Úvod
ČTS
Registrace
Oblastní svazy
Kluby
Haly
Pravidla a řády
Školení
Ke stažení
Kontakt
Dospělí
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Dorost
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Starší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Mladší žactvo
Jednotlivci
Družstva
Žebříčky
Baby
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Mini
Jednotlivci
Družstva
Pravidla
Senioři
VCS - přihlášky
Seniortenis.cz
Rozhodčí
Dotace
Odkazy
Minitenis a babytenis
Metodická komise ČTS
Rozhodčí ČTS
Czech TENIS
Metodické materiály
ATP Tour
WTA Tour
ITF
Tennis Europe
Oficiální výsledky
Název:
Halový oblastní přebor
Pořadatel:
západočeský
Datum:
11.-13.02.
Věk. kategorie:
dorost
Kraus Martin
Kraus
Kraus
Prášek Miloslav
6:2, 6:3
Prášek
Bureš Michal
6:2, 5:7, 1:0 (5)
Kraus
Čapek Jakub
6:1, 6:3
Čapek
Šmídt Daniel
6:0, 6:0
Kroupa
6:2, 6:3
Kroupa
Kroupa Václav
Kraus
Skrbek Matěj
7:6 (1), 6:2
Skrbek
Skrbek
Gosler Marek
6:1, scr.
Milt
Milt Lukáš
6:0, 6:2
Růžička
Brož Petr
6:3, 7:5
Brož
Flídr Jan
7:5, 6:2
Růžička
6:1, 6:1
Růžička
Růžička Václav
Langmajer
Jindra Pavel
6:2, 6:4
Jindra
Jindra
Grossmann David
3:6, 6:4, 1:0 (8)
Böttinger
Böttinger Ondřej
6:1, 6:0
Kozler
Klír Petr
6:0, 6:0
Klír
Fiala Vítek
6:3, 6:1
Kozler
6:3, 6:2
Kozler
Kozler Adam
Langmajer
Bureš Martin
6:3, 6:3
Bureš Martin
Bureš Martin
Makovec Radek
4:6, 6:2, 1:0 (8)
Makovec
Miller David
6:3, 6:2
Langmajer
Tyrpák Josef
scr.
Tyrpák
Mouček Tomáš
7:5, 6:3
Langmajer
6:2, 6:0
Langmajer
Langmajer Dominik
Rozhodčí turnaje:
Ing. Jiří Hrdina
Počet účastníků
24
Nasazení
CŽ
BH
Kraus Martin
31
30
Langmajer Dominik
38
30
Kozler Adam
53
25
Skrbek Matěj
84
20
Kroupa Václav
85
20
Růžička Václav
89
20
Jindra Pavel
172
12
Bureš Martin
187
12
Kategorie : 8
Součet BH: 169
Kódové číslo akce: 302880
Kraus Martin
-
Langmajer Dominik
Kraus
-
Langmajer
Kraus
-
Langmajer
Fiala Vítek
-
Bureš Martin
scr.
Fiala
-
Bureš Martin
Šmídt Daniel
-
Banýr Lukáš
scr.
Kraus
-
Langmajer
Růžička Václav
-
Šmíd Filip
6:3, 6:4
Růžička
-
Šmíd
Růžička
-
Šmíd
6:2, 6:1
Brož
-
Flídr
Brož Petr
-
Flídr Jan
Kraus
-
Langmajer
Makovec Radek
-
Prášek Miloslav
6:2, 6:2
Makovec
-
Prášek
Klír
-
Jindra
6:3, 6:3
Klír
-
Jindra
Klír Petr
-
Jindra Pavel
Kozler
-
Kroupa
Miller David
-
Mouček Tomáš
6:1, 6:3
Miller
-
Mouček
Bureš Michal
-
Gosler Marek
6:1, 6:3
Kozler
-
Kroupa
6:0, 6:1
Kozler
-
Kroupa
Kozler Adam
-
Kroupa Václav
Rozhodčí turnaje:
Ing. Jiří Hrdina
Počet dvojic
10
Nasazení
CŽ
BH
Kraus Martin
31
30
Langmajer Dominik
38
30
Kozler Adam
53
25
Kroupa Václav
85
20
Růžička Václav
89
20
Šmíd Filip
139
15
Jindra Pavel
172
12
Bureš Martin
187
12
Kategorie : 8
Součet BH: 164
Kódové číslo akce: 304880
Tisková PDF verze hracího plánu