Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  22.-25.03.
Věk. kategorie:  dorost
Hertl Otto
 
Jaroš Václav
6:0, 6:0
 
Ben Ahmed Adam
6:0, 6:1
 
Brettl Filip
6:0, 6:0
 
Toman Kryštof
6:2, 6:3
 
Arefe Tarkan
7:5, 6:2
 
Čech Michal
6:4, 6:2
 
Šturma Michal
6:1, 6:0
 
Popelka Vojtěch
6:1, scr.
 
Petrofský David
5:7, 7:5, 1:0
 
Novotný Bruno
6:3, 6:2
 
Novák Vojtěch
6:4, 6:3
 
Šusta Bartoloměj
6:2, 6:0
 
Šulc Matyáš
6:2, 6:4
 
Petrofský Martin
6:1, 6:0
 
Koubovský Petr
6:1, 6:0
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: program na sobotu: 9:00==Hert-Jaroš, Čech-Šturma, Popelka-Petrofský D. 10:00==Šusta-Šulc NB 10:30 Ben Ahmed, Toman, Novotný NB 12:00 Koubovský, následují debly přihlášky do 12:00 lze i telefonicky na 775 733 784
Počet účastníků16
NasazeníBH
Hertl Otto 20312
Koubovský Petr 2529
Toman Kryštof 3416
Novák Vojtěch 3726
Ben Ahmed Adam 4306
Petrofský Martin 4726
Šulc Matyáš 5334
Novotný Bruno 7804
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 302138

Hertl Otto - Toman Kryštof
 
Šusta Bartoloměj - Janko Antonín
6:2, 6:1
 
Ben Ahmed Adam - Novák Vojtěch
6:4, 6:0
 
Petrofský David - Dvořák Lukáš
6:4, 6:4
 
Čech Michal - Brettl Filip
7:6, 6:3
 
Popelka Vojtěch - Koubovský Petr
6:1, 7:5
 
Novotný Bruno - Jaroš Václav
7:6, 6:3
 
Petrofský Martin - Agovič Semi
6:3, 6:3
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic8
NasazeníBH
Agovič Semi 15512
Hertl Otto 20312
Koubovský Petr 2529
Janko Antonín 2879
Toman Kryštof 3416
Novák Vojtěch 3726
Ben Ahmed Adam 4306
Petrofský Martin 4726
Kategorie : 4Součet BH: 66
Kódové číslo akce: 304138

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Prokopius Matyáš27.12.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Marek Petr28.06.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Blahoš Vojtěch08.03.2002Lob S.A. Bohnice, zs
Hořák Jakub13.10.2002TJ Spoje Praha
Severýn Vojtěch04.12.2001Lob S.A. Bohnice, zs

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Koubovský Petr03.07.2003SK Satalice
Novák Vojtěch15.06.2001TENIS Klánovice
Popelka Vojtěch05.01.2004Severočeská tenisová o.s.
Petrofský David07.06.2007Lob S.A. Bohnice, zs
Arefe Tarkan20.11.20041. Vestecká sportovní o.s.
Brettl Filip12.12.2006Lob S.A. Bohnice, zs
Agovič Semi11.06.2003Lob S.A. Bohnice, zs
Dvořák Lukáš16.07.2006Lob S.A. Bohnice, zs
Janko Antonín15.11.2003Lob S.A. Bohnice, zs