Název: |
Tenis Centrum Lužiny |
Datum: |
14.-16.03. |
Pořadatel: |
Tenis Centrum Lužiny (C - 500) |
Kódové číslo: |
306143 |
Dvorců + povrch: |
3 decoturf US open |
Míče: |
Wilson |
Hlavní soutěž | |
Počet účastníků: |
24 |
Prezentace v |
So do 19:00 hod. |
Kontaktní osoba: |
Vodičková Lucie |
Zázvorkova 1480/11 | |
15500 Praha 5 | |
Tel. (1): |
721207588 |
E-mail: |
info@tenis-luziny.cz |
Internet: |
www.tenis-luziny.cz |
Aplikace pro iphone |
Aplikace pro android |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Kopecký Maxmilián Albert | 17.11.2002 | TJ Břevnov | 133 |
15 |
10.03.2020 16:02:43 |
||
2. |
Sýkora Tadeáš | 10.03.2004 | TK SK Kladno, z.s. | 167 |
12 |
03.03.2020 10:02:10 |
||
3. |
Babka Jakub | 22.04.2004 | TK Lokomotiva Plzeň z.s. | 195 |
12 |
04.01.2020 23:00:29 |
||
4. |
Brož Petr | 15.06.2003 | TK Škoda Plzeň z.s. | 199 |
12 |
09.03.2020 18:39:49 |
||
5. |
Cihelka Jan | 16.10.2002 | F.H.TK Dobřichovice | 237 |
9 |
30.01.2020 13:03:30 |
||
6. |
Skřička Jan | 03.11.2004 | TJ Radlice z.s. | 410 |
6 |
10.03.2020 14:39:31 |
||
7. |
Svítek Alan | 17.11.2005 | TJ Radlice z.s. | 646 |
4 |
412 |
04.03.2020 12:33:47 |
|
8. |
Olšanský Filip | 08.10.2003 | Sokol Říčany | 704 |
4 |
09.02.2020 13:49:47 |
||
9. |
Kodad Patrik | 07.07.2004 | TJ Radlice z.s. | 781 |
4 |
03.03.2020 14:51:32 |
||
10. |
Vaja Samuel | 08.07.2002 | SK Aritma Praha | 852 |
3 |
10.02.2020 22:45:38 |
||
11. |
Pokorný Jiří | 29.03.2006 | TK Olymp Praha | 874 |
3 |
73 |
24.02.2020 08:49:10 |
|
12. |
volná karta | volná karta |
||||||
13. |
volná karta | volná karta |
||||||
14. |
volná karta | volná karta |
||||||
15. |
volná karta | volná karta |
||||||
16. |
volná karta | volná karta |
||||||
17. |
volná karta | volná karta |
# |
Příjmení a jméno |
nar. |
klubová příslušnost |
CŽ |
BH |
CŽn |
poznámka |
datum přihlášení |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
Karas Jan | 15.07.2005 | TK Žatec | 593 |
4 |
374 |
odhlášeno hráčem | 25.02.2020 18:46:24 |
2. |
Růžek Filip | 07.10.2003 | TCG Karlovy Vary | 392 |
6 |
odhlášeno hráčem | 04.03.2020 12:37:28 |
|
3. |
Císař Šimon | 22.05.2005 | TK Ruzyně Praha | 1077 |
1 |
701 |
odhlášeno hráčem | 05.03.2020 09:38:44 |
4. |
Peroutka Matěj | 21.09.2005 | TK Škoda Plzeň z.s. | 578 |
4 |
107 |
odhlášeno hráčem | 06.03.2020 13:24:43 |
5. |
Říha Adam | 12.04.2004 | TK Neridé | 295 |
9 |
odhlášeno hráčem | 06.03.2020 15:05:28 |
|
6. |
Sedláček Adam | 21.01.2006 | Lokomotiva Trutnov | 1077 |
1 |
184 |
IS: kolizní přihláška | 07.03.2020 12:00:03 |
7. |
Dvorský Adam | 23.07.2002 | TK Žatec | 343 |
6 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2020 09:43:54 |
|
8. |
Rat Adam | 24.11.2005 | TENIS Klánovice | 578 |
4 |
188 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2020 11:16:55 |
9. |
Krištůfek Lukáš | 16.08.2005 | SK Aritma Praha | 618 |
4 |
70 |
odhlášeno hráčem | 08.03.2020 11:24:11 |
10. |
Šiler Martin | 15.02.2005 | Sokol Říčany | 347 |
6 |
68 |
IS: kolizní přihláška | 08.03.2020 12:00:16 |