Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-10.02. |
Pořadatel: |
východočeský (P - 400) |
Místo konání: |
TC DTJ Hradec Králové |
Kódové číslo: |
306920 |
Dvorců + povrch: |
3 antuka |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
32 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Šanovec Petr |
U Labe 427 | |
500 02 Hradec Králové | |
Tel. (1): |
777 828 474 |
Tel. (2): |
723 426 089 |
E-mail: |
sport@teniscentrumhk.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Praus Lukáš | 27.11.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 54 |
25 |
postup dle žebříčku | 01.11.2019 10:20:33 |
|
2. |
Veigert Vojtěch | 16.06.2003 | LTC Pardubice | 64 |
25 |
postup dle žebříčku | 12.11.2019 14:25:45 |
|
3. |
Šrámek Ondřej | 17.09.2002 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 66 |
20 |
postup dle žebříčku | 01.11.2019 09:06:06 |
|
4. |
Lukáš Břetislav | 09.02.2002 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 67 |
20 |
postup dle žebříčku | 06.11.2019 07:02:13 |
|
5. |
Nápravník Adam | 10.04.2004 | TC Dvůr Králové, z.s. | 86 |
20 |
postup dle žebříčku | 04.12.2019 11:43:32 |
|
6. |
Kratochvíl Ondřej | 20.05.2004 | LTC Pardubice | 99 |
20 |
postup dle žebříčku | 14.01.2020 08:15:06 |
|
7. |
Horálek Dominik | 04.02.2003 | TO SK Žamberk | 114 |
15 |
postup dle žebříčku | 02.11.2019 10:48:24 |
|
8. |
Holub Mikuláš | 09.08.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 124 |
15 |
postup dle žebříčku | 05.11.2019 23:57:48 |
|
9. |
Rouchal Dominik | 01.10.2005 | TO TJ Svitavy | 137 |
15 |
9 |
kvalifikace | 18.01.2020 12:44:48 |
10. |
Krejčí Jan | 14.08.2004 | TO TJ Svitavy | 148 |
15 |
kvalifikace | 09.01.2020 17:57:36 |
|
11. |
Skokan Ondřej | 17.05.2003 | LTC Pardubice | 154 |
12 |
kvalifikace | 04.11.2019 20:36:15 |
|
12. |
Čížek Daniel | 12.04.2002 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 166 |
12 |
kvalifikace | 27.12.2019 20:25:10 |
|
13. |
Malý Lukáš | 11.09.2003 | TO SK Žamberk | 199 |
12 |
kvalifikace | 24.11.2019 20:54:27 |
|
14. |
Taláb Vojtěch | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 202 |
12 |
kvalifikace | 04.11.2019 09:32:03 |
|
15. |
Kárník Dominik | 25.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 208 |
12 |
kvalifikace | 22.12.2019 10:22:32 |
|
16. |
Šoltys Radek | 30.06.2002 | TC Jičín | 221 |
12 |
kvalifikace | 05.02.2020 15:40:45 |
|
17. |
Taláb Matěj | 05.01.2003 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 232 |
9 |
kvalifikace | 04.11.2019 09:32:41 |
|
18. |
Křepinský Tomáš | 10.04.2003 | Lokomotiva Trutnov | 254 |
9 |
2. náhradník | 22.12.2019 22:10:28 |
|
19. |
Berka Vojtěch | 15.03.2002 | LTC Pardubice | 271 |
9 |
3. náhradník | 24.01.2020 22:16:05 |
|
20. |
Holub David | 12.02.2002 | TK Pernštýn 1897 Pardubice | 287 |
9 |
4. náhradník | 18.01.2020 15:41:56 |
|
21. |
Vala Filip | 23.07.2004 | LTC Pardubice | 289 |
9 |
kvalifikace | 05.11.2019 19:19:24 |
|
22. |
Nováček Filip | 13.02.2002 | TK Čáslav | 342 |
6 |
5. náhradník | 18.01.2020 12:45:40 |
|
23. |
Sajdak Hubert | 03.07.2002 | Lokomotiva Trutnov | 363 |
6 |
6. náhradník | 06.11.2019 14:54:13 |
|
24. |
Knutson Dominik | 29.09.2003 | TC Dvůr Králové, z.s. | 388 |
6 |
7. náhradník | 19.01.2020 14:54:18 |
|
25. |
Bezdíček Bohumil | 18.04.2004 | DTK Skuteč | 450 |
6 |
kvalifikace | 29.12.2019 10:41:51 |
|
26. |
Pala Ondřej | 13.07.2004 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 457 |
6 |
karta pořadatele | 01.11.2019 08:43:07 |
|
27. |
Krupička Matěj | 22.04.2005 | Sokol Rosice n/Labem | 465 |
6 |
144 |
8. náhradník | 02.01.2020 14:57:28 |
28. |
Fiala Martin | 24.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 566 |
4 |
44 |
vítěz HOP st.žáci | 10.11.2019 08:24:22 |
29. |
Král Libor | 13.09.2005 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 675 |
4 |
99 |
karta pořadatele | 05.01.2020 17:47:28 |
30. |
Šmejkal Šimon | 29.05.2006 | TO TJ Tesla Pardubice | 798 |
3 |
102 |
semifinalista HOP st.žáci | 20.01.2020 10:48:04 |
31. |
Havlík Josef | 27.08.2006 | Open Tennis Club | 884 |
3 |
113 |
finalista HOP st.žáci | 27.01.2020 18:39:20 |
32. |
Teichman Miloš | 20.09.2004 | TJ Červený Kostelec | 1077 |
1 |
kvalifikace | 17.01.2020 16:12:15 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Veselý František | 28.03.2003 | TJ Lázně Bělohrad | 470 |
6 |
18.01.2020 09:31:41 |
||
2. |
Středa Štěpán | 22.09.2005 | TO SK Žamberk | 586 |
4 |
153 |
29.11.2019 20:17:05 |
|
3. |
Hrdina David | 18.02.2003 | Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s. | 975 |
3 |
13.01.2020 17:12:16 |
||
4. |
Kvapil Martin | 27.01.2005 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 1077 |
1 |
477 |
01.11.2019 10:41:45 |
|
5. |
Pejsar Jiří | 01.11.2005 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 1077 |
1 |
361 |
01.11.2019 21:30:24 |
|
6. |
Nešpor Filip | 14.09.2002 | TC-MJ TENIS Líšeň | 1077 |
1 |
14.01.2020 11:33:47 |
||
7. |
Záplata Ondřej | 09.08.2004 | SK HIT Hradec Králové z.s. | 444 |
6 |
01.02.2020 09:55:39 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Košek Adam | 31.12.2006 | TK Česká Třebová, z.s. | 538 |
4 |
88 |
odhlášeno hráčem | 05.12.2019 10:42:22 |
2. |
Javůrek Petr | 13.09.2006 | Lokomotiva Trutnov | 1077 |
1 |
262 |
odhlášeno hráčem | 19.01.2020 08:29:20 |
3. |
Sedláček Adam | 21.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 1077 |
1 |
184 |
IS: kolizní přihláška | 01.02.2020 12:00:08 |
4. |
Soumar Matyáš | 22.07.2006 | Lokomotiva Trutnov | 1077 |
1 |
166 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 16:37:48 |
5. |
Kelnar Lukáš | 08.01.2003 | LTC Pardubice | 108 |
15 |
odhlášeno hráčem | 04.02.2020 18:41:54 |
|
6. |
Čech Michal | 14.09.2004 | TO TJ Tesla Pardubice | 454 |
6 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 20:01:31 |
|
7. |
Říha Matyáš | 14.06.2002 | TC Dvůr Králové, z.s. | 232 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 18:33:24 |
|
8. |
Papoušek David | 15.11.2003 | LTC Pardubice | 222 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.02.2020 21:53:04 |
|
9. |
Matouš Jakub | 27.07.2003 | TJ Lázně Bělohrad | 299 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 09:28:05 |
|
10. |
Silbernágl Kryštof | 18.10.2006 | TENIS-CENTRUM DTJ HK | 907 |
3 |
123 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 15:49:32 |