Název: |
Halový oblastní přebor |
Datum: |
08.-10.02. |
Pořadatel: |
středočeský (P - 400) |
Místo konání: |
TK Neridé, V Chotejně |
Kódové číslo: |
306830 |
Dvorců + povrch: |
3 decoturf US open |
Míče: |
Wilson US Open |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
Pá do 18:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Ing. Jiroušek Roman |
V Chotejně 7/700 | |
102 00 Praha 10 | |
Tel. (1): |
702034617 |
Tel. (2): |
272703458 |
Tel. (3): |
272703458 |
E-mail: |
rezervace@neride.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Pučálka Jan | 18.03.2002 | Slavoj Český Brod | 22 |
35 |
12.11.2019 14:12:34 |
||
2. |
Mrůzek Štěpán | 18.11.2004 | TK AGROFERT Prostějov | 34 |
30 |
01.11.2019 05:53:07 |
||
3. |
Příhoda Jan | 13.05.2002 | Slavoj Český Brod | 43 |
30 |
15.01.2020 15:53:47 |
||
4. |
Jindáček Jiří | 20.08.2003 | LTC Slovan Kladno | 49 |
25 |
19.01.2020 19:16:47 |
||
5. |
Makovička Daniel | 22.04.2002 | LTC Mladá Boleslav z.s. | 106 |
15 |
10.11.2019 19:24:17 |
||
6. |
Krischke Adam | 03.05.2003 | Pliskova Tennis Academy-Říčany | 109 |
15 |
16.01.2020 10:33:45 |
||
7. |
Padevět Jonáš | 05.01.2004 | Tenisový klub Černošice | 111 |
15 |
20.12.2019 22:42:35 |
||
8. |
Kubelka David | 28.07.2003 | Slavoj Český Brod | 123 |
15 |
05.01.2020 14:19:50 |
||
9. |
Kopecký Štěpán | 22.02.2002 | Slavoj Český Brod | 126 |
15 |
04.01.2020 08:09:04 |
||
10. |
Král David | 14.01.2002 | Pála Vízner Tennis z.s. | 141 |
15 |
14.01.2020 14:39:26 |
||
11. |
Sýkora Tadeáš | 10.03.2004 | TK SK Kladno, z.s. | 167 |
12 |
01.11.2019 11:19:52 |
||
12. |
Barták Antonín | 27.01.2003 | TK Radošovice | 178 |
12 |
12.01.2020 15:51:53 |
||
13. |
Haňkovský David | 09.02.2002 | Sportclub Řevnice, z.s. | 192 |
12 |
28.01.2020 16:54:28 |
||
14. |
Arefe Tarkan | 20.11.2004 | 1. Vestecká sportovní o.s. | 325 |
9 |
24.01.2020 15:06:19 |
||
15. |
Čížek Jiří | 21.08.2005 | LTC Houštka | 331 |
9 |
25 |
28.12.2019 09:41:56 |
|
16. |
Bouček František | 17.07.2005 | Slavoj Český Brod | 335 |
9 |
64 |
28.01.2020 20:24:41 |
|
17. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 347 |
6 |
68 |
poslední dle CŽ | 06.01.2020 20:39:41 |
18. |
Kovačka Matouš | 09.03.2005 | Sokol Říčany | 404 |
6 |
114 |
volná karta StčTS | 17.01.2020 08:00:48 |
19. |
Ulrich Patrik | 26.11.2006 | TK Neridé | 507 |
4 |
80 |
volná karta StčTS | 28.01.2020 06:14:18 |
20. |
Holub Lukáš J. | 13.02.2006 | TK Neridé | 1077 |
1 |
56 |
volná karta | 21.01.2020 04:52:53 |
21. |
volná karta | volná karta |
||||||
22. |
volná karta | volná karta |
||||||
23. |
volná karta | volná karta |
||||||
24. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Losman Matěj | 14.06.2005 | LTC Houštka | 470 |
6 |
194 |
08.01.2020 08:41:35 |
|
2. |
Doubek Vojtěch | 16.08.2005 | F.H.TK Dobřichovice | 499 |
6 |
22 |
29.12.2019 10:22:10 |
|
3. |
Židů Petr | 21.01.2005 | TJ LTC Poděbrady | 514 |
4 |
120 |
22.01.2020 11:36:18 |
|
4. |
Picek Samuel | 01.12.2005 | Slavoj Český Brod | 704 |
4 |
137 |
28.12.2019 08:54:07 |
|
5. |
Olšanský Filip | 08.10.2003 | Sokol Říčany | 704 |
4 |
15.01.2020 15:47:15 |
||
6. |
Manda Ondřej | 14.07.2004 | Tenisový klub Mníšek | 718 |
4 |
21.12.2019 16:14:52 |
||
7. |
Cihelka Jan | 16.10.2002 | F.H.TK Dobřichovice | 237 |
9 |
04.02.2020 14:54:04 |
||
8. |
Polata Michael | 04.04.2005 | Sokol Říčany | 685 |
4 |
288 |
04.02.2020 14:54:22 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Vaja Samuel | 08.07.2002 | SK Aritma Praha | 852 |
3 |
odhlášeno hráčem | 23.01.2020 14:43:12 |
|
2. |
Novotný Šimon | 01.01.2004 | TK Neridé | 135 |
15 |
odhlášeno hráčem | 01.02.2020 21:44:40 |
|
3. |
Marek Jan | 14.06.2004 | T.J. Sokol Sedlčany | 396 |
6 |
odhlášeno hráčem | 02.02.2020 08:46:14 |
|
4. |
Bražina Michael | 12.03.2004 | TK Písnice | 348 |
6 |
odhlášeno hráčem | 03.02.2020 13:02:46 |
|
5. |
Burian Vojtěch | 21.04.2003 | TK Radošovice | 28 |
30 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 15:52:07 |
|
6. |
Šlosar David | 21.01.2005 | Sokol Říčany | 1077 |
1 |
239 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 17:17:03 |
7. |
Hrdina Aleš | 12.04.2003 | TK Neridé | 103 |
20 |
odhlášeno hráčem | 05.02.2020 20:41:47 |
|
8. |
Říha Adam | 12.04.2004 | TK Neridé | 295 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:41:28 |
|
9. |
Janeček Adam | 09.06.2004 | LTC Kolín | 322 |
9 |
odhlášeno hráčem | 07.02.2020 14:49:34 |
|
10. |
Doležel Alex | 14.09.2005 | TK SK Kladno, z.s. | 352 |
6 |
249 |
odhlášeno pořadatelem | 07.02.2020 17:38:32 |