Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-10.02. |
Pořadatel: |
jihomoravský (P - 600) |
Místo konání: |
Staré Město |
Kódové číslo: |
306940 |
Dvorců + povrch: |
3 Bergo |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
48 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Štěpánek Pavel |
Salašská 2182 | |
68601 Staré Město | |
Tel. (1): |
775701618 |
E-mail: |
turnaje@tenisslovacko.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Novák Jakub | 22.03.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 31 |
30 |
07.01.2020 17:19:01 |
||
2. |
Otypka Matouš | 12.02.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 33 |
30 |
14.11.2019 06:47:39 |
||
3. |
Zapletal Josef | 07.01.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 37 |
30 |
08.11.2019 17:54:18 |
||
4. |
Homola Patrik | 10.02.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 39 |
30 |
09.11.2019 16:05:05 |
||
5. |
Křesina Adam | 06.01.2004 | I.ČLTK Praha | 60 |
25 |
02.11.2019 19:40:11 |
||
6. |
Klakurka Lukáš | 04.08.2003 | Start Brno | 85 |
20 |
01.12.2019 11:53:58 |
||
7. |
Doušek Adam | 13.06.2002 | ŽLTC Brno | 91 |
20 |
03.11.2019 16:38:35 |
||
8. |
Zourek David | 29.07.2003 | Start Brno | 116 |
15 |
04.11.2019 06:55:33 |
||
9. |
Komrska Ondřej | 13.09.2002 | TC Brno. | 118 |
15 |
02.11.2019 23:46:33 |
||
10. |
Vítek Kryštof | 22.01.2002 | SK Tenis Tišnov | 165 |
12 |
10.01.2020 12:53:27 |
||
11. |
Tlačbaba Jakub | 28.09.2002 | TJ Brno-Komín | 180 |
12 |
27.01.2020 14:08:44 |
||
12. |
Kozumplík Michal | 19.07.2004 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 183 |
12 |
05.11.2019 15:23:09 |
||
13. |
Mareček Ondřej | 20.09.2004 | TJ Brno-Komín | 185 |
12 |
28.01.2020 21:15:58 |
||
14. |
Páral Radim | 04.11.2004 | TK Spartak Jihlava | 186 |
12 |
03.11.2019 16:32:47 |
||
15. |
Veigl Jakub | 05.09.2004 | BLTC Brno | 187 |
12 |
05.12.2019 17:32:59 |
||
16. |
Melichar Tomáš | 11.11.2002 | Sokol Lanžhot | 189 |
12 |
21.01.2020 22:46:19 |
||
17. |
Zavadil Matyáš | 14.05.2003 | ŽLTC Brno | 213 |
12 |
28.01.2020 19:56:01 |
||
18. |
Grün Vojtěch | 30.08.2003 | Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. | 243 |
9 |
02.12.2019 22:01:57 |
||
19. |
Križan Karol | 19.08.2004 | SK Tenis Tišnov | 249 |
9 |
28.11.2019 22:24:12 |
||
20. |
Juřena Michal | 04.10.2005 | TK Zlín | 260 |
9 |
40 |
06.11.2019 20:28:14 |
|
21. |
Černý Jan | 10.11.2004 | HTK Třebíč | 273 |
9 |
14.12.2019 13:41:37 |
||
22. |
Blumaier Daniel | 20.05.2005 | ŽLTC Brno | 281 |
9 |
37 |
01.11.2019 12:22:56 |
|
23. |
Novák Lukáš | 23.02.2004 | TK Zlín | 298 |
9 |
08.01.2020 03:32:38 |
||
24. |
Laštovička Luboš | 27.02.2005 | TK Spartak Jihlava | 303 |
9 |
31 |
09.11.2019 16:12:26 |
|
25. |
Doppler Patrik | 01.08.2003 | Start Brno | 312 |
9 |
02.11.2019 17:18:55 |
||
26. |
Smílek Filip | 14.02.2005 | Tatran Brno Kohoutovice | 331 |
9 |
63 |
07.01.2020 09:12:06 |
|
27. |
Makovský Jiří | 22.12.2004 | Start Brno | 343 |
6 |
01.01.2020 17:35:17 |
||
28. |
Mikulčík Ondřej | 31.03.2002 | TJ Sokol Bedřichov Jihlava | 356 |
6 |
10.12.2019 19:30:37 |
||
29. |
Vaculík Robin | 14.04.2005 | BLTC Brno | 372 |
6 |
143 |
volná karta JmTS | 02.11.2019 10:00:39 |
30. |
Dvořáček Jan Matyáš | 28.01.2004 | SK Jundrov Brno | 388 |
6 |
07.01.2020 21:51:02 |
||
31. |
Vidlář Tomáš | 16.08.2005 | BLTC Brno | 396 |
6 |
253 |
volná karta JmTS | 27.01.2020 19:08:00 |
32. |
Hložánek Radek | 30.07.2002 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 410 |
6 |
03.02.2020 09:51:59 |
||
33. |
Tejkal Marek | 05.11.2002 | ŽLTC Brno | 425 |
6 |
28.01.2020 09:01:36 |
||
34. |
Prášek Vojtěch | 23.01.2005 | ŽLTC Brno | 438 |
6 |
65 |
cž st.žactva | 07.12.2019 14:22:25 |
35. |
Sucháň Ondřej | 18.05.2005 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 510 |
4 |
72 |
volná karta JmTS | 01.11.2019 19:49:25 |
36. |
Ševčík Martin | 31.05.2005 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 532 |
4 |
220 |
volná karta JmTS | 01.11.2019 10:21:12 |
37. |
Rychtář Hans | 21.01.2005 | SK Tenis Tišnov | 561 |
4 |
271 |
volná karta JmTS | 25.12.2019 12:59:21 |
38. |
Stindl Rudolf | 17.12.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 636 |
4 |
volná karta pořadatele | 02.11.2019 11:16:08 |
|
39. |
Turčin Ondřej | 27.10.2004 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 646 |
4 |
volná karta pořadatele | 03.11.2019 17:22:45 |
|
40. |
Mikušík Adam | 24.06.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 729 |
4 |
volná karta pořadatele | 01.12.2019 20:42:18 |
|
41. |
Tlačbaba Matěj | 02.07.2005 | TJ Brno-Komín | 781 |
4 |
134 |
volná karta JmTS | 27.01.2020 14:09:34 |
42. |
Nagy Filip | 14.01.2005 | ŽLTC Brno | 874 |
3 |
94 |
volná karta JmTS | 23.01.2020 11:18:44 |
43. |
Melichar Ivan | 10.11.2005 | TC Brno. | 907 |
3 |
322 |
volná karta JmTS | 20.11.2019 09:40:36 |
44. |
Kroupa Adam | 29.05.2003 | Jiskra Otrokovice | 1077 |
1 |
volná karta | 12.12.2019 21:35:02 |
|
45. |
volná karta | volná karta |
||||||
46. |
volná karta | volná karta |
||||||
47. |
volná karta | volná karta |
||||||
48. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Grois Oldřich | 21.12.2003 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 303 |
9 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2019 14:18:56 |
|
2. |
Koplík Tadeáš | 01.06.2004 | LTC Hodonín | 157 |
12 |
odhlášeno hráčem | 10.12.2019 15:58:05 |
|
3. |
Jelínek Jakub | 21.06.2005 | HTK Třebíč | 514 |
4 |
226 |
odhlášeno hráčem | 05.01.2020 20:31:53 |
4. |
Dvorský Daniel | 15.11.2005 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1077 |
1 |
985 |
odhlášeno hráčem | 06.01.2020 16:29:51 |
5. |
Klim David | 06.08.2004 | TC Brno. | 504 |
4 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 21:09:17 |
|
6. |
Klim Filip | 06.08.2004 | TC Brno. | 907 |
3 |
odhlášeno hráčem | 08.01.2020 21:11:47 |
|
7. |
Staněk Jan | 30.09.2005 | ŽLTC Brno | 852 |
3 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 10:43:45 |
|
8. |
Staněk Jakub | 16.05.2004 | ŽLTC Brno | 454 |
6 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 10:49:34 |
|
9. |
Blažek Ctirad | 07.08.2006 | ŽLTC Brno | 1077 |
1 |
833 |
odhlášeno hráčem | 24.01.2020 11:28:24 |
10. |
Bartoněk Jonáš | 18.12.2002 | HTK Třebíč | 106 |
15 |
odhlášeno hráčem | 25.01.2020 15:17:33 |
|
11. |
Krist Tomáš | 19.05.2004 | LTC Hodonín | 337 |
6 |
odhlášeno hráčem | 26.01.2020 12:31:03 |
|
12. |
Vaculík Lukáš | 08.02.2002 | BLTC Brno | 40 |
30 |
odhlášeno hráčem | 27.01.2020 10:56:01 |
|
13. |
Jemelka Jan | 23.11.2005 | SK Zlín-Mladcová | 675 |
4 |
231 |
odhlášeno hráčem | 30.01.2020 15:54:26 |
14. |
Kunovjánek Jakub | 11.12.2005 | TJ Jiskra Strážnice | 1077 |
1 |
431 |
odhlášeno hráčem | 30.01.2020 16:44:29 |
15. |
Nešpor Štěpán | 18.09.2003 | Sokol Lanžhot | 307 |
9 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2020 08:08:58 |
|
16. |
Goldman Jakub | 15.12.2004 | SK Tenis Tišnov | 366 |
6 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2020 12:54:41 |
|
17. |
Valenta Radim | 24.09.2004 | ŽLTC Brno | 172 |
12 |
odhlášeno hráčem | 31.01.2020 17:25:41 |
|
18. |
Berka Dalibor | 14.08.2006 | TC Bajda Kroměříž | 1077 |
1 |
259 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 09:55:23 |
19. |
Matouš Filip Alec | 21.09.2005 | TC Brno. | 1077 |
1 |
602 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2020 16:40:10 |
20. |
Palán David | 07.09.2003 | LTC Humpolec | 101 |
20 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 08:28:41 |
|
21. |
Dočekal Daniel | 23.11.2005 | HTK Třebíč | 1077 |
1 |
696 |
odhlášeno pořadatelem | 05.02.2020 17:51:14 |
22. |
Prusenovský Adam | 21.07.2005 | TK Zlín | 375 |
6 |
61 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 20:54:33 |
23. |
Říha Matyáš | 01.02.2004 | HTK Třebíč | 121 |
15 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 15:54:45 |
|
24. |
Suchánek David | 02.11.2004 | BLTC Brno | 267 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 17:05:33 |
|
25. |
Zika Šimon | 29.08.2005 | TJ Jiskra Strážnice | 1077 |
1 |
294 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 18:23:28 |
26. |
Majer Lukáš | 30.12.2002 | ŽLTC Brno | 295 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 20:13:36 |
|
27. |
Válek Ondřej | 13.11.2003 | TK AGROFERT Prostějov | 18 |
35 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 10:42:15 |
|
28. |
Blažka Daniel | 03.02.2004 | TK BH Jihlava z.s. | 331 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 12:30:16 |
|
29. |
Menšík Jakub | 01.09.2005 | TK AGROFERT Prostějov | 229 |
9 |
2 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 15:20:26 |
30. |
Josefčák David | 23.08.2002 | TC Holešov, o.s. | 442 |
6 |
odhlášeno pořadatelem | 07.02.2020 15:39:52 |