Název: | Sdružený okresní halový přebor Ka, FM, Ov, NJ, Vs, Op, Br, Je, Su, Ol, Pr, | Pořadatel: | TK Havířov | Datum: | 19.-21.12. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Jermář Jan | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Rákoczy Filip | | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Cwik Otakar | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Drong Pavel | | | 6:7 (2), 6:0, 1:0 (4) | | |
| | | | | |
Zubek Radim | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Jánošík Boris | | 6:0, 6:1 | | | |
| | | | | |
Poljak Martin | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bugel Daniel | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | |
Matýsek Martin | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Pacák Marek | | 6:0, 7:5 | | | |
| | | | | |
Vacula Jan | 6:3, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Rodák Jan | | | 6:2, 6:3 | | |
| | | | | |
Týn Matěj | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fargač Tomáš | | 6:4, 6:3 | | | |
| | | | | |
Hašek Ondřej | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Podzemný Vojtěch | | | | | 6:3, scr. |
| | | | | |
Kudláček Martin | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Štěpán Ondřej | | 6:1, 6:4 | | | |
| | | | | |
Mihoč Jakub | 6:4, 2:6, 1:0 (6) | | | | |
| | | | | |
Hoffmann Petr | | | 6:3, 6:0 | | |
| | | | | |
Mucha Ivan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Žilinský Jan | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | |
Holiš Dominik | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Zoubek Vojtěch | | | | 6:0, 7:5 | |
| | | | | |
Drong Jan | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Řezáč Stanislav | | 6:0, 6:2 | | | |
| | | | | |
Večerka Radek | 7:6 (6), 6:4 | | | | |
| | | | | |
Bollog Jiří | | | 6:7 (5), 6:4, 1:0 (2) | | |
| | | | | |
Myslivec Matouš | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Rafaj Ondřej | | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Pavelka Patrik | 4:6, 6:2, 1:0 (5) | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Ing. Petr Špok, David Špok |
| Počet účastníků | 31 | Nasazení | CŽ | BH | Jermář Jan | 78 | 20 | Pavelka Patrik | 92 | 20 | Bugel Daniel | 94 | 15 | Holiš Dominik | 133 | 15 | Podzemný Vojtěch | 149 | 12 | Zoubek Vojtěch | 163 | 12 | Poljak Martin | 185 | 12 | Hašek Ondřej | 204 | 12 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 118 |
Kódové číslo akce: 302991 |
|
|