
36 |
|
22.03.2016 21:47:24 |
25. |
Cyprich Lukáš |
17.02.2001 |
LTK Liberec |
249 |
9 |
35 |
volná karta |
03.04.2016 20:11:22 |
26. |
Cyprich Radek |
17.02.2001 |
LTK Liberec |
287 |
9 |
42 |
volná karta |
03.04.2016 19:57:12 |
27. |
Šťastný Boris |
24.07.2001 |
TK Olymp Praha |
295 |
9 |
44 |
|
15.03.2016 19:48:55 |
28. |
Gorbušin Ivan |
07.06.2001 |
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. |
316 |
9 |
20 |
|
15.03.2016 10:10:57 |
29. |
Jančík Jakub |
13.10.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
318 |
9 |
29 |
|
28.03.2016 20:25:56 |
30. |
Brückner Lukáš |
25.02.2001 |
Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. |
400 |
6 |
21 |
|
15.03.2016 09:47:07 |
31. |
Trunečka Štěpán |
30.07.2001 |
TJ Spoje Praha |
406 |
6 |
17 |
|
14.04.2016 22:39:22 |
32. |
Šlambor Jakub |
24.03.2002 |
TK LTC Děčín |
1127 |
1 |
166 |
volná karta |
05.05.2016 17:25:49 |
Náhradníci
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
1. |
Horký Šimon |
07.10.1999 |
HTK Třebíč |
263 |
9 |
|
|
15.03.2016 09:59:18 |
2. |
Čech Michael |
09.03.2001 |
TK Most |
264 |
9 |
61 |
|
20.03.2016 13:15:30 |
3. |
Peterka Adam |
20.04.2001 |
Sokol Čimice |
277 |
9 |
85 |
|
18.03.2016 17:22:57 |
4. |
Macura Viktor |
11.09.2000 |
SK HIT Hradec Králové z.s. |
302 |
9 |
|
|
29.03.2016 19:22:04 |
5. |
Kasalý Pavel |
31.03.2000 |
Wilson tenis centrum z.s. |
305 |
9 |
|
|
27.04.2016 13:22:03 |
6. |
Kulhánek Michael |
01.07.2001 |
TC Brno. |
307 |
9 |
99 |
|
15.03.2016 09:01:43 |
7. |
Royston Daniel |
11.08.2001 |
Slavoj Český Brod |
312 |
9 |
55 |
|
09.04.2016 19:37:41 |
8. |
Pařízek Radim |
24.06.2000 |
LTC Řevnice |
328 |
6 |
|
|
15.03.2016 10:34:24 |
9. |
Brett Daniel |
03.11.2000 |
TCEN Hrádek nad Nisou |
353 |
6 |
|
|
16.03.2016 17:46:35 |
10. |
Garkavenko Roman |
07.09.1999 |
SKM Zruč nad Sázavou-Tennisline, z.s. |
370 |
6 |
|
|
20.03.2016 21:14:10 |
11. |
Pavlištík Jakub |
29.07.1998 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
455 |
6 |
|
|
15.03.2016 18:10:40 |
12. |
Slezák Marek |
18.01.1998 |
TK Louny |
209 |
12 |
|
|
04.05.2016 12:36:30 |
13. |
Nosek Jan |
20.08.2001 |
TK Ústí n.Labem |
1127 |
1 |
565 |
|
06.05.2016 14:45:03 |
Seznam odstraněných
# |
příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
důvod odhlášení |
datum odhlášení |
1. |
Paleček Ondřej |
18.01.1999 |
TK Pernštýn 1897 Pardubice |
202 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
24.04.2016 11:36:58 |
2. |
Semerák Jan |
26.01.2001 |
Slavoj Český Brod |
251 |
9 |
23 |
odhlášeno hráčem |
24.04.2016 14:19:55 |
3. |
Rais Vítek |
26.02.1998 |
Slavoj Žiželice |
76 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
29.04.2016 11:35:20 |
4. |
Langmajer Dominik |
21.08.1999 |
TJ Spoje Praha |
48 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
29.04.2016 20:01:17 |
5. |
Vitásek Matouš |
20.10.1998 |
SK Vitality Slezsko o.s. |
138 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.05.2016 07:14:23 |
6. |
Loder David |
09.11.1999 |
TJ Radlice z.s. |
107 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
01.05.2016 22:23:38 |
7. |
Jermář Jan |
12.04.2000 |
SLOVAN HRANICE, z.s. |
78 |
20 |
|
odhlášeno hráčem |
01.05.2016 23:07:09 |
8. |
Kalvoda Jakub |
07.06.1998 |
ŽLTC Brno |
110 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
02.05.2016 20:08:34 |
9. |
Paulson Andrew |
16.11.2001 |
I.ČLTK Praha |
132 |
15 |
1 |
odhlášeno hráčem |
02.05.2016 21:17:36 |
10. |
Forejtek Jonáš |
10.03.2001 |
I.ČLTK Praha |
212 |
12 |
2 |
odhlášeno hráčem |
03.05.2016 09:26:38 |
11. |
Štyler Ondřej |
01.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
28 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2016 10:43:41 |
12. |
Ricci Alessandro |
04.01.1998 |
Tělovýchovná jednota SOKOL Měchenice, z. s. |
12 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2016 10:50:58 |
13. |
Holiš Štěpán |
12.03.1998 |
TK Na Dolině o.s. |
10 |
45 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2016 11:49:02 |
14. |
Růžička Václav |
21.02.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
109 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
03.05.2016 21:42:32 |
15. |
Kiliján Josef |
12.08.1999 |
TJ Radlice z.s. |
190 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
04.05.2016 10:41:40 |
16. |
Šmíd Filip |
28.08.2000 |
TK Škoda Plzeň z.s. |
158 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.05.2016 09:21:18 |
17. |
Ježek Vojtěch |
17.06.2000 |
I.ČLTK Praha |
143 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
05.05.2016 17:01:50 |
18. |
Jirák Jaromír |
15.05.2001 |
TO TJ Tesla Pardubice |
168 |
12 |
27 |
odhlášeno hráčem |
06.05.2016 14:45:08 |
19. |
Růžička Adam |
16.03.2000 |
TK Ruzyně Praha |
102 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
06.05.2016 16:04:54 |
20. |
Rabas Daniel |
29.01.1998 |
TC Chrudim z.s. |
22 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 10:51:05 |
21. |
Pánik Matěj |
09.05.2000 |
Tenisklub Cheb |
31 |
30 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 13:07:14 |
22. |
Kroupa Václav |
04.08.2000 |
Tenisklub Cheb |
151 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 18:20:12 |
23. |
Kobera Jakub |
10.04.2000 |
Pliskova Tennis Academy-Říčany |
215 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 18:59:03 |
24. |
Podsedník Dominik |
13.02.2001 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
193 |
12 |
37 |
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 20:26:36 |
25. |
Šimeček Martin |
08.02.1999 |
TK PRECHEZA Přerov o.s. |
43 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
07.05.2016 22:47:57 |
26. |
Pašalič Marko |
11.12.1998 |
TK Olymp Praha |
99 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 09:38:46 |
27. |
Šenk Filip |
08.01.1999 |
Beskydský tenisový klub-klub zrušen |
45 |
25 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 14:00:58 |
28. |
Prokop Vojtěch |
04.09.1998 |
TC-MJ TENIS Líšeň |
20 |
35 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 15:00:24 |
29. |
Jurásek Jakub |
09.04.1998 |
TK Fatra Napajedla |
135 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 15:34:43 |
30. |
Kolář Jan |
25.05.1999 |
TO Spartak Modřany |
183 |
12 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 16:21:15 |
31. |
Koukal Petr |
16.02.2000 |
LTC Mladá Boleslav z.s. |
137 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 16:34:12 |
32. |
Arendar Roman |
13.03.2000 |
TJ Spoje Praha |
121 |
15 |
|
odhlášeno hráčem |
08.05.2016 17:59:40 |
|