Název: | Halový oblastní přebor | Pořadatel: | severočeský | Datum: | 14.-16.02. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Sláma Jakub | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Kokeš Daniel | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | |
Pleva Jan | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Maxa Tomáš | | | 2:6, 6:4, 6:0 | | |
| | | | | |
Cyprich Lukáš | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Civín Adam | | 6:2, 6:4 | | | |
| | | | | |
Šilhavý Jan | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Hrubý Adam | | | | 6:4, 6:4 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Cyprich Radek | | 6:2, 6:1 | | | |
| | | | | |
Slezák Marek | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kraus Petr | | | 7:6 (1), 6:0 | | |
| | | | | |
Zapský Kryštof | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | |
| | 6:2, 6:3 | | | |
| | | | | |
Kočan Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Hlavatý Tomáš | | | | | 2:6, 6:1, 6:3 |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Bulín Pavel | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Šimek Filip | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Nechanický Michal | | | 2:6, 6:1, 6:1 | | |
| | | | | |
Bendel Matyáš | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 2:0, scr. | | | |
| | | | | |
Vrba Jan | | | | | |
| | | | | |
Holán Lukáš | | | | 7:5, 6:0 | |
| | | | | |
Brandtner Daniel | scr. | | | | |
| | | | | |
Vavruška Lukáš | | 6:4, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kohoutek Jan | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Podolan Petr | | | 6:4, 6:2 | | |
| | | | | |
Loconte Niccolo | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:2 | | | |
| | | | | |
Hošek Robert | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Nechanický |
Poznámka pořadatele: Brandtner scr. nemoc, Nechanický scr. pro zažívací problémy |
| Počet účastníků | 26 | Nasazení | CŽ | BH | Sláma Jakub | 89 | 20 | Hošek Robert | 91 | 20 | Hrubý Adam | 95 | 20 | Vrba Jan | 113 | 15 | Holán Lukáš | 168 | 12 | Kočan Ondřej | 168 | 12 | Hlavatý Tomáš | 258 | 9 | Šilhavý Jan | 262 | 9 |
Kategorie : 8 | Součet BH: 117 |
Kódové číslo akce: 302900 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Loconte Niccolo | 03.12.1999 | TK Chomutov |
|