Název: | VYSOČANSKÝ POHÁR | Pořadatel: | TJ Sokol Vysočany TSM | Datum: | 24.-27.03. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Svoboda Šimon | | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Pučelík Jan | | 7:5, 6:0 | | | |
| | | | | |
Fišer Štěpán | 6:2, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Makovička Daniel | | | 7:5, 7:5 | | |
| | | | | |
Kulhánek Martin | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Bažant Filip | | 6:3, 6:4 | | | |
| | | | | |
Bubák Vojtěch | 1:6, 6:4, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Turzik Jindřich | | | | 7:5, 6:0 | |
| | | | | |
| | | | | |
| | | | | |
Appel Samuel | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | |
Brož Daniel | 6:4, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Tocháček Marek | | | 6:3, 6:3 | | |
| | | | | |
Hradil Tomáš | 6:4, 6:4 | | | | |
| | | | | |
| | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Šrámek Ondřej | | | | | |
| | | | | |
Vencl Matyáš | | | | | 6:3, 6:1 |
| | | | | |
Novák Vojtěch | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Fialka Jakub | | scr. | | | |
| | | | | |
Pospíšil Jan | 6:4, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Palamarchuk Vasyl | | | 6:0, 6:4 | | |
| | | | | |
Toman Jakub | 6:1, 6:0 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Keblúšek Tomáš | | | | | |
| | | | | |
Stanek Martin | | | | 6:1, 4:6, 1:0 | |
| | | | | |
Michna Jan | 4:6, 6:1, 1:0 | | | | |
| | | | | |
Novák Benedikt | | 6:3, 6:0 | | | |
| | | | | |
Kocourek Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Sluka Matěj | | | 6:1, 6:4 | | |
| | | | | |
Bartušek Vítek | 7:6, 6:3 | | | | |
| | | | | |
| | 6:1, 6:0 | | | |
| | | | | |
Forman Max | | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: ing. aleš vejšický |
Poznámka pořadatele: Neděle : 9.00 forman,novak, KEBLÚŠEK,vencl a debl špringer,johanides,toman,turzik. 10.15zbxtek singlů. Zbytek čtyřhry 13.00 |
| Počet účastníků | 27 | Nasazení | CŽ | BH | Svoboda Šimon | 134 | 15 | Forman Max | 184 | 12 | Keblúšek Tomáš | 245 | 9 | Turzik Jindřich | 277 | 9 | Stanek Martin | 299 | 9 | Vencl Matyáš | 323 | 9 | Šrámek Ondřej | 336 | 6 | Bubák Vojtěch | 350 | 6 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 75 |
Kódové číslo akce: 302136 |
|
|
OFICIÁLNÍ:
Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se jméno hráče | datum narození | klub | Mráz Filip | 11.05.1999 | LTC Modřany 2005 | Kurilla Matyáš | 30.11.2001 | TCEN Hrádek nad Nisou | Trykar Lukáš | 24.02.2002 | TK Žatec | Ferkl Richard | 12.11.2002 | Lokomotiva Trutnov | Bega Petr | 13.02.2003 | TJ LTC Poděbrady |
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Toman Jakub | 05.08.1999 | TK Praha- Jižní Město | Hradil Tomáš | 03.02.2003 | SK HAMR, z.s. | Johanides Jan | 15.02.2000 | LTC Radotín | Špringer Adam | 08.03.2000 | LTC Radotín |
|