Název: |
TCSM CUP |
Datum: |
02.-04.04. |
Pořadatel: |
TC Staré Město (C - 400) |
Místo konání: |
Salašská 2182 Staré Město |
Kódové číslo: |
306146 |
Dvorců + povrch: |
3 Bergo |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 08:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Štěpánek Pavel |
Salašská 2182 | |
68603 Staré Město | |
Tel. (1): |
775701618 |
E-mail: |
turnaje@tcstaremesto.cz |
Internet: |
www.tcstaremesto.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Holiš Dominik | 22.05.2000 | Rožnovský tenisový klub | 133 |
15 |
19.03.2016 20:14:13 |
||
2. |
Adamec Jan | 31.08.1999 | TK Vyškov | 144 |
12 |
08.02.2016 19:29:00 |
||
3. |
Podzemný Vojtěch | 24.10.2000 | TK Slavia Orlová | 149 |
12 |
21.03.2016 17:02:29 |
||
4. |
Najman Erik | 13.04.2001 | TK Uherské Hradiště | 155 |
12 |
16 |
20.03.2016 16:20:32 |
|
5. |
Viceník Jakub | 10.12.2000 | Sokol Lanžhot | 231 |
9 |
04.11.2015 20:11:23 |
||
6. |
Duben Jan | 18.08.1999 | TK Zlín | 258 |
9 |
06.01.2016 16:26:33 |
||
7. |
Huf Daniel | 17.04.1999 | TC Holešov, o.s. | 264 |
9 |
01.03.2016 19:58:52 |
||
8. |
Mišťúrik David | 24.09.2001 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 353 |
6 |
86 |
10.11.2015 19:56:43 |
|
9. |
Ventrča Václav | 15.08.2001 | TK Zlín | 402 |
6 |
53 |
08.03.2016 12:38:49 |
|
10. |
Kallus Jan | 20.09.2000 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 429 |
6 |
27.12.2015 22:57:38 |
||
11. |
Rybář Alex | 18.11.2001 | BLTC Brno | 477 |
6 |
106 |
03.11.2015 21:19:35 |
|
12. |
Cahlík Petr | 12.01.1999 | LTC Veselí nad Moravou | 518 |
4 |
01.11.2015 14:36:24 |
||
13. |
Krakovský Matej | 29.10.1999 | TCV Strání | 586 |
4 |
11.03.2016 09:41:42 |
||
14. |
Novák Jiří | 23.05.2001 | ITS Tennis Club, z.s. | 672 |
4 |
123 |
volná karta | 29.03.2016 12:22:28 |
15. |
Magula Marek | 18.08.2002 | LTC Hodonín | 687 |
4 |
91 |
09.02.2016 13:18:45 |
|
16. |
Popelka Libor | 14.10.1999 | DTJ Květná-tenisový klub | 713 |
4 |
30.01.2016 09:23:31 |
||
17. |
Balajka Milan | 07.06.1998 | Jiskra Otrokovice | 731 |
4 |
volná karta | 10.01.2016 17:56:24 |
|
18. |
Vaculín Štěpán | 20.03.2000 | TJ Sokol Uherský Brod | 753 |
4 |
volná karta | 11.11.2015 14:50:17 |
|
19. |
Šikuta Martin | 01.08.2000 | NTC Kyjov | 766 |
4 |
volná karta | 01.11.2015 19:18:06 |
|
20. |
Vaculík Petr | 01.05.2001 | SK Uherský Brod | 1127 |
1 |
volná karta | 04.11.2015 10:08:00 |
|
21. |
Boček Jan Alejandro | 02.01.2001 | Jiskra Otrokovice | 1127 |
1 |
276 |
volná karta | 05.01.2016 15:07:57 |
22. |
Bežák Milan | 13.11.2002 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1127 |
1 |
128 |
10.01.2016 10:50:13 |
|
23. |
Gálik Matej | 10.06.2002 | LTC Hodonín | 1127 |
1 |
52 |
20.03.2016 17:29:36 |
|
24. |
Kvaltin Ondrej | 03.09.2000 | - | 1127 |
1 |
21.03.2016 12:08:05 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Zpěvák Lukáš | 17.12.2001 | Jiskra Otrokovice | 220 |
9 |
153 |
Přijat do turnaje | 29.03.2016 14:47:53 |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Chmelík Oliver | 22.03.2001 | LTC Hodonín | 311 |
9 |
150 |
odhlášeno hráčem | 28.02.2016 16:16:49 |
2. |
Pleša Štefan | 18.12.2002 | LTC Hodonín | 1127 |
1 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2016 15:39:53 |
|
3. |
Jančík Jakub | 13.10.2001 | TK PRECHEZA Přerov o.s. | 318 |
9 |
29 |
odhlášeno hráčem | 05.03.2016 08:30:30 |
4. |
Stindl Rudolf | 17.12.2003 | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 1127 |
1 |
odhlášeno hráčem | 06.03.2016 11:27:52 |
|
5. |
Kus Jan | 11.04.2002 | Tenis Nový Jičín,z.s. | 1029 |
3 |
169 |
odhlášeno hráčem | 21.03.2016 12:11:39 |
6. |
Cerhák Matěj | 12.10.2001 | Rožnovský tenisový klub | 920 |
3 |
460 |
odhlášeno hráčem | 22.03.2016 18:07:40 |
7. |
Novák Jiří | 01.09.1999 | LTC Modřany 2005 | 398 |
6 |
odhlášeno hráčem | 26.03.2016 08:32:12 |
|
8. |
Robiček Petr | 13.02.2000 | Tatran Starý Lískovec | 482 |
6 |
odhlášeno hráčem | 26.03.2016 16:07:29 |
|
9. |
Žalud Adam | 22.07.1999 | TK Vyškov | 213 |
12 |
odhlášeno hráčem | 26.03.2016 22:01:42 |
|
10. |
Suchánek Jakub | 01.03.2003 | LTC Hodonín | 1127 |
1 |
359 |
odhlášeno hráčem | 27.03.2016 09:46:49 |
11. |
Řezáč Stanislav | 29.01.2000 | Rožnovský tenisový klub | 322 |
9 |
IS: kolizní přihláška | 27.03.2016 12:00:05 |
|
12. |
Tichý Štěpán | 16.02.2001 | Jiskra Otrokovice | 591 |
4 |
314 |
odhlášeno hráčem | 29.03.2016 19:05:04 |
13. |
Drdla Lukáš | 15.08.2001 | TK Zlín | 441 |
6 |
257 |
odhlášeno hráčem | 30.03.2016 10:00:16 |
14. |
Tejkal Marek | 05.11.2002 | ŽLTC Brno | 567 |
4 |
79 |
odhlášeno hráčem | 30.03.2016 10:41:46 |
15. |
Baný Michael Otakar | 06.06.2002 | Start Brno | 1127 |
1 |
580 |
odhlášeno hráčem | 30.03.2016 13:37:19 |
16. |
Vacula Jan | 28.03.2001 | I.NTC Olomouc | 494 |
6 |
420 |
odhlášeno hráčem | 31.03.2016 19:33:45 |
17. |
Doseděl Jakub | 17.05.1999 | TC Brno. | 369 |
6 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2016 09:08:03 |
|
18. |
Tatýrek Lukáš | 21.06.2001 | TC Bajda Kroměříž | 672 |
4 |
417 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2016 10:01:50 |
19. |
Magula Martin | 19.11.2000 | Slovácký TK Břeclav | 896 |
3 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2016 16:25:50 |
|
20. |
Kolařík Martin | 12.08.2001 | SHARK Brno | 806 |
3 |
268 |
odhlášeno hráčem | 01.04.2016 17:21:24 |